İnanılmaz Örümcek Adam Yorumları

İnanılmaz Örümcek Adam filmi detayları

@bigamist

5 ay önce

7 / 10

Az önce filmi tekrar izlerken Peter’ın babasının adının Richard Parker olduğunu farkettim. Bu ismi Pi’nin Yaşamı filminden de hatırlıyoruz malum hayvanın adı olarak. Ve iki filmde de Irrfan Khan oynuyor. Bu da mı gol değil?

@wingsofgod

4 yıl önce

ne varsa eskilerde var
S

@sekerlibulut

4 yıl önce

7 / 10

2000 li seriye kıyasla daha genç, enerjik ve sempatik bir örümcek adam tiplemesi olmuş. Dramın kıvamını da enerjili akış yumuşatıyor gibi daha çok eğlenceli yani.

@dilarakrkmz

6 yıl önce

9 / 10

Film bence oldukça iyiydi. Evet diğer örümcek adam serisi çok başarılıydı ama bu yüzden yeniden çekilmiş bu filme haksızlık edilmemeli. Altta kalır bir yanı yok. Senaryosu, efektleri ve oyuncuların performansıyla oldukça iyi vakit geçirdim.
T

@the_phantom_of

8 yıl önce

1 / 10

vakit kaybı. spider-man serisinden tamamen bağıntısız yapmışlar. öyle ki amcası ölen peter iplemiyor karı kız peşinde dolanıyor!!! berbat ötesi bu filme 10/1 bile fazla

@aysenurl

2 ay önce

10/1 verebileceğiniz en yüksek puan oluyor, 1/10 yazmanız gerekirdi
D

@digeri

8 yıl önce

Öyle sıkıldım öyle sıkıldım ki anlatamam. Şöyle ki;

1- Çizgi romanları okuyanlar arasında bu filmleri beğenecek az kişi vardır bence. Belki ilk serinin ikinci filmi beklentiyi biraz yükseltmişti. O filmde de çizgi romanlarda rastlayamayacağımız ağır bir melankolik hava vardı. Sonrası hayal kırıklığı.

2- Şu üç boyutun canı çıksın önce adam gibi senaryo yazın.

3- CGI sen nasıl bir illetsin. Her sahnede de kullanmasanız olmayacak sanki. Şirinleri mi izliyoruz örümcek adamı mı belli olmuyor bazen. Çizgi film mi bu arkadaş? O nasıl kertenkele öyle?

4- Topla direği yamulttun ya daha ne diyeyim sana? İzleyici yaşını düşürelim diye daha ne maymunluklar yapacaksınız bakalım?

5-İzlemezseniz iyi olur. İzlerseniz de beğenmeyin olur mu? Çizgi romanları daha keyifli onları okuyun.

@delahoya

8 yıl önce

6.1 / 10

Bu film ilk üç filmi izlemiş bünyeler için kesinlikle zaman kaybı.

Tek süpriz başrolde ki Peter Parker rolünü oynayan Andrew Garfield in müthiş perfonmansı...Serinin hitap ettiği yaş ortalaması kesinlikle bu filmle düşmüştür.Beklediğim gibi değil...
S

@sonofneptune

8 yıl önce

Sonunda gerçek Örümcek Adam filmi. Çekilen diğer tüm filmler, çizgi romanlarla gram uyuşmayan filmlerdi. Ana hikayeye sadık kalınmış, yetenekli oyuncular ve iyi bir senaryoyla çekilmiş müthiş bir film.
B

@blitzkrieg

9 yıl önce

5 / 10

MARVEL her zaman yaptığı gibi portakalın suyunu sıkmakla kalmıyor, posasını da atıyor bardağın içine. Özellikle 2000'li yıllarla film endüstrisinde teknolojik imkanların artışıyla MARVEL tarafından çerez film furyası başlatılmıştır. En önemli temsilcisi de yeniden çevrim Spider Man, Wolverine, Iron Man ve Avengers filmleridir.

Ha bu demek değildir ki çizgi romanları yerin dibine sokuyorum. Çizgi romanları harikadır, alın okuyun. Ama işte iş filme geldiğinde bu adamlar s.çıp batırıyor.

@havlayankuzu

9 yıl önce

Filmimiz, hem öksüz hem yetim bir yavrunun,eklembacaklılarla yakınlaşmasını konu alıyor. Bu trajik öykünün,son yorumu, Amerikan eğitim sistemindeki yozlaşma ve gittikçe ticarileşen 21.y.y. bilim dünyasındaki güvenlik açıklarına parmak basmasıyla,önceki denemelerden ayrılıyor. Aynı zamanda,modern kültürde, baba-oğul ilişkileri ve yeni nesil oidipus kompleksine dair güzel örnekler de var.

Hem bir sosyolojik taşlama hem de ayakları yere basan sağlam bir dram izlemek isteyenler için güzel bir seçim olacaktır. Arada ufak aksiyon atraksiyonları var ki,yönetmen bunları durağan ve monoton şehir hayatına başkaldıran beyaz yakalıların içine düştükleri çaresizliği vurgulamak maksadıyla kullanmış.

Başarılıydı.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL