En Çok Nefret Ettiğiniz Şeyler

medya senden nefret ediyorummmmmmm
Japon Balığı Şıp Şıp

Senden nefret ediyorum dostum.
Sokak düğünlerinden nefffret ediyorum.Belki hastayım belki yorgunum,işten geliyorum dinlenmek istiyorum ama o da ne? Bangır bangır müzik...Tahammül edilebilcek müziklerde değil zaten. Kapı pencere açmak istiyosun sesten açamıyosun,açmazsan sıcaktan evde duramıyosun.Keşke yasaklansa bu sokakta düğün yapma olayı.Yasaklanmıyosada müziğin sesine belli bi sınır getirilse bari onada razıyım.Uzaktaki bi mahallede bile olsa rahatsız edici düzeyde oluyor ses.Ne gerek var heryeri bu kadar inletmeye.Çok rahatsız oluyorum çok...Düzenleme şart.
Seçimler: Bu işler sessiz bir şekilde hallolamıyor mu, günde 50 kere sokak sokak gezen gürültülü arabalar yolları kapatan kalabalık, yerlerde süprüntü haline gelmiş seçim vaadleri. Seçimlere 1 ay kala sokağa çıkasım gelmiyor. Trafiği de tıkıyorlar.
zumbarada ödeme yapmadan kaçan itlerden hepsinin ağzını burnunu kırmak istiyrum!!
basit bir yaşamı küçümseyen insanlardan

basit bir yaşam istiyorummmm kendi halinde
Her söylediğinin altında farklı bir anlam arayan insanlar!

Söyledikleri ve yaptıkları birbirini tutmayanlar.
Sütlaç yaparken içine portakal kabuğu rendelemek isteyip yapamamaktan.

Bence acı verici bir durum.

Portakalsız sütlaç :(
ergenler beni deli etmeyin yahu..

içimde zaten 50 tane alter kişilik var..neyi göstersem ona kanıyorsun be çocuğum..

dikkatli ol mel..

..

3-5 kişi konuşur ve bu konuşmalar gerçekten sıkıcıdır..ve ordan ayrılmak istersin..

ayrıldığın vakit sana yöneltilecek soru şudur:

"Nereye?"

evet..bana sorulmaması gereken en yanlış soru budur..ama sorarlar..

ben de hep aynı cevabı veririm:

bir tebessüm..
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL