Gel ve Gör Yorumları

Gel ve Gör filmi detayları

B

@bahadirokudur

3 hafta önce

9.5 / 10

sinema denilen sanat aşağı yukarı bu film gibi bir şey olmalı

@jessamina

1 ay önce

10 / 10

Bugüne kadar birçok savaş filmi izledim. İçlerinde elbette ki çok beğendiklerim oldu, ama bunu hepsinden ayrı bir yere koyuyorum. Tam anlamıyla gerçek bir savaş filmi izliyorsunuz. Tüyler ürpertici, iç acıtıcı. Unutulmayacak ve hafızanıza kazınacaktır. Benim enlerimden. Mutlaka izleyin.

@kaaniml

10 ay önce

9.1 / 10

Herkesin izlemesi gereken başyapıt.

@bthnrtll

1 yıl önce

7.8 / 10

Savaşın gerçeklerini göz önüne seren başarılı bir yapıt.

@zeynep041

2 yıl önce

9 / 10

aah savaş, seni icat eden görmesin cennet.
J

@josephwhite

5 yıl önce

9.6 / 10

:( ne zaman !!! ? aydınlık ne zaman karanlığa galip gelecek ... dogville ve bunun gibi filmleri izlediğinizde "hiç bir zaman" diyorsunuz; insan kadar vahşi bir hayvan yok ! ekrana dalıp dalıp gidiyorum filmin ardından, ben de yakar mıydım o insanları ? hepimiz kötüyüz ve farkında mı değiliz ? ... dehşet bir film !

@lokinindamadi

6 yıl önce

Savaş çığırtkanlığı yapan klavye milliyetçilerine zorla izletirilmesi gereken ilk film. Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir noktada köyde at arabalı adamın akraba ve komşularının isimlerini tek tek sayması savaşta canını kaybedenlerin bir istatistik değil benliğe, kimliğe sahip olduklarını yani insan olduklarını gösterir nitelikteydİ. Kasvetli bataklık sahnesi ve çekim tekniğiyle kesinlikle en etkileyici savaş hatta etkisi açısından barış filmi olarak gördüğüm bir başyapıt.

@sapandayumurta

6 yıl önce

Filmde ısrarla kullanılan ve rahatsız eden bir sinek sesi var. gerçekten insanın sinirlerini bozuyor.

Savaş sahnelerinden oluşan neredeyse repliksiz bir film.

@naksidil

6 yıl önce

9.2 / 10

" Gel ve Gör " Öyle bir film ki, yastığa başınızı koyduğunuzda o kahredici kareler gözlerinizin önünde canlanıyor . Savaş ;bu dünyaya ,insanoğluna bir hediye mi.. ?

Annelerin perişanlığı , çocukların yaşından önce yaşlanması .. niye ?
O

@onrfilm

7 yıl önce

8.4 / 10

Öyle 4-5 sahne var ki izleyip görmeniz lazım. Çok başka bir film. Keşke bu kadar yanlı olmasaydı dedim ama bu da yönetmenin tercihi. Saygı duymak lazım. Kaçırılmaması gerekenlerden. Tam bir SAVAŞ filmi... Ne kötü birşey bu savaş...
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL