7.7

649 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.9 (384.575 OY)

Süre

1 Saat 45 Dk.

Ülke

ABD

Yönetmen

KONUSU

Edward Scissorhands'i yaratan mucit, işini tam olarak bitiremeden ölmüş ve Edward'ı makaslardan oluşan elleriyle bırakmak zorunda kalmıştır. Münzevi bir yaşam süren genç, Peg Boggs'in onu evine götürmesiyle birlikte topluma karışmaya başlayacaktır. Fakat kimi sürprizler içeren bu buluşma, üzücü olaylara da gebedir...Hüzünlü ve komik bir Frankenstein hikayesi olan yapımın yönetmenliğini, tarzın usta isimlerinden Tim Burton üstleniyor.

Tamamlanmamış biri: Edward Scissorhands

Hayata alışmak ve başkalarıyla yaşamak zorunda olan birey temelde yalnızdır. Yalnızlığına anlam vererek, yalnızlığını başkalarıyla paylaşarak  kendini toplumda var eder, sosyalleşir. Hayata fırlatıl...
martni

@martni yazdı...

27.06.2011

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (47)

@mrsburton yazdı...

Pzt, 20 Kas 2017, 19:49 (5 ay önce)

Tim burton ile tanişmam bu film ile olmuştu.Yeri hep ayridir.Yillar geçsede üzerinden arada izlerim.johnnynin mimikleri ve oyunculuğu bu filmde tavandir.Ve sen çatlak adam Tim iyi ki sinema dünyasindasin:)

@berkay-ozdemir yazdı...

Çar, 26 Nis 2017, 17:35 (1 yıl önce)

Tim Burton'un hayal dünyası ve Johnny Depp oyunculuğu güzel ikili oluşturmuş. Zamanın nasıl geçtiğini anlayamadan film bitiyor, tadı da damağınızda kalıyor.

@mtrncpr yazdı...

Cum, 21 Ağu 2015, 00:49 (2 yıl önce)

7.3 / 10

bence film gereğinden fazla abartılmış...joony depp e sözüm yok... lakin konu ve duygu geçişleri çok saçma..filmde derinlik yok...ayrıca depp biraz seranay sarıkaya'ya benziyor :))

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Makas Eller filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Makas Eller filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Makas Eller filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları