Zoraki Kral Yorumları

Zoraki Kral filmi detayları

N

@nonserviam

14 yıl önce

9.1 / 10

Colin Firth ve Geoffrey Rush ikilisi muhteşem performans sergilenmişler.Oscarı sonuna kadar haketmişler (umarım alırlar).Ancak Black Swan, Inception gibi rakiplerinin karşısında en iyi film ödülünü rahat kazanabileceğini söylemek zor.Yine de herşeyiyle yılın olağanüstü filmlerinden biri.

@babelfish

14 yıl önce

8.6 / 10

türü "komedi" olmayan bir filmde "zoraki" sıfatını görmek (herhalde colin firth abimizin romantik-komedilerde edindiği hayran kitlesini kaçırmamak için yapmış bizimkiler).. neyse, onu bir yana bırakırsak, gerçekten süper bir film olmuş, ki en kötü ihtimalle Colin Firth, en iyi aktör ödülünü alır gibi geldi bana, bir de kralın gerçek konuşmasını da dinleyince...

@paez

14 yıl önce

8.1 / 10

"12 dalda oscar adayı olmuş bi film" diye damgalayıp izlerseniz sanırım beklentinizin karşılığını alamazsınız ama hem o dönemi çok güzel yansıtması hem siyasi olaylara bulaşmadan daha çok kralın psikolojisine odaklanması hem de o güzel ingiliz aksanıyla bana kendini sevdirdi bu film. colin firth ve geoffrey rush "oyunculuk nedir" sorusuna cevap vermişler, ayrıca o sisli ingiltere görüntüleri gerçekten harikaydı. sonuç olarak oscar aldığına üzülmeyeceğim bi film olmuş.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL