En Çok Nefret Ettiğiniz Şeyler

inanmadığım halde hala "inşallah, allah allah, allah belamı versin ki" sözlerinin ağzımdan çıkıyor olmasından nefret ediyorum. BU DA MI TESADÜF ATEYİZLER :D
5 para etmez bazı dangalaklarla aynı yerde çalışıyo olmak.haklıyken haksız duruma düşürülmek,hakarete,küçük düşürülmeye maruz kalmak...ahhh...ama allah büyük.her ne kadar eskisi kadar sabırlı olamasamda beklemekten başka çare yok.hayat ne zor bazen.
Bugün için bayii sorumlumuz Feridun Bey.

Gülüm ne lan?
Kuzu yiyenlerden nefret ediyorum. :(
Birine bir şeyi tane tane anlattığım halde anlamamasından nefret ediyorum (Çocuklar hariiç)
bu evden nefret ediyorum :(
Nefret etmekten yoruldum arkadaş ne biçim bi ülkede yaşıyorum.
Helvalı ekmekten nefret ediyorum. Bu kadar lezzetli olmak zorunda değildin helvalı ekmek. :(
güce tapan, o güç ne kadar şiddet yanlısı da olsa yine tapan üstelik bunu dine yoran toplumlardan nefret ediyorum.
Üniversitelerdeki türban düşmanlarından nefret ediyorum. Sözde Atatürkçüyüz palavrası atan bu zavallılara sorsan eminim Atatürk ilke ve inkilaplarını sayamazlar bile. Ama istesenizde istemesenizde artık kapalı kızlarımızın ünivesite kapılarından ''hadi kızım evine dön okumak istiyorsan açılıp gel'' deyip geri çevrildikleri günler bitti. Kimsenin de o günleri geri getirmeye gücü yetmez. Not: Eğitim cehaleti alır, eşeklik baki kalır...
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL