Küs Kardeşler Limited Şirketi Yorumları

Küs Kardeşler Limited Şirketi filmi detayları

@messiyg

4 yıl önce

Saçmasapan bir şey...

@deniztayfun

8 yıl önce

Voltaire no.6
La petit mort

(La petit mort (Fr.):orgazm)

@zett

8 yıl önce

hayat bir tren gibidir sürekli kaçırıp yetişmeye çalıştığın, yetişsen de bunun bir halta yaramadığı ve bir sürü odası vardır o odalarda dünya üzerinde nerede duracağını bilemeyen ve bu yüzden hep giden, sürekli burnunu boktan çıkarmaya çalışan senin gibi başka insanlar da vardır. hangi kompartımanda olduğun pek de bir şey değiştirmez o tren bir şekilde yoluna devam eder ve zaman zaman o da yolunu kaybeder. çünkü sen bu kadar beceriksizken hayatın mükemmel olmasını bekleyemezsin. ve ölüm tek gerçektir ama o da geçmek zorundadır çünkü her şeyi olduğu gibi bunu da kafana kalbine sığdıramayıp büyüten sensin, diyen film.

@bscglclk

9 yıl önce

4 / 10

Nedense sıkıldım. ama brody vardı. ama ne biliyim. bilmıyorum. nıye boyle oldu.
D

@desosa

10 yıl önce

6.3 / 10

Yarım saat tahammül edip ekrana mal gibi baktığım filmdir. Owen Wilson'ın saçmalıklarına tahammülüm yarım saat sonunda bitti!

@ozgesrkn

11 yıl önce

tek başıma izlerken güldüğüm nadir filmlerden diyebilirim...karakterlerin saf diyaloglarıyla eğlendim,Piyanist'le devleştirdiğim Adrien Brody'nin tavırlarına bayıldımve sonuna kadar peki ya şimdi hangi çılgınlığı yapacaklar diye merak ettim.kısacası keyif aldım.

@emy

12 yıl önce

8.7 / 10

izlediğim en eğlenceli en komik filmlerden biriydi.konusu çok farklı ve tabiki hoştu.

başında Bill Murray (fanı olarak) gördüğüm an film gözümde çok daha güzel bi yer aldı zaten. mükemmel bi ayrıntı katmış olaya.
duygusala bağlanması gereken yerde bile güldürmeyi başarmışlar.
P

@pekipis

14 yıl önce

7.4 / 10

yan karakterlerin de oldukça eğlenceli olduğu güzel bir wes anderson filmi.

bu filmin en çok beğendirdiği adrien brody in taktığı gözlük.amanın bayıldım,bildiğin eski dede gözlüğü.soundtrack sağlam.!--SPOILER--!!--SPOILER--!!--SPOILER--!bill murray ı trene yetişmeye çalışan adam rolünde görmek filme keyifle başlamayı sağlamıştır.

!--SPOILER--!!--SPOILER--!!--SPOILER--!

@tutaste

14 yıl önce

6.5 / 10

Üç kardeşin müzik eşliğinde değişen sahnelerde aynı şekilde kaldığı kısımlar insanın hoşuna gidiyor. Oyunculuklar oldukça iyi ancak çok da nitelikleri olan bir film değil. Hoş vakit geçirmek için izlenebilir.!--SPOILER--!!--SPOILER--!!--SPOILER--!

Mistik ve kaçak annenin işin içinden çıkamadığında "hadi problemlerimizi konuşmadan halledelim" dediği sahnede, tren kompartımanlarında filmin içinde bahsi geçen ama bir türlü göremedimiz karakterlerin sunulması çok güzel olmuş.

!--SPOILER--!!--SPOILER--!!--SPOILER--!
C

@cuttingmouth

14 yıl önce

eglenceli bir kac saat gecire bileceginiz bir film. oyuncular cuk die oturmus filme, siradisi bir iletisimleri var birbirleriyle . hindistana duzenlenen essiz bir gezi sanki filmi izlemek.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL