En Çok Nefret Ettiğiniz Şeyler

Gösterişten.
sürekli yanımda oturan patronun devamlı bana beğendimi demesi (facebooktaki gönderilerini kastediyor)
marksist ülkücülerden, eğitim sisteminden, insanları zorla değiştirmeye çalışanlardan, "barış" için savaş çıkaranlardan, önyargılı insanlardan ve sayamadığım daha birçok şeyden nefret ediyorum.
Faşistlerden, yalaka medyadan, para için geçmişindeki değeri satanlara... Kısacası bu ülkenin % 50 sinden nefret ediyorum.
Ben ki öyle her şeyden şikayet eden tiplerden değilimdir ancak şuan harbiden sinirim bozuldu.Ya güzel arkadaşım yorum yazacaksan o güzel parmaklarınla, Allah aşkına ya da neye inanıyorsan orda eşşek kadar spoiler ibaresi var.Bi kullan şunu be güzel kardeşim.Lak diye önüme çıktı o yorum.Bir de gitmek görmek istediğim bir filmdi.Niye böyle yapıyorsun canım kardeşim,belki unutmuşsundur olabilir,bari şimdi değiştir nolur, başkaları yanmasın.
medya senden nefret ediyorummmmmmm
Japon Balığı Şıp Şıp

Senden nefret ediyorum dostum.
Sokak düğünlerinden nefffret ediyorum.Belki hastayım belki yorgunum,işten geliyorum dinlenmek istiyorum ama o da ne? Bangır bangır müzik...Tahammül edilebilcek müziklerde değil zaten. Kapı pencere açmak istiyosun sesten açamıyosun,açmazsan sıcaktan evde duramıyosun.Keşke yasaklansa bu sokakta düğün yapma olayı.Yasaklanmıyosada müziğin sesine belli bi sınır getirilse bari onada razıyım.Uzaktaki bi mahallede bile olsa rahatsız edici düzeyde oluyor ses.Ne gerek var heryeri bu kadar inletmeye.Çok rahatsız oluyorum çok...Düzenleme şart.
Seçimler: Bu işler sessiz bir şekilde hallolamıyor mu, günde 50 kere sokak sokak gezen gürültülü arabalar yolları kapatan kalabalık, yerlerde süprüntü haline gelmiş seçim vaadleri. Seçimlere 1 ay kala sokağa çıkasım gelmiyor. Trafiği de tıkıyorlar.
zumbarada ödeme yapmadan kaçan itlerden hepsinin ağzını burnunu kırmak istiyrum!!
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL