6.4

66 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (105.851 OY)

KONUSU
Enola’nın annesi kaybolur. Bu durumda Enola onu yok sayan ağabeyleri Sherlock ile Mycroft’tan yardım ister. Sherlock ve Mycroft bu olayı çözerken Enola’yı uzaktaki yatılı bir okula gönderme kararı alırlar. Ancak Enola oradan kaçacaktır. İlk gideceği yer de Sherlock Holmes ile birlikte çeşitli vakala ... Devamı
Enola’nın annesi kaybolur. Bu durumda Enola onu yok sayan ağabeyleri Sherlock ile Mycroft’tan yardım ister. Sherlock ve Mycroft bu olayı çözerken Enola’yı uzaktaki yatılı bir okula gönderme kararı alırlar. Ancak Enola oradan kaçacaktır. İlk gideceği yer de Sherlock Holmes ile birlikte çeşitli vakalarda çalışan dedektif Lestrade olacaktır. Olaya dahil olmak isteyen Enola, Sherlock ile tam bir saklambaç oynamaya kalkışacaktır. Serinin her bir devam kitabında Enola Holmes yeni bir ortadan kaybolma vakası üzerinde çalışmalarını sürdürür ve Sherlock’un izinden gider.
Millie Bobby Brown

Enola Holmes

Henry Cavill

Sherlock H...

Sam Claflin

Mycroft Ho...

Helena Bonham Carter

Eudoria Ho...

Louis Partridge

Lord Tewke...

Fiona Shaw

Miss Harrison

Frances de la Tour

The Dowager

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@bigamist

2 hafta önce

5.5 / 10

Uzun zamandır izlediğim en yapmacık en sıkıcı film oldu. Hele o kameraya bakıp konuşmalar falan o neydi be abi hiç olmamış. Bi Sherlock’umuz vardı elleşmeyin rahat bırakın nolur. Müziklerini de hiç beğenmedim mıy mıy uykumu getirdi.

@maviucurtma

3 hafta önce

nasıl bu kadar boş olduğuna şaşırdım doğrusu
doldurmak için içine bir hikaye daha eklemişler e yine dolmamış
o kadar güzelim oyuncuyu birleştire birleştire bu hikayede mi birleştirmişler, pes

@mecnun_hammet

1 ay önce

7.5 / 10

Tempoda düşüşler olmasa çok daha iyi olurdu. Ama izlenilir çerezlik.

@naksidil

1 ay önce

5 / 10

İyi bir başlangıç olmuş. Güzel bir serinin sinyalini de vermiş. Keyifli gayet hoş akıcı bir filmdi. Ayrıntılar, verilmek istenilen mesajlar ve kurgu gayet iyi düzeyde.

@dilaraulusal

2 ay önce

Hiç de fena değil. Eğlenceli, hızlı ve akıcı. Müzikler güzel, prodüksiyon iyi, Millie Bobby Brown oyunculuğu hoşuma gitti, Helena Bonham Carter zaten bebek gibi keşke daha çok görebilseydik kendisini.

@comeche

2 ay önce

Uzun zamandır bu kadar kötü bir filme denk gelmemiştim platformlarda. Filmi bitiremediğim için senaryo hakkında çok konuşmak istemiyorum lakin oyunculuk, kurgu, dövüş koreografileri vb. açısından vasatın oldukça altında gördüm. Yemekle birlikte çerezlik takılayım dememe rağmen dayanamadım. Ahh Helena.

@iveseenitall

2 ay önce

Konu kıtlığı çeken sinema sektörü mal bulmuş mağribi gibi feminizimi emcüklüyor. Bol bol kadın hikayesi izleyebiliyor olmak güzel olsa da, bu kadar tek boyutlu ve derinliksiz karakterler izleyeni cringelerden cringelere koştururken, zaten içi boşaltılıp iticileştirilmeye çalışılan kadın hareketine de zarar veriyor. sürekli erkeklere had bildiren, erkek döven, erkeklerin masasında kendine yer açmaya çalışan kadınlar izlemekten kusucaz artık. bu kadar kalabalık bir ajandaya sahip karakterimiz, filmin en sonunda verdiği mesaj olan "kendi yolunu bulmak" mevzusuna zaman bulabilecek mi acaba...
R

@ranaaa

2 ay önce

Güzel bir film
SPOILER

Enola Holmes filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Enola Holmes filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Enola Holmes filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL