Kağıttan Hayatlar Yorumları

Kağıttan Hayatlar filmi detayları

@tiamath

3 gün önce

5 / 10

Kağıt toplayarak geçimi sağlayan ve kimsesiz sokakta kalmış çocukların anlatılmaya çalışıldığı, bir çok klişeyi barındıran ve kendini çok tekrar ettiği için fazla bir etki oluşturmayan bir film. Ortalama oyunculuklar ve hikaye. Tek artısı başarılı müzik kullanımı olabilir. Sıkılarak sonunu getirebildim.

@martineden2

1 hafta önce

6.4 / 10

çağatay ulusoy’un netflixten nasıl bir torpili varsa artık. bir insan sırf yakışıklı diye bu denli kötü ve basit oyunculukla nasıl bu rolleri kapıyor hayret edilesi.

@koraydiyebirisi

2 hafta önce

5.5 / 10

Berbat ajitasyon, çelişkili mesajlar, ortalama oyunculuk. Hepsini geçtim, abi biz artık hiçbir şeye şaşırmıyoruz. Şaşırtmak veya ağlatmak gibi bir zorunluluğunuz da yok. Bırakın şu işleri rica ediyorum.

@zangocyus

2 hafta önce

2.9 / 10

Her şey inanılmaz tahmin edilebilir , klişe, basit , mantık hatası kaynıyor . Sağlık olsun ne diyelim .

@martni

2 hafta önce

Film der ki; "Evet biz size bir hikaye anlattık fakat öykü sizin gördüğünüz gibi değil ve bunu filmin sonunda söylüyoruz"

Daha önce defalarca yapılmış bir temayı ünlü başrol oyuncusuna güvenerek bir daha servis etmek, 2021 yılında bence kolaycılığa kaçmak. Seyirciyi şaşırtmanın daha yaratıcı daha özel tekniklerini görmek isterim.
C

@cengiz_ayas

3 hafta önce

Eh iste diyebliyorum sadece birde mekan ve dekor bayagi iyi

@cruachan

3 hafta önce

Anladık bu ayın popüler filmi sensin aga ama şunu bil popülerliğin geçene kadar izlemicem seni:) 3 4 sene sonra unutmazsam izlerim belki kız ark da gelmiş bu akşam bana bunu öneriyor milyonlarca filmin içinde film kıtlığı yaşıyordum bende zaten:) hem izlemeye ne gerek kaldı zaten siteye her girişimde ana sayfada görüyorum yakında filmide ezberlerim nasıl olsa:)

@paranoidea

3 hafta önce

X aslında yoktu hikayelerini daha ne kadar izleyeceğiz? Biraz olsun ara verin lütfen.
S

@songulgn1

3 hafta önce

4.1 / 10

Uzun süredir çıktı çıkacak vizyona düşecek diye beklettikleri, konuştukları için mi bilemedim yüksek beklentiyle izlemiş olduk. Senaryo güzel olmasına rağmen hep bir yerde eksiklik var diye o duyguyu alamadım. Kaybettiğim zamanıma üzüldüm açıkçası. Şu film için bu kadar uğraşın olması ayrıyeten para harcanmış olması üzdü beni, değmez. Özellikle Çağatay Ulusoy’un her bulduğu boşlukta hönkürerek ağlaması, bağırması o acı hissini vermiyor. Aksine kimsesizlerin, yokluğu görmüş çocukların duruşu farklıdır.
Film yalnızca sonlara doğru açılıyor ve bitiş müziği derinden etkiliyor diyebilirim.

@berfiin

3 hafta önce

7.6 / 10

Sonunda Selda Bağcan ile beni dağıtmış film
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL