En Çok Nefret Ettiğiniz Şeyler

İnsanlık vasfının şuanki durumundan nefret ediyorum...
çocukları inciten insanlara karşı ettiğim nefret ...tanımlayamıyorum.
klasik olabilir ama yanardöner tipler vardırya heryeri başka telden oynar.işte onlardan nefret ediyorum.neysen osun kardeşim.yalakalanmanın ve karşındakine güzel görünmenin ne alemi var. ergeç foyan ortaya çıkıyor işte :(
Nefretten nefret ediyorum. Dünya sevgiyle dolsun.
Kuzusan

Hayat ne zordur bilemezsin,

Dağlar,kırlar,bayırlar,çayırlar

Her şey sana uzak.

Kuzusan

Meleşmek,zıplaşmak,hoplaşmak

Suçtur,

Çayırlarda dolaşmak.

Tek umuttur.

Kuzusan

Bir kavurma tenceresi,

Bir kasabın besmelesi,

Keskin bir bıçak darbesi

Kaderin.

Kuzusan

Sevemez,bilemez,güvenemezsin.

Kuzuları sevin :(
1. evlen ve kendini kocana sakla.

2. kocana en az 3 çocuk (mümkünse erkek olsunlar) ver.

3. sezaryen harici şekilde bunları doğur.

4. ama o sırada evde otur. doğurmaya hastaneye gidebilir misin orasını daha anlamadım.

5. mümkünse regl olmadan doğurgan ol çünkü ayıp yani ama mümkün değilse bunu doğal bir şey gibi değil de saklanması gereken bir utanç gibi yaşa.

6. kürtaj ve doğum kontrolünü unut, hiçbir koşulda aklından dahi geçirme.

7. açık saçık giyinme, sen meyve gibi bir şeysin, insan değilsin, insanlar (erkekler) meyvenin kabuklusunu sever, unutma.

8. açık saçık giyinirsen tecavüze uğrama çünkü uğrarsan haksız olursun, pantolon giydiysen, mini giydiysen, içki içtiysen vs. tecavüzcüye haklı olarak indirim yapılır.

9. sen çocuk olmayacaksın, doğduğundan itibaren kadınsın. ona göre davran, ağır ol, fazla kikirdeme, mesela 13 yaşında kendi isteğinle onlarca erkeğin tecavüzüne uğrama.

10. sen meyve olduğun kadar dişi köpeksin de, ona buna kuyruk sallama! zavallı, kendi halinde sapık ve tecavüzcüleri tahrik etme.

11. gece çıkma, içki içme, kızlı erkekli ortamlara girme, bir erkekle bankta yan yana oturma, öpüşmeli film filan da seyretme.

12. kafanı örtmen hakkında da, açman hakkında sana fikrin sorulmayacak, hep erkekler konuşacak, söz hakkın varmış gibi davranma.

13. menopoz konusunda bir açıklama gelmedi henüz ama sanırız o da faiz lobisinin işi olmalı, doğurganlığımızı elimizden alıp ülke ekonomimizi bozmak için. o nedenle mümkünse menopoza da girme.

14. ha bir de vajina deme, ayıp.

15. feministsen çirkinsin. lezbiyensen erkek bulamamışsındır. sevgililerin olduysa motorsun. olmadıysa kezbansın. bekarsan, boşandıysan, dulsan eksiksin. çocuğun yoksa bir işe yaramazsın. hani hobi olarak uygun bir şeyler yap elbette ama var oluş sebebin bir erkeğin karısı ve çocuklarının annesi, başka da bir işin yok, bunu unutma.

16. bu memlekette bir kadın olarak, %50 ile azınlıksın. hayatın zor olacak, bunu unutma, kafayı üşütmeden yaşamaya çalış.
genel kültürü var, okumuş, gezmiş görmüş,yüzlerce kitap okumuş,binlerce film izlemiş,bazıları dilde biliyor. ama kafası çalışmıyor aptalın önde gideni,doğuştan gelmesi gereken şeyler yok,böyle tipler beni kanser ediyor.

yobaz karacahillerin her muhabbetlerinde küfür vardır, empati yapamazlar,herkesi ve herşeyi aşağılama eğilimindedirler,yalnızlardır,sevenleri dostları yoktur arkadaşları çoktur.

her olumsuz şeyi üstlerine alınır ve saldırı moduna geçerler.

eğer burada da varsa öyle tipler onlara tüm içtenliğimle sesleniyorum;

sizi kimse iplemez bir de beşiktaştan aşağı kasımpaşa ;)
'nefret edip tiksindiğimiz bayağılıklarımızdan aslında yakından ilgileniriz'

Valery

**

-->"öğrenilmş çaresizlik"

insanların çaresiz olmaları..

..

ceza korkusu ve toplumun hışmı algısı yüzünden hareket edemeyen bireylerden nefret ederim..

bedenleriyle defileye çıkan ve beyinleri akıntda kaybolmuş insanlardan nefret ederim..

yolda sallana sallana giden insanlardan nefret ederim..

elindeki telefonla bağ kurup yalnızlığını gideren ve bunu çaresiz şekilde yapan insanlardan nefret ederim..

sözünde durmayan hamamböceklerinden nefret ederim..

ama en çok kafasının dikine giden, görüntüye aldanan ve aklını rafa kaldıran ergenuslardan nefret ederim..

saygı ve koltuk bekleyen, masum edebiyatı yapan moruklardan nefret ederim..

beklentiyle yaşayan ve dokunulmak isteyen kızlardan nefret ederim..

çok para kazanan ama parasıyla ne yapacağını tam olarak bilemeyen insanlardan nefret ederim..

nihilizm üzerine kafa yormayan ve bunun sonucunda akıl almaz skandallara imza atan insanlardan nefret ederim..

hayatı boyunca sadece iyi ve kötü insanların olduğunu düşünen aptallardan nefret ederim..

çıkarını bırakıp topluma şirin gözükmek amacıyla cebindekileri masaya döken insanlardan nefret ederim..

sadece karın doyurmanın ve hayatta kalmanın endişesini güden, iz bırakmadan hayata elveda diyecek olan çabulcu sürüsünden nefret ederim..
Çerkezim.

Ama Çerkez erkeği kadar uyuz bir şey yokmuş.

Kendimden nefret ediyorum.

Üstelik kızlarımız o kadar güzel değil.

Aleni yalan.
Yahu Galatasaray maçı varken arama işte.Sana konsantre olamam.Kaç sefer daha söylemem lazım.Bir de küsüyolar arkadaş..Tam nefretlik..
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL