Zoraki Kral Yorumları

Zoraki Kral filmi detayları

M

@mozsoylar

14 yıl önce

8.6 / 10

hitlerin konuşmasında kızınn babasına ne söylediğiyle alakalı konuşması ve hitleri dikkatlice süzmesi, kral olarak hiçbir gücüm yok diye haykırması, bolca küfür sallaması, dik yürüme ve mimiklerini gayet güzelce kullanması; işte oscarlık oyunculuk bu. oyunculuğun yanında harika bir senaryo, yönetmenlik ve sanat yönetmenliği. 2011 yılının en güzel filmi. izleyin izlettirin.
A

@asyagurgun

14 yıl önce

7.5 / 10

Cidden epey sade ama gercekten ortada olan oyunculuk goruyorsunuz . Colin Firth' de zaten Kralice Elizabeht bile babasını çok başarılı canlandırdığını belirtmiş... Biz ne desek eksik olur bunun üzerine :) Helena Bonham Carter o kadar yalın ki. Uzun zamandır bu kadar oturdugu bır rolde gormemıstım kendısını ( Harry Potter'da ki Bellatrix haric). Geoffrey Rush deseniz izlerken resmen keyif alıyorsunuz. Oldukca duragan ama hıc sıkmayan, hatta kaptırarak ızlenen, sade, temiz iş. 12 dalda oscar adayı , kac tanesini alır bilemem ama alacagı kesin.
O

@oksal

14 yıl önce

bu sene en az br oscar ödülü alacağına inandığım bir film.

@cyrano90

14 yıl önce

8.1 / 10

güzel bir film oyunculuklar ve kurgu gerçekten harika.Fakat fazla abartılmaması gereken bir film izle geç tarzında.
A

@azize

14 yıl önce

yılın en iyisi değil ama çok iyilerinden biri. müstakbel izleyiciler "zoraki kral " gibi dandik komedi (zoraki baba mesela ) filmini andıran ismini ciddiye almadan izleyin.
S

@smokebender

14 yıl önce

kurgu akış diyalog oyunculuklar hepsi mükemmel kesinlikle oscar alması gerek

@alcheri

14 yıl önce

7.6 / 10

Gerek dekor, gerek oyunculuklar oldukca güzel yedirilmiş filme. Ancak son zamanlarda yapılan kalitesiz filmlerin yanında bu film bize "adamlar yapmıs abi" filmi gibi gozukmus olabilir.. Bu yuzden bu kadar puanı hakeder mi emin degilim acıkcası..
P

@proplem

14 yıl önce

10 / 10

kesinlikle izlenmeli.oscar ı hakeden bir film izledim son zamanlarda gerçekten.özellikle colin firth mutlaka ödülü kapmalı.çok iyi vurgulanmış anlatılmak istenen mevzu.

@filmsever

14 yıl önce

8.1 / 10

çok iyi kurgulanmış, oyunculukların başarılı olduğu, duyguların içinize işlediği abartılmadan yaratılmış son günlerin en iyi filmi, mutlaka izlemeli..

@clementine

14 yıl önce

insanın elinde olmadan kendi kendinin gururunu kırması müthiş bir trajedi.beklentilerin verdiği sıkıntı,stres de cabası.izleyiciye yaşanan tüm duyguları öyle güzel ulaştırmış ki.tüm bunlara ek olarak bir savaşın dramatikliğini en kansız biçimde derinden hissettiren mükemmel bir film olmuş.herhangi bir değerlendirmenin mevzu bahis olamayacaği oyunculuklardan bahsetmeye lüzum bile görmüyorum.herşeyiyle dört dörtlük.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL