Dark Yorumları

Dark dizisi detayları

@kumik

1 saat önce

Ancak Alman soğukluğu ile ruhunu tam olarak yansıtması mümkün olan, öyle olduğu için de mükemmele çok yaklaşmış dizidir. Zihninizi harekete geçirecek, her anında bi tık daha iyi çalışabilmek için çabalamasına sebep olacak ve bittiğinde siz de tamamlanmış hissedeceksiniz.
Benzeri o kadar çok iş çıkacak ki onları izleyerek büyüyenler, 33 yıl sonra yetişkin olup bu kült eseri merak ettiklerinde niye bu kadar büyütüldüğünü anlayamayacak. Şu an izleyebilmek büyük şans.
A

@ahmetgumus

4 gün önce

Bildiklerimiz bir damla bilmediklerimiz bir okyanustur.

@kaktusum

5 gün önce

An itibariyle final sezonunu da bitirmis bulunmaktayim. Sezonun 10 bolum oldugunu dusunup 8. bolumun sonunda dizinin tamamiyle bittigini gorunce buyuk bir bosluga dusmus gibi hissettim. Soylenecek yazilacak cok fazla sey var. Ama once biraz duz duvar izleyip bu sezonu hazmetmem gerek. Final bolumunun baglandigi yer cok mu basit kacti yoksa en mantikli olan bu muydu emin degilim. Bir sene daha yeni sezon ciksin diye heyecanlanacagim bir dizi eksildigi icin hayatimdan biraz da burugum.
B

@basakakpinar

2 hafta önce

9.4 / 10

Netflix Alman yapımı olan dizi Dark diğer Netflix dizilerinden daha farklı çünkü özellikle cinsel görüntü çok az olması. Bu beni çok mutlu etti. Dizi zaman ile ilgili bir bilimkurgu dizisi izlemenizi tavsiye ederim. Çok dramatik bir dizi.

@feyyaz11

5 ay önce

Netflix’deki en iyi dizi

@tiamath

11 ay önce

9 / 10

Dizinin ne kadar başarılı olduğunu anlatmak zor. Adının hakkını veren son derece gizemli bir zamansal paradoksu, bir çok zaman çizelgesinden anlatarak seyirciye sunuyor. Gerek müzikleri, gerek oyuncu seçimi ve oyunculukları oldukça başarılı ve kesinlikle izlenilmesi gereken dizilerden biridir.

@zeymep

11 ay önce

ich bin du

@savolina

1 yıl önce

8.7 / 10

Ultra karmaşık bir kurgunun muazzam başarıyla altından kalkılmasını aşk ile izledim. Acaba anlamadığım için mi böyle konuştum?!

Sekiz bölüm peş peşe gözlerim kanayarak ikinci döngüyü de tamamladım. Birkaç kez deja vu hissetmedim değil. Üçüncü döngüyü sabırsızlıkla bekliyorum.

@hcanercalova

1 yıl önce

9.5 / 10

Kesinlikle izlediğim en iyi dizi... İlk sezonu 3 kere izledim, 2. sezon başlasın artık diye cumayı bekliyorum. Tavsiyem orijinal dili olan Almanca izlemeniz...

@hakorman

1 yıl önce

1.7 / 10

Başıma birşey gelmeyecekse zerre beğenmediğim dizimsi. Konu anlatımı kopuk, beni sürükleyen, merakta bırakan birşey yok. Kendilerince gizem yaratmaya çalışmışlar ama olmamış.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL