Bir Rüya İçin Ağıt Yorumları

Bir Rüya İçin Ağıt filmi detayları

M

@marvel_of_rivia

2 ay önce

10 / 10

Kustum
E

@eren_bbcn

1 yıl önce

9.5 / 10

Berbat bir ruh hali içerisinde iken izlemiştim, benim içinde yeri ayrı olan bir filmdir; herkese izlemesini öneriyorum.

@busranuryilmaaz

1 yıl önce

9.5 / 10

Bu kadar etkileyici bir film olmasını beklemiyordum.Her türden bağımlılığa değinip çok da güzel anlatmış.Kamera açıları,çekim tarzı yerli yerinde seçilen müzikler,olay örgüsü,karakterler hepsi çok özenliydi;çok özgündü ya..
U

@umitakcali

1 yıl önce

Şu ana kadar izlediğim en kasvetli film bu film oldu sanırım. Görüntü yönetmeninin hızlı kamera hareketleri, sahne açıları, müziğin verdiği gerilim ve daha nice özel şeyler barındıran bu film beni epey etkiledi. Uyuşturucunun zararlarını çok gerçekçi bir şekilde gösteren bir film. Her sahne bir ayrıntı barındırıyor fakat benim zihnime kazınan; son sahnede karakterlerin cenin pozisyonu almaları oldu. Marion'un mutlu bir şekilde uyuşturucu paketine sarılması her şeyi gözler önüne seriyor. Mutlaka izlenmesi gereken bir film.

@vitoscaletta

1 yıl önce

İnanılmaz etkileyici bir film. Sürekli izlemeyi ertelediğim filmlerden birisiydi nihayet izledim ve bu kadar geç izlediğim için çok pişman oldum

@filmist

2 yıl önce

7.9 / 10

O efsane müzik.
Hem filmin kendisinde hem bittikten sonra ağır bir hava bırakıyor.Öyle bir tempo ve işleyişi var ki sıradan sahnelerde bile heyecana kapılıyorsunuz.Film bittikten sonra ben ne izledim neydi bu diyorsunuz ve kendinizi büyük bir boşlukta hissediyorsunuz.
Değerlendirilmesi gereken bir film.

@okumusoglu

3 yıl önce

Bazı basit sahneler bile beni gerdi. Üzerimde gereksiz bir duygu yükü var. İnsanı gerçekten etkiliyor.
P

@pretender

3 yıl önce

bu zamana kadar iyi ki izlememişim keske daha da uzun süre hatta hiç izlemeseydim.abi siz nasıl bi film yapmışsınız böyle .psikolojik açıdan dünyanın en sağlıklı insanını getirseniz onun bile psikolojisi bozulur.baştan sona öyle bi kasvet vardı ki filmde asla etkisinden cıkamıyorsunuz film bitene kadar ve film boyunca gercek hayatta dahi asla hiçbir seyin bi daha yolunda gitmeyeceğini düsünüyorsunuz.herkesin izlemesini istediğim bi film ama gercekten anksiyete konusunda cok hassas olanlar izlemesin.

@deadmanwalking

3 yıl önce

8.5 / 10

Amaçlar, beklentiler, yükselişler, düşüşler... bağımlı bir hayatın, bağımlı bir bedenin yanlışlar üstüne kurduğu basamaklardan çıkarak nasıl yerin dibine düşebileceğini çok iyi anlatan, izlenilmesi gereken bir film.

@rei

3 yıl önce

9 / 10

İzlediğim en kasvetli filmlerden biri diyebilirim. Bağımlılık konusu öyle etkileyici bir şekilde işlenmiş ki, film bittikten sonra gözlerim doldu ama ağlayamadım da.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL