En Çok Nefret Ettiğiniz Şeyler

"NEFRET ETMEKTEN"; NEFRET EDİYORUM :)
Altyazısını bulamadığımdan veya olmadığından merak ettiğim filmleri izleyememek.
+1 havlayankuzu
Kendi dininden,inancından olmadığını öğrenince ahkam kesen tatlı su liboşlarından nefret ediyorum. Hani ne oldu, hani herkes neye isterse ona inanırdı, hani başörtüsüne özgürlüktü,herkes nasıl isterse öyle dolaşırdı, hani ne oldu; inanç insanı ilgilendirirdi ???

Ne oldu yani, anana küfretmişiz gibi tepki vermen neden ? Sorunun ne ? Biz ahlaksız oluyoruz değil mi, şerefsiziz, biz bir toplumun en büyük tehdidiyiz, cehennemin dibinde cayır cayır yanacağız değil mi ? Elinden gelse bir kaşık suda boğarsın bizi,hadi söyle de rahatla. Öldürebilsen belki öldürürdün de. Ne de olsa, gaflet ve dalalet içindeyiz. Çoluğuna çocuğuna göz diktik, bizde aile şerefi de yok. Biz çok afedersin, birbirimizi şey ediyoruz. İnsan da sayılmayız zaten. Kes de kurtul. Öte tarafta zehirli zakkumla besliycekler bizi, mabadımızdan içeri kızgın demirler sokacaklar................... boşlukları kendin doldur artık.

Senin gibiler cehennem ateşi, cennet havucuyla terbiye ediliyor. Bu normal de biz anormaliz değil mi ?

Yok,Allah sizi nası biliyosa öyle yapsın :)))

Oksimoron mu oldu şimdi bu ?
sokakta bir kadın olarak yürüyememekten,tacizden,tecavüzden

kadına değer verilmemesinden bunu destekleyen ataerkil zihniyetten

önyargı-kalıpyargılardan

her türlü ayrımcılıktan nefret ediyorum.
Almanya yenilince, biz de yenik sayılıyoruz olmaktan nefret ediyorum..
ttnet ve onun tüm hizmetlerinden nefret ediyorum. İnsan kazıklanır tamam, bir şirket olarak onun da kazık atma hakkı var,anlıyorum. Buraya kadar normal,çağın gereklerine uygun.

Ama hem kazık atıp hem de kazık attığın garibanı "maymun" yerine koymak, müşteri hizmetlerine de birkaç tane hayvan terbiyecisi tıynetli şahıs alıp kırk taklayla, türlü şebeklikler yaptırmak ???? Bu kadar eziyeti kabullenmek için, cidden enayi olmak lazım.

Tüm ttnetli dostlara duyurulur.
bi bakıver kuzum yazısını gördükten sonra kendi kendime sürekli bi bakayım kuzum dememden nefret ediyorum.
"sanatseviciler"i
Evcilik oyunu denen program ne yazık ki annem takipçisi
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL