En Çok Nefret Ettiğiniz Şeyler

1) kendimden

2) insan ırkından

3) patriyarkal ve feodal kalıntıları devam ettirenlerden. Kadın ve çocuk düşmanlarından.

4) Vandallardan çevre ve hayvan düşmanlarından

5) Sosyal bilimleri önemsemeyenlerden; üç gazeteyle, ana haberlerle ve komplo teori kitapları ile siyaset bilimi yaptıklarını sananlardan

6) Ahmet Altanı sevmem dediğimde Soner Yalçını seviyorsundur diye saçma sapan mantık kuranlardan.

7) Ankarann çok ünlü bir üniversitesinn bir hocası şu an Adorno, Türkiyede yaşasaydı Aya oy verirdi diyerek misyoner gibi davrananlardan; M. Kemal yaşasaydı Xe bile oy vermezdi; Hz. Muhammed yaşasaydı Y marka arabaya binerdi gibi kendini aklayanlardan.

8) Ota boka gaza gelen reel aklına ve vicdanına sahip çıkamayanlardan, ısrarla kendilerine tarihin nesnesi gibi davranılması için katalazorlük yapanlardan, sürülerden.

9) Şiddetin kimden ve hangi ulvi amaçlar için geldiği önemsenmeksizin tüm silahlılardan.

10) Laz olduğum öğrenildiğinde Karadeniz ağzıyla konuşulmaya çalışılmasından. Lazca birkaç söz söylediğimde dil uydurduğum sanılmasından. Tüm Karadenizlileri, Laz sanılmasndan, (çünkü orada Türk, Gürcü, Hemşinli, az biraz Ermeni -?-ve az biraz Rum-?- etnisiteleri var hepsine Laz demek oradki renkleri silmektir; ayrıca Arhavi, Hopa, Ardeşen, Pazar, Fındıklı buralardayız)
Dırdırdan

Omzuma dokunulmasından

yanımda sigara içilmesinden

yanımda fısır konuşulmasından

Kişisel eşyalarıma izn alınmadandokunulmasından

Duygu sömürüsünden
-geceleri ağlayarak uyanmama neden olan eski sevgili
-okuduklarından sevdiği yerleri kopyalayıp birleştirip yorum haline getirip sunanlardan
-sürekli aşktan bahsedenler
-yorumaara vermeme neden olan kalın bağırsağımdan
-inciyigörünce bana pislik diyen ablamım cep telefonunundan
-kızıl saçlı cüzzam
-er doğanlardan
-Ahmet Kaya'yı sevmiyorum ama şarkılarını dinliyorum diyen dengesizlerden
-entel dantel takılacağım derken kimliğini unutan 3.şahıslardan
arkadaşımın eczacı olan ablasının erkek arkadaşının bana bakarken sulalan ağzından
-mezun olduğum okulun müdürü hayri'den
-bizi tekirdağ castroya götüren arabadan
-zafer işareti yapan pkk'lılardan
-onları döven polislerden
-yalancı romantikteki ahmedin karısını ve iş arkadaşın'dan
-durmadan ışığı yanan fare'den
-beni sömüren mng'dan
-dostumun parasından
-suudi kralının karısından
-tatil için yurtdışına giden karı koca'dan
-bütün sansar salvo, sagopa kajmer, ceza, hande yener, bülent ersoy, murat boz, tarkan, cem adrian, elif bilmem neyden
-gönder butonundan
-internet hızının yavaşlığından
-3g teknolojisinden
-facebook'tan
-rumuzumdan
-es geçmeyeyim- bunları okuyup ''kim lan bu bi ayar vereyim'' diyenden
-esra erol'un nişanlısı ....beyden
-özet geçmeyenlerden
-kıskanç kibirli insanlardan
-hümanist olduğunu iddia edip çelişenlerden
-cCc'DEN
-devamlı biten kahve-sigaramdan
-dedeler ve torunlarından
-3 dilek hakkımdan
-6s & 8jk tarafatarından (1-kaç kişi hariç)
-her yazısında ing terimler kullanan suserlerden
-biramın içine dökülen külden ve babamdan!

--
özet: bu da böyle 1anımdı...
Faşistlerden nefret ediyorum. Ayrıca hayatında tek bir siyasi kitap okumadığı halde, hatta hemen hemen hiçbir şey okumadığı halde siyaseti çözdüğünü sanan insanlardan nefret ediyorum. Şu İsrail & Hitler muhabbetinde daha çoğunu tanıdık bunların.

Ayrıca birçok fenerbahçeliden de nefret ediyorum, ama hepsinden değil.

Efendime söyleyeyim, öğrencilerinle iletişim bile kurmayı denemeyen, üstüne üstlük yönetme içgüdüsü yüzünden kendini çok önemli sanan öğetmenlerden nefret ediyorum. "Öğretmen"i açmak gerekirse, profesör, doçent falan.
Başlıkta,sinirinizi bozan şeyleri paylaşabilirsiniz. Rahatlamak maksadıyla.

Benim en çok nefret ettiğim şeylerden biri:

Havalimanlarındaki görevlilerden nefret ediyorum.Nedense bu görevlilerde ilginç bir hava var. Özellikle Sabiha Gökçen'de karşılaştığım bir gerçek bu. Çöpçüsünden apron kayıtçısına kadar hepsinde inanılmaz "önemli" bir iş yaptıklarına dair korkunç bir saplantı var.

Sanırsın, uçuş görevlisi değil de "Ölümyıldızı" subaylarından biri. Burun havada, gözler daima ufka bakıyor, İmparatorluk şansölyeleri edasıyla geziniyorlar. Ne oluyor kardeşim, tek yaptığın uyduruk bir kayıt defterine "tik" atmak. Dolmuş muavininden biraz hallicesin. Bu ne özgüven bu ne ciddiyet ? Benim göremediğim ne var ? En ufağından en büyüğüne tüm görevlilerde var olan bir tavır bu.Bir de soru sordun mu, zoraki bir sırıtışları var ki, aman Allahım. İnsanın içinden sol kroşe patlatmak geliyor. Sırıtmana gerek yok,işimi hallet yeter. Ama denmiyor haliyle yüze karşı bunlar. İçime atmaktan sıkıldım. Aranızda havalimanı çalışanı varsa, kusura bakmasın. Rica ediyorum,sıktınız artık. Sırıtmayın, başka ihsan istemez. Para mı veriyorlar sırıtınca.

Sebebini merak ediyorum. İnsafa davet ediyorum. Akıl fikir diliyorum.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL