Harry Potter ve Sırlar Odası

(2002)

Harry Potter and the Chamber of Secrets

Film 2 Saat 41 Dk. Macera, Aile İngiltere, ABD 29 Kasım 2002

7.2

456 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.4 (691.602 OY)

KONUSU
Hogwarts Cadılık ve Büyücülük okulundaki ikinci yılına başlarken Harry Potter ,ev cini Dobby tarafından okula dönmesinin kendisi için tehlikeli olacağı konusunda uyarılır. Bunun yanında Profesör Snape ondan halen hoşlanmamaktadır, Draco Malfoy da ondan hala nefret eder. Bu ortamda Harry en iyi arkad ... Devamı
Hogwarts Cadılık ve Büyücülük okulundaki ikinci yılına başlarken Harry Potter ,ev cini Dobby tarafından okula dönmesinin kendisi için tehlikeli olacağı konusunda uyarılır. Bunun yanında Profesör Snape ondan halen hoşlanmamaktadır, Draco Malfoy da ondan hala nefret eder. Bu ortamda Harry en iyi arkadaşları Ron ve Hermione ile birlikte yeni bir okul yılına başlar. Ünlü yazar Gilderoy Lockhart da bu yıl Hogwarts'a katılmıştır. Ancak Hogwarts öğrencileri garip bir şekilde taşa dönüşmektedirler. Bunu kimin yaptığıysa gizemini korumaktadır.
Daniel Radcliffe

Harry Potter

Rupert Grint

Ron Weasley

Emma Watson

Hermione G...

Kenneth Branagh

Gilderoy L...

Toby Jones

Dobby (ses)

Robbie Coltrane

Rubeus Hagrid

Richard Harris

Albus Dumb...

Alan Rickman

Severus Snape

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tolgakocak

7 ay önce

7 / 10

harry potter ve arkadaşları yine iş başında :D ne kadar cesurlar kücük olmalarına rağmen her olayı cözüyorlar ilk filmde felsefe taşını voldemorta yardım eden profesör quirrell ile savaşıp vermiyor harry potter bu filmdede hogwarst için cok önemli hamle yaparak gecmişteki haliyle geri gelen lord voldemort yani tom riddleeı yokediyor ve hem dumbloderu hemde hagridin geri gelmesini sağlıyorlar ve ginnyyi ölmekten kurtarıyorlar en sevdiğim karakter hermione 10/7 en sevdiğim replik "Bize aslında kim olduğumuzu gösteren şey, yeteneklerimizden çok seçimlerimizdir, Harry."

@stiff

3 yıl önce

7.8 / 10

Kitaptaki sahnelerin filmde güzel uygulandığını düşünüyorum. İlk filmden sonra ikinci film de güzel. Harry’nin Hogwarts dışındaki hayatıyla ilgili sahneleri çok keyifle izliyorum, maalesef kısa sürüyor. Quidditch sahneleri ise bana sıkıcı geliyor. Oysa kitapta okumaktan en keyif aldığım bölümlerdendi. Genel olarak çok hareketli ve tempolu, 3 saatte bu kadar tempolu olması olumlu yanı ama aynı zamanda 2 saatte çözülebilecek hikaye izlerken biraz uzatılıyor gibi düşündürüyor. İnternette çekim hatalarıyla ilgili pek çok içerik yer alıyor, ben de bir sahnede dublörü fark ettim. Ama filmin genelinin görsel bir şölen olduğu gerçeğini değiştirmez.

@iamgzde

5 yıl önce

Yılanları sevmiyorum:)

@oneetimee

9 yıl önce

Büyümü yaparım ama dini bayramları es geçmem noelimi de kutlarım:):)
S

@sera

15 yıl önce

10 / 10

Harry Potter serisinin en çok bu filmini severim..
SPOILER

Harry Potter ve Sırlar Odası filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Harry Potter ve Sırlar Odası filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Harry Potter ve Sırlar Odası filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL