İyi Adamın 10 Günü Yorumları

İyi Adamın 10 Günü filmi detayları

@sabiha

4 gün önce

Güzel film Nejat İşler'i iyi adam rolünde izlemek zaten başlı başına keyifli oldu karşısında küfredildiğinde dahi küfür etmeyen bir karakteri belki de ilk kez oynamıştır diye düşündüm bazı durumlarda hep kendisine dayatılan rolün mimikleri çıkacak mı yine ortaya diye merakla bekledim ama olmadı başkaydı ve bu başka Nejat örnek olur da artık şu üzerine yapışan rollerden başka böyle karakterler teklif edilir umarım.

@kbrcktlbs

4 gün önce

7 / 10

Seyir zevki yüksek film, çerezlik izlenir. Targaryenlar iyiydi :D

@mademoiselle777

6 gün önce

Bazı saçmalıkları var ama izlemesi bu kadar keyif vereceğini ve iyi olacağını beklemiyordum. Çok iyi olmuş, beğendim.

@poormf

1 hafta önce

3.5 / 10

"Her şeyi bilen adamın 10 günü" diye değiştirilmesi gereken sabun köpüğü bir film... 35/100
K

@kumralada1968

2 hafta önce

8 / 10

Ben oldukça beğendim Nejat İşler on numara adamsın :)

@hashasin

2 hafta önce

7 / 10

Arif kimdi Macit kimdi Kadriye kimdi derken karakterleri takip etmek biraz zorladı açıkcası pınar hatice yeter hamza ahmet dizi mi bu arkadaşım biraz azalt karakter sayısını. Yani yersiz ekstra karakterler hikayeyi biraz bulanıklaştırıyor. Örneğin Meral karakterine neden gerek vardı ben anlamadım. Olay örgüsü, gizem, çarpıcı şekilde çözüme ulaşma pek parlak olmasa da Türk filmleri açısından güzel denemeydi. Renkli bir filmdi yapanların eline sağlık. Bu işin peek i içinse bkz. Kiss Kiss Bang Bang

@berat_k

2 hafta önce

7.7 / 10

Başarılı bir polisiye. Bu türü sevenlerin beğeneceğini düşünüyorum. Yer yer klişeler olsa da izlemesi keyifli, peşinden sürükleyen bir yapım. Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini beğeniyorum, Nejat İşler'i izlemeyi seviyorum. Türk sinemasında "ana akım" işlerin çöplerle dolmasındansa böyle filmlerle ana akımın güçleneceğini düşünüyorum.

@naksidil

2 hafta önce

Cidden iyi geldi. Başarılı temiz ve içten film :) Nejat İşler seviliyorsun ..

@bigamist

2 hafta önce

8 / 10

Günümüz Türk filmlerinin çoğunluğunun olduğu gibi sıkıcı bir şey beklerken rengarenk, keyifli bir film çııktı. Çok sayıda karakter olduğundan dikkatli izlemek lazım. İkizlerden biri Matt Damon muydu :)
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL