En Çok Nefret Ettiğiniz Şeyler

Bilgisahibi olmadan fikir sahibi olan insanlar.

Her tarafı saran ve nereden geldiği belli olmayan lanet kelebekler!
suların kesilmesinden, yazın sıcağında şehirde kalmaktan, bu sıcakta bi gıdım bile terlemeyebilen insanlardan...

evet bugünkü nefret konum sıcak :S
Lafımın kesilmesinden

internet trollerinden

counter strike oynar gibi ırkçılık yapanlardan
kadınların açık ayakkabılarından ayak parmaklarının fırlamasından nefret ederim.. allahtan benim ayaklarım üstün insan ayağı :P 36 numero!!
(bayaa uzun zamandır)V yakalı, dizde biten "hem edepli - hep sevimli" çiçekli elbiselerden ve pek tabi giyenlerden.
Eskiden sevdiklerimden nefret etmekten ve eskiden nefret ettiklerimi sevmekten nefret ediyorum.
Haktan Akdoğan isimli adamdan nefret ediyorum. Beyimiz, uzaylıları keşfetmekle kalmamış katolog bile hazırlamış. Seç,beğen al diyor.

Anlatım bozukluğu mu yapmışım,bilmiyorum,görmedim,duymadım :)) Bozukluk arayan bolca bulur,zengin olur inşallah :P
En çok nefret ettiğini... örneğinde de olduğu gibi anlatım bozukluklarından nefret ederim.
ben son dakikada meydana gelen degisikliklerden nefret ediyorum. hayatin her alaninda, misal bir bulusma ya da farkli bir sey.

arti olarak, birisinin yanci olarak bir topluluga dahil olmasina tahammul edemiyorum.
+

11) kısaca ırkçılardan, ahlak polisliği yapanlardan.

12) VUVUZELAdan ve de ÖMER ÜRÜNDÜL'DEN
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL