The Office Yorumları

The Office dizisi detayları

K

@kbrcp

3 saat önce

9 / 10

İlk başlarda öylesine konuştuğunuz bi insan olur ama zamanla alışır sevmeye başlarsınız ya hah işte öyle bi dizi ve bana öneren kişi tam da böyle bi kişi, hayatımın bi parçası :)

@stiff

9 ay önce

8 / 10

İlk 6 bölümü, yani ilk sezonu izlediğimde utançtan karnım ağrıdı. Devam etmem diye düşündüm. Ancak yorumlar genelde ileride güzelleştiğini belirtiyordu. Ha aynı yorumlar ilk sezon basketbol bölümünün de çok güldürdüğünü söylüyordu ama 20 dakikalık dizilerden olması dolayısıyla şans vermeye devam ettim.

İzledikçe farkında olmadan bağ kurduğumu fark ettim. Hiçbir bölümünde kahkaha attım diyemem. Ufak tefek tebessüm ettirdiği oldu. Ancak bağ kurdum. Bence bu tarz bir dizide önemli etkenlerden biri de bağ kurmak. Karikatürize edilmiş karakterleri pek sevmiyorum. Komedi olsun diye zorlanmış işleri pek sevmiyorum. The Office'te bence bunlar fazlasıyla var. Ancak farklı kılan bir doğallığı da var. Bu doğallık izleyiciyi içine çekiyor. Örneğin ben Dwight karakterini dizi sonunda dahi sevemedim. Ama Kevin olsun, Creed olsun, Jim olsun; hatta ilk sezondan sonra giderek "Baba" figürüne bürünen Michael olsun; karakterleri sevdikçe dizi güzelleşti. Beni en çok güldüren Creed oldu. Michael'in ved
... Devamı
İlk 6 bölümü, yani ilk sezonu izlediğimde utançtan karnım ağrıdı. Devam etmem diye düşündüm. Ancak yorumlar genelde ileride güzelleştiğini belirtiyordu. Ha aynı yorumlar ilk sezon basketbol bölümünün de çok güldürdüğünü söylüyordu ama 20 dakikalık dizilerden olması dolayısıyla şans vermeye devam ettim.

İzledikçe farkında olmadan bağ kurduğumu fark ettim. Hiçbir bölümünde kahkaha attım diyemem. Ufak tefek tebessüm ettirdiği oldu. Ancak bağ kurdum. Bence bu tarz bir dizide önemli etkenlerden biri de bağ kurmak. Karikatürize edilmiş karakterleri pek sevmiyorum. Komedi olsun diye zorlanmış işleri pek sevmiyorum. The Office'te bence bunlar fazlasıyla var. Ancak farklı kılan bir doğallığı da var. Bu doğallık izleyiciyi içine çekiyor. Örneğin ben Dwight karakterini dizi sonunda dahi sevemedim. Ama Kevin olsun, Creed olsun, Jim olsun; hatta ilk sezondan sonra giderek "Baba" figürüne bürünen Michael olsun; karakterleri sevdikçe dizi güzelleşti. Beni en çok güldüren Creed oldu. Michael'in veda ettiği bölüm fazlasıyla duygulandırsa da; bence çok daha iyi olabilirdi. The Office güzel kılan bir başka detay ise; kendi kendilerine çekip oynamaları. Tamam sıradan insanlar değil ama yine de bu açıdan bakınca böyle bir prodüksiyonun, bu denli sevilmesi büyük iş.

Michael'in gönül işleri duygulandırdı. Bazen kendimi görmedim değil.
Pam'in ısınamadığım bir normalliği ve samimiyetsizliği olsa da dizide önemli bir karakter.
Kelly ve Ryan'ın ilişkisinin saçma sapanlığı bu diziye yakışıyor.
Creed'in bazı sahneleri saniyelik görünmesi bile yeterli oluyor. Zaten dizinin en komik esprileri Creed üzerinden yapılan esprilerdi.
Diziye dönem dönem giren karakterler de başarılıydı. Özellikle Todd Packer rolünü çok iyi oynamış.
Andy kendini pek sevdirememiş. Bir yerden sonra bence de sıkıcı karakter. Ama dizide böyle bir karakter olması çok antipatik durmuyor.

Benim için uyumadan önce 2-3 bölüm atılan, müthiş keyifli bir diziydi. Şimdi boşluğunu doldurmaya çalışacağım.

@heisenberg1

1 yıl önce

10 / 10

Biraz önce yedinciye bitirdim. (You have no idea how high I can fly) Yemek yerken arka planda dinlenecek sitcom'lardan olduğunu düşünmeyin, hafife almış olursunuz. Her izleyişte daha çok gülüyorum ve her bittiğinde daha çok üzülüyorum. Özellikle yalnız hissettiğiniz zamanlarda ilaç gibi. Canım dizim

@neledrak

1 yıl önce

10 / 10

I wish there was a way to know you’re in the good old days before you’ve actually left them.

@neledrak

1 yıl önce

10 / 10

Loved it!
That’s what she said.

@bozzoba

1 yıl önce

Çok eğlendim.

@elfenlied

2 yıl önce

9 / 10

İlk 3 bölümü hiç gülmeden izleyip daha sonra bağımlısı olduğum dizi, Michael ve Dwight sahnelerinde kahkaha atmamak mümkün değil. Yalnız İngilizce bilmeyen birisinin dizide kaçırabileceği çok fazla kelime oyunu var, asıl ince espriler de onlar zaten. Beni üzen tek şey son 2 sezon Michael’ın olmayışı, yokluğu fazlasıyla belli oluyor maalesef.

@zenobiaa

2 yıl önce

8.9 / 10

sonralara doğru açılan dizi.

@whitebeard

2 yıl önce

10 / 10

Dizi hakkında yeteri kadar çok şey yazılmış çizilmiş. İzleyin demeyeceğim konu bu değil konu benim için bu dizinin anlamı. O kadar dizi izledim bundan sonra da devam edecek, bilmiyorum bir diziye bu kadar bağlanır mıyım, benim için anlamı büyük olur mu göreceğiz. Office ekibine teşekkür ediyorum, böyle bir baş yapıt sundukları için.

@wingsofgod

2 yıl önce

zevk alarak 9 sezonu izledim. yaklaşık 1.5 haftada
başlarda biraz sıkıyor ama dayanın sadece karakterleri tanımaya çalışın sonra zaten bol bol güleceksiniz.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL