Makas Eller Yorumları

Makas Eller filmi detayları

B

@bicebeyy

2 yıl önce

7 / 10

Pek benim tarzım değil ama keyifle izleniyor, asla sıkıcı değil. Çerezlik olarak izlenir, beni içine almadı ama dışarda da tutmadı.

@mathiviolet

3 yıl önce

8 / 10

Açıp açıp izlerim final sahnesini çok özel bir film benim için. Burton’un masalsı dünyasının bi yansımasıydı o mahalle o yüzden masallara yaraşır güzellikteydi sanırım . Johnny Deep hayranı olduğum için Ed’e daha fazla hayran kaldım

@erdemtekin

4 yıl önce

Tim Burton’un karanlık renklerine hiç bir zaman yakın hissetmedim kendimi. Evet, sosyete ve burjuvazi giydirmeleri mevcut ama tarzı herkese hitap edecek biri değil Burton.

@hrarchon

4 yıl önce

- Sarıl bana.
- Yapamam.

@ravenna

4 yıl önce

9 / 10

İnanılmaz güzel bir öyküydü.Tim Burton yine harikalar yaratmış,tek kelimeyle müthiş bir filmdi.Ya Johnny Deep'e ne demeli!Büründüğü her karakterde ayrı ayrı hayranlık duyuyorsunuz.Oyunculuk,senaryo her şey filmde kusursuzdu.Mutlaka izlemelisiniz.

@tiamath

5 yıl önce

5 / 10

Herne kadar Tim Burton'un hayal dünyasının zenginliği çoğumuzu etkilemiş olsa da makas ellerde aynı başarıyı yakalayamadığını düşünüyorum. Evet johnny deep son derece başarılı bir oyunculuk sergilemiş. filmde insanların korktukları ve anlamadıkları şeylere karşı nasıl cephe aldıklarını, insanın kendini ifade etme konusunda ne kadar çaresiz kalabileceği güzel yansıtılırken edward'ın bir mucit tarafından yaratılış hikayesi ve tam ellerini ona bahşederken sahibinin ölmesi oldukça zorlama bir hikaye detayı gibi geldi.

Yani filmin şato ile olan bağlantıları benim gözümde eksi iken kasabada geçen kısımları artıdır. 10/5
M

@mrsburton

7 yıl önce

Tim burton ile tanişmam bu film ile olmuştu.Yeri hep ayridir.Yillar geçsede üzerinden arada izlerim.johnnynin mimikleri ve oyunculuğu bu filmde tavandir.Ve sen çatlak adam Tim iyi ki sinema dünyasindasin:)

@berilakay

7 yıl önce

Tim Burton'un hayal dünyası ve Johnny Depp oyunculuğu güzel ikili oluşturmuş.

Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadan film bitiyor, tadı da damağınızda kalıyor.

@mtrncpr

9 yıl önce

7.3 / 10

bence film gereğinden fazla abartılmış...joony depp e sözüm yok... lakin konu ve duygu geçişleri çok saçma..filmde derinlik yok...ayrıca depp biraz seranay sarıkaya’ya benziyor :))

@requiem_1

10 yıl önce

8.5 / 10

Hadi itiraf edin, elinize makas alıp bağ bahçe yaprak çiçeğe dalasınız gelmedi mi? Evinizin bir köşesine (o kadar büyükse) kurabiye imalat makinalarını kurup öylece izlemek, kalıp adamların ayaklarına kapanmak? Köpeğin kırçıllarını kesmek? Yüzünüze faça atmak?(yok o kadar değil)

Ve dahası? Tadı damakta bıraktı, karakter(ler) ilginç olunca haliyle hayal gücüyle paralel olarak hikaye de oldukça ilginç olmuş.

Kısaca;

Gotik-sempatik-asortik-dramatik-mistik-kozmetik-kestik-biçtik

ve güzel bir replik:

Edward: Kevin, makas-taş-kağıt oynamak ister misin?

Kevin: Hayır!

Edward:Niye?

Kevin:Sıkıcı.Hep kazanmaktan sıkıldım!
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL