Enola Holmes Yorumları

Enola Holmes filmi detayları

@aysenurl

1 ay önce

7.1 / 10

film güzeldi, neden beğenilmemiş anlamadım. sadece sherlock tasviri ve enola’nın kameraya bakıp konuşması biraz rahatsız edici geldi. onun dışında eğlenceli bir film de denebilir.
C

@cosoyo

2 ay önce

Film her şey bir kenara bırakıldığında ortalama bir film ama Sherlock Holmes aşırı rahatsız etti .Var olmuş en kötü Sherlock Holmes tasviri. Sherlock, hazır cevap, hiperaktif ve aslında esprili bir karakterken böyle bir Sherlock Holmes yaratmak hiç mi rahatsız etmemiş gerçekten.

@bigamist

5 ay önce

5.5 / 10

Uzun zamandır izlediğim en yapmacık en sıkıcı film oldu. Hele o kameraya bakıp konuşmalar falan o neydi be abi hiç olmamış. Bi Sherlock’umuz vardı elleşmeyin rahat bırakın nolur. Müziklerini de hiç beğenmedim mıy mıy uykumu getirdi.

@maviucurtma

5 ay önce

nasıl bu kadar boş olduğuna şaşırdım doğrusu
doldurmak için içine bir hikaye daha eklemişler e yine dolmamış
o kadar güzelim oyuncuyu birleştire birleştire bu hikayede mi birleştirmişler, pes

@mecnun_hammet

6 ay önce

7.5 / 10

Tempoda düşüşler olmasa çok daha iyi olurdu. Ama izlenilir çerezlik.

@naksidil

6 ay önce

7.4 / 10

İyi bir başlangıç olmuş. Güzel bir serinin sinyalini de vermiş. Keyifli gayet hoş akıcı bir filmdi. Ayrıntılar, verilmek istenilen mesajlar ve kurgu gayet iyi düzeyde.

@dilaraulusal

7 ay önce

Hiç de fena değil. Eğlenceli, hızlı ve akıcı. Müzikler güzel, prodüksiyon iyi, Millie Bobby Brown oyunculuğu hoşuma gitti, Helena Bonham Carter zaten bebek gibi keşke daha çok görebilseydik kendisini.

@comeche

7 ay önce

Uzun zamandır bu kadar kötü bir filme denk gelmemiştim platformlarda. Filmi bitiremediğim için senaryo hakkında çok konuşmak istemiyorum lakin oyunculuk, kurgu, dövüş koreografileri vb. açısından vasatın oldukça altında gördüm. Yemekle birlikte çerezlik takılayım dememe rağmen dayanamadım. Ahh Helena.

@iveseenitall

7 ay önce

Konu kıtlığı çeken sinema sektörü mal bulmuş mağribi gibi feminizimi emcüklüyor. Bol bol kadın hikayesi izleyebiliyor olmak güzel olsa da, bu kadar tek boyutlu ve derinliksiz karakterler izleyeni cringelerden cringelere koştururken, zaten içi boşaltılıp iticileştirilmeye çalışılan kadın hareketine de zarar veriyor. sürekli erkeklere had bildiren, erkek döven, erkeklerin masasında kendine yer açmaya çalışan kadınlar izlemekten kusucaz artık. bu kadar kalabalık bir ajandaya sahip karakterimiz, filmin en sonunda verdiği mesaj olan "kendi yolunu bulmak" mevzusuna zaman bulabilecek mi acaba...
R

@ranaaa

7 ay önce

Güzel bir film
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL