SIKÇA SORULAN SORULAR
Kullanıcı adımı değiştirebilir miyim?
Evet. Profilimi düzenle sayfasında 1 defaya mahsus olmak üzere kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz.
Sinefil eskiden Filimadami.com muydu?
Evet Sinefil.com 2009 - 2018 yılları arasında filimadami.com alan adıyla yayın yapmaktaydı. 20 nisan 2018 tarihi itibariyle Sinefil markasıyla yayın yapmaya başladı. Filimadami.com'a üye olan kullanıcılar ve tüm bilgileri eksiksiz olarak Sinefil.com'a taşındı. Üyeliğiniz sorunsuz biçimde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Mevcut üyeliğimle giriş yapamıyorum!
Filimadami.com üyeliğimle Sinefil'e giriş yapamıyorum ;

Filimadami.com ' da oluşturulan, oluşturulmasına izin verilen kullanıcı adları teknik olarak bazı yanlışlıklar barındırıyordu. Bu sebeple gelecekte büyük sorunlar yaşamamak adına radikal değişiklikler yapmak zorundaydık ve yaptık. 15 karakterden fazla olan kullanıcı adları 15 karaktere düşürüldü. Ayrıca User Name gibi arada boşluk olan veya user_name kullanıcıları adları sistem tarafından otomatik olarak şu şekilde değiştirildi : user-name

Kullanıcı adınızla ilgili sorunlar yaşamamanız adına giriş ekranına hem kullanıcı adı hem de email adresinizle giriş yapabilme imkanı sunduk. Email adresinizi hatırlamıyorsanız ve giriş problemi yaşıyorsanız yukarıda anlatılanları dikkate alarak giriş yapabilirsiniz.Giriş yaptığımda Hata! Banlandınız gibi bir uyarı ekranı ile karşılaşıyorum ;

Giriş yapmak istediğinizde bu uyarı ile karşılaşıyorsanız 2 olasılık var. Ya kendi isteğiniz ile kapattığınız profile giriş yapmaya çalışıyorsunuz ya da geçmişte kuralları ciddi şekilde ihlal ettiğiniz için üyeliğiniz editör tarafından durduruldu.

Ayrıca gelen geri bildirimler sonucu bir çok kullanıcımızın birden fazla profil açtığını, zaman içerisinde bu profillerinden 1 tanesini kapattığını.. bunun sonucu olarakta yaptığı bu işlemi hatırlayamayıp kapattığı üyelikle giriş yapmaya çalıştığını farkettik. Giriş yapamadığınızda bu ihtimali göz önünde bulundurmanızı ve doğru kullanıcı adını veya email adresinizi hatırlamaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Bu bilgiler sorununuzu çözmediyse, destek@sinefil.com adresine yaşadığınız sorunu detaylı olarak açıklayan bir mail göndermeniz durumunda size memnuniyetle yardımcı olabiliriz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL