Yönetmen
|
Chris Columbus
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Protez Sorumlusu
|
Paul Spateri
|
Boom Operatörü
|
June Prinz
|
Ses Mikseri
|
Tim Blackham
|
Set Yapımcısı
|
Antoinette Perez
|
Ressam
|
Keith Connolly
|
1. Kamera Asistanı
|
John Deaton
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Pat Garrett
|
Yükleyici
|
Matthew D'Angibau
|
Renk Zamanlayıcı
|
John Ensby
|
Makyaj Efektleri
|
Sarah Nolte
|
Butafor
|
Catriona Maccann
|
Sahne Sanatçısı
|
Marcus Williams
|
Güvenlik
|
Ken Burry
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Rosie Richardson
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Brian Estabrook
|
Yapım Yöneticisi
|
David Carrigan
|
Video Assist Operatörü
|
Bob Bridges
|
Işık Teknisyeni
|
Jamie Knight
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Simone Goodridge
|
Görsel Efekt Editörü
|
Greg Hyman
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Laya Armian
|
Hazır Boyacı
|
Paul Couch
|
Müzik Editörü
|
Jim Harrison
|
Araştırmacı
|
Celia Barnett
|
Görsel Efektler Teknik Yönetmeni
|
Elie Jamaa
|
3B Sanatçısı
|
Paul Amer
|
Birim Reklamcısı
|
Vanessa Davies
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Dave Ridout
|
Şoför
|
Terry Pritchard
|
Pilot
|
Marc Wolff
|
Kast Asistanı
|
Laura Dickens
|
Kameraman
|
Ken Coles
|
Kuaför
|
Andrea Finch
|
Elektrikçi
|
Danny Espey
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Foluso Aribigbola
|
Yapım Kontrolörü
|
John Trehy
|
İkinci Birim
|
Chris Carreras
, Jamie Christopher
, William Dodds
, Simon Emanuel
, Robert Grayson
, Peter MacDonald
, Michael Michael
, Fiona Richards
, Nick Shuttleworth
, Michael Stevenson
, Sue Wood
, Rob Burgess
, Simon Downes
|
Üretim Hizmetleri
|
Michael Barnathan
, David Barron
, Chris Columbus
, Paula DuPré Pesmen
, David Heyman
, Mark Radcliffe
, Tanya Seghatchian
|
Müzik
|
John Williams
, David Arch
, Heather Cairncross
, Paul Clarvis
, Chris Cozens
, Terry Edwards
, Andrew Findon
, Jim Harrison
, Edward Karam
, Steve Mair
, Peter Myles
, Conrad Pope
, Simon Rhodes
, Joe Zimmerman
, Pete Anthony
, Sandy DeCrescent
, George Doering
, Jon Olive
, Bryan Pezzone
, Steven L. Smith
, James Thatcher
, William Ross
|
Sinematografi
|
Roger Pratt
|
Yapım Sanatçısı
|
Stuart Craig
|
Makyaj Sorumlusu
|
Nick Dudman
, Eithné Fennel
, Andrea Finch
, Giacomo Iovino
, Amanda Knight
, Clare Le Vesconte
, Elizabeth Lewis
, Sharon Nicholas
, Sarah Nolte
, Jane Royal
, Loulia Sheppard
, Paul Spateri
, Zoe Tahir
, Michelle Taylor
, Lisa Tomblin
, Sallie Evans
, Darlene Forrester
, Chris Lyons
, Hannah Mais
, Claire Matthews
, Nikita Rae
, Jeanette Redmond
, Charlotte Rogers
, Alex Rouse
, Jemma Scott-Knox-Gore
|
Operasyon Yöneticisi
|
Bernard Bellew
, David Carrigan
, Russell Lodge
, Jeremy Pelzer
, Jessie Thiele
, Steve Harvey
|
Ses
|
Foluso Aribigbola
, Tim Blackham
, Peter Burgis
, Martin Cantwell
, Simon Chase
, Ed Colyer
, Adam Daniel
, Graham Daniel
, Andie Derrick
, Alex Joseph
, Andy Kennedy
, Rick Kline
, Dennis Leonard
, Nick Lowe
, Ray Merrin
, John Midgley
, Ian Munro
, June Prinz
, Colin Ritchie
, John Samworth
, Randy Thom
, Derek Trigg
, John Warhurst
, Gareth Bull
, Jose R. Castellon
, Jonathan Cronin
, Ryan Davis
, Richard Fordham
, Stephen Gilmour
, Peter Gleaves
, Laurent Kossayan
, Jed Loughran
, Mitch Low
, Paul Munro
, Martin Seeley
, Mac Smith
, Ian Tapp
, Oliver Tarney
|
Teknik Sorumlu
|
Richard Clarke
|
Görsel Efektler
|
Mimi Abers
, Julie Adrianson-Neary
, Marcus Alexander
, Robert Allman
, Shadi Almassizadeh
, Paul Amer
, David Andrews
, Stephen Aplin
, Laya Armian
, Jeffrey Arnold
, Dimitar Bakalov
, Felix Balbas
, Murray Barber
, Craig Bardsley
, Steve Barnes
, Daniel Barrow
, Gavin Baxter
, Dugan Beach
, Susanne Becker
, Linda Bel
, Sara Bennett
, Stella Bogh
, David A.T. Bowman
, Charlie Bradbury
, Timothy Brakensiek
, Jonathan Brayley
, Barbara Brennan
, Will Broadbent
, Jason Brown
, Jon R. Brown
, Simon Burchell
, Carey Burens
, Tim Burke
, Kevin Campbell
, Sue Campbell
, Tim Caplan
, Chas Cash
, Mei-Ming Casino
, Klaudija Cermak
, Martin Chamney
, Fiona Chilton
, Kirsty Clark
, Richard Clarke
, William Clay
, Simon Clutterbuck
, Isabel Cody
, Debra Coleman
, Grant Connor
, Jay Cooper
, Jerry Corda-Stanley
, Ivan Cornell
, Michelle Corney
, Theresa Corrao
, Colin Coull
, Brenda Coxon
, Mike Cusack
, Matthew D'Angibau
, Virgine d'Annoville
, Bruce Dahl
, Nick Davis
, Alexandra Day
, Gabe de Kelaita
, Tom Debenham
, Lou Dellarosa
, Natasha Devaud
, Caine Dickinson
, Robert Duncan
, Louis Dunlevy
, Mike Eames
, Dave Early
, C. Michael Easton
, Hannah Walker Edwards
, Julia Egerton
, Dadi Einarsson
, Michael Bruce Ellis
, Michael Elson
, James D. Etherington
, Bill Eyler
, Jonathan Fawkner
, Tom Fejes
, Rory Fellowes
, Ian Fellows
, Greg Fisher
, Pawl Fulker
, Leslie Fulton
, Emma Gaffney
, Bill George
, Angela Giannoni
, Adam Glasman
, Sally Goldberg
, Ludmila Golynski
, Deanna Gould
, José Granell
, Pablo Grillo
, Indira Guerrieri
, David Hanks
, Nic Hatch
, R.A. Haupt
, Kieron Helsdon
, Charley Henley
, Christophe Hery
, Neil Herzinger
, Martin Hobbs
, Mark Hodgkins
, Katja Hollmann
, Graham Hopkins
, Heather Hoyland
, Dorne Huebler
, Robin Huffer
, Simon Hughes
, Peg Hunter
, Greg Hyman
, Michael Illingworth
, Chas Jarrett
, Keith Johnson
, Pete Jopling
, Olivier Junquet
, Paul Kavanagh
, Michael T. Kennedy
, Laurent Kermel
, Uzma Khalid
, Lucy Killick
, Hyun Seung Kim
, Andy Kind
, Amber Kirsch
, Alec Knox
, Ed Kramer
, Christian Kubsch
, Paul Lambert
, Donna Lanasa
, Ryan Laney
, Jean-Claude Langer
, Kimberly Lashbrook
, David Latour
, Jeremy Lazare
, Bruno Lesieur
, Penny Leyton
, Daniel Lobl
, Charlotte Loughnane
, Jonathan Lucas
, Craig Lyn
, Margaret B. Lynch
, Alasdair Maccuish
, Jules Mann
, Julian Mann
, Scott Marriott
, David Marsh
, Kevin Martel
, Justin Martin
, Stuart McAra
, Gavin McCarron
, Lindsay McFarlane
, Adrian Metzelaar
, Mark Michaels
, Ivor Middleton
, Quentin Miles
, Jim Mitchell
, Steve Molin
, Ben Morgan
, Andrew Morley
, Ben Morris
, Gwilym Morris
, Michael Muir
, Peter Muyzers
, Salima Needham
, Mark Nelmes
, Rachel Nicoll
, Jessica Norman
, Paul Oakley
, Dylan Owen
, Alex Parkinson
, Alex Payman
, Stuart Penn
, Nikki Penny
, Antoinette Perez
, Chris Petts
, David Phillips
, Ian Plumb
, Bruce Powell
, Steve Rawlins
, Steve Riera
, Magali Rigaudias
, John Roberts-Cox
, Alex Rothwell
, Craig Rowe
, Gregory Salter
, Juan Luis Sanchez
, Steve Sauers
, Victor Schutz
, Trish Schutz-Krause
, Kevin Scott
, Sandra Scott
, Dan Seddon
, John Sharp
, Chris Shaw
, Dominic Sidoli
, Alex Smith
, Kenneth Smith
, Douglas Smythe
, Max Solomon
, Kevin Sprout
, Simon Stanley-Clamp
, Andy Stevens
, Nigel Stone
, Hayley Easton Street
, Kim Thompson
, Matthew Twyford
, Jan van Buyten
, Pascale Ville
, Tim Waddy
, Niki Wakefield
, Kelly Walsh
, Karen Wand
, Val Wardlaw
, David Washburn
, Danny Webster
, Susan M. Weeks
, Ben White
, Gabriel White
, Sheila Wickens
, Royston Willcocks
, Jeff Wozniak
, Wei Zheng
, Nicholas Atkinson
, Henry Badgett
, Giacomo Bargellesi
, Keith Barton
, Tim Baxter
, Jamie Beard
, Dan Bethell
, Hitesh Bharadia
, Brendan Body
, Paul Brannan
, Nicola Brodie
, Ken Bryan
, Simon Bunker
, Andy Burrow
, Mark Casey
, Salvatore Catanzaro
, Lee Chidwick
, Eric D. Christensen
, Darren Christie
, James Clarke
, Robbie Clot
, Jason Crosby
, Kate Cuffin
, Peter Dansie
, Martin R. Davison
, Jean-Claude Deguara
, Dimitri Delacovias
, Harriet Donington
, Richard Ducker
, Frank Dürschinger
, Yasmine El-Ghamrawy
, Stuart M. Ellis
, Chris Elson
, Stephen Enticott
, Ian Frost
, James Furlong
, Juan Jesús García
, Richard Gentner
, Matthew Gidney
, Matthew Glen
, John Goodson
, Simon Haslett
, Guy Hauldren
, Sean Hedges-Quinn
, Robert Hemmings
, Tim Hey
, Rob Hill
, Jan Hogevold
, Vlad Holst
, Jason Horley
, Adam Howarth
, Chia-Chi Hu
, Tony Hudson
, Antony Hunt
, Adam Inglis
, Elie Jamaa
, Ian Jenkins
, Drew Jones
, John Kay
, Jeffrey Kember
, Andreas Krein
, Douglas Larmour
, Chris Lawrence
, Tim Ledbury
, Paul Lee
, Phillip Leonhardt
, John Peter Li
, Patricia Llaguno
, David Lloyd
, Andrew Lockley
, David S. Lomax
, Roz Lowrie
, Ulf Lundgren
, Steve Lynn
, Jake Maymudes
, Gurel Mehmet
, Chris Monks
, Ray Moody
, Jim Morris
, Catherine Mullan
, Ian Murphy
, Christopher Page
, Alexandra Papavramides
, Michael Parkin
, Steve Parsons
, Tom Partridge
, Lorna Paterson
, Simon Payne
, Kevin Phelan
, Paula Pope
, Olivier Poujaud
, Glen Pratt
, Andrew Proctor
, Nordin Rahhali
, Andrew Roberts
, Mike Sanders
, Jeremy Sawyer
, Gary Shaw
, Kim Smith
, Sarah Soulsby
, Marion Spates
, Sally Spencer
, Richard Stammers
, Jim Steel
, Steve Street
, Maria Stroka
, Rangi Sutton
, Olcun Tan
, Bill Thomas
, Meghan Thornton
, Jon Thum
, Steve Tizzard
, Gavin Toomey
, Shanaullah Umerji
, John Van Hoey Smith
, Courtney Vanderslice
, Jon Veal
, Giuliano Dionisio Vigano
, Victor Wade
, Steve Wagendorp
, Andy Walker
, Tara Walker
, Rachel Ward
, Dan Warder
, Rebecca Waters
, Neil Weatherley
, Caroline Wilson
, Corrina Wilson
, Kathy Wise
, Stuart Wishart
, Ammann Christine Wong
, Ged Wright
, Richard Yeomans
, Katie Tucker-Fico
, John Rogers
, Stephen de Vere
, Richard Roberts
, Rudi Bloss
, Morgan R. Kelly
, Michal Makarewicz
, Patrick Bonneau
, Minhee Choe
|
Kamera Teknisyeni
|
Mike Brewster
, Bob Bridges
, Jaap Buitendijk
, Ken Coles
, Jason Coop
, Trevor Coop
, John Deaton
, Chuck Finch
, Pat Garrett
, Dan Hartley
, Paul Hatchman
, Simon Hume
, Aaron Jones
, Sacha Jones
, Russell Kennedy
, Clive Mackey
, Graham Martyr
, Billy Merrell
, Peter Mountain
, Phil Murray
, Robert Palmer
, Sam Renton
, Dave Ridout
, Sky Sharrock
, Danny Shelmerdine
, Gary Spratling
, Stefan Stankowski
, Simon Surtees
, Peter Taylor
, Simon Baker
, Adam Coles
, Graham Driscoll
, Paul Edwards
, Danny Espey
, Wick Finch
, Will Finch
, Will Handley
, Wayne King
, Jamie Knight
, Keith Manning
, Richard Merrell
, Jamie Mills
, Neil Munro
, Philippe Piron
, Tony Rowland
, Chyna Thomson
, Simon Werry
, Michael White
, Glyn Williams
, Marc Wolff
, Charlie Woodburn
|
Editoryal Hizmetler
|
Jonathan Brayley
, Peter Dansie
, John Ensby
, Mo Henry
, Peter Hunt
, Daryl Jordan
, Toby Lloyd
, Jonathan Lucas
, Julian Pryce
, Jane Winkles
, James Winnifrith
, Bill Daly
, Heidi Freeman
, Lee Twohey
|
Diğer
|
Michael Alexander
, Paul Bayfield
, Emma Bendell
, Drew Bennett
, Vicky Bishop
, Janette Boyle
, Tom Brewster
, Lyndsay Bullock
, Patrick Casey
, John Cramman
, Vanessa Davies
, Jake Edmonds
, Sandra Frieze
, Gary Gero
, Simone Goodridge
, Lil Heyman
, Christian Holden
, Sarah Hunt
, Martin Jago
, Helen Judd
, Nichola Kerr
, Marie Lacey
, Emily Lascelles
, Andy McLean
, Alastair McNeil
, Laura Miles
, Gary Nixon
, Sunita Parmar
, Michelle Philo
, Samar Pollitt
, Katie Reynolds
, Adrian Rigby
, Jay Rosenwink
, Suzie Shearer
, David Sousa
, Phil Stoole
, Karen Swallow
, Celeste Talaszek
, Julie Tottman
, John Trehy
, Jeannie Udall
, Charlie Whitaker
, Winnie Wishart
, Martin Bayfield
, Bianca Bezdek-Goodloe
, Ken Burry
, Stephen Calcutt
, John Cheeseman
, Aron Clayton
, Jim Clubb
, Robin Demetriou
, Harald Dietl
, Max Felder
, Klaus Höhne
, Adam Jenkins
, Rob Judd
, Catherine Lafond
, Louisa Lytton
, Kelly Marot
, Yiannis Morgan
, Hartmut Neugebauer
, Christina Petrou
, Aaron Pfau
, Paul Sacks
, Bettina Schön
, Mark Timmons
, Martin Umbach
, Toby White
, Yana Yanezic
, Nanni Baldini
, Greg Silverman
, Sarah Paddison
|
Diğer
|
J.K. Rowling
, Steve Kloves
|
Animasyon
|
Christopher Minos
|
Yardımcı
|
Louisa Lytton
|
Hareket Eşleştirme Sorumlusu
|
Hitesh Bharadia
|
Dijital Besteciler
|
Mimi Abers
|
Müzisyen
|
Steve Mair
|
Finans
|
Brenda Coxon
|
Birim Yöneticisi
|
Jeremy Pelzer
|
Negatif Kesici
|
Mo Henry
|
Terzi
|
Lee Clayton
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
William Dodds
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Louis Elman
|
Yardımcı Butafor
|
Ethan J. Platt
|
Bilgisayar Grafik Animatörü
|
Mike Cusack
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Fiona Richards
|
Dolly Sorumlusu
|
Phil Murray
|
Hayvan Koordinatörü
|
Gary Gero
|
Yardımcı Yapım Yöneticisi
|
Kathy Wise
|
2D Sanatçısı
|
Steve Barnes
|
3B Animatörü
|
Dimitri Bakalov
|
Orkestra Şefi
|
Edward Karam
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
John Williams
|
Görüntü Yönetmeni
|
Roger Pratt
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Dennis Leonard
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Chas Jarrett
|
Set Yapım Asistanı
|
Tom Brewster
|
Yardımcı Editör
|
Jonathan Brayley
|
Eş Yapımcı
|
Tanya Seghatchian
|
Dış Sesler Editörü
|
Derek Trigg
|
1. Yardımcı Editör
|
Jonathan Lucas
|
Ses Tasarımcısı
|
Randy Thom
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Bernard Bellew
|
Ortak Yapımcı
|
Paula DuPré Pesmen
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Adam Daniel
|
Saç Tasarımcısı
|
Eithné Fennel
|
Teknik Ressam
|
Alastair Bullock
|
Dublörler
|
Sean Baker
, Martin Bayfield
, Marc Cass
, Nick Chopping
, Tony Christian
, Gary Connery
, Graeme Crowther
, Bradley Farmer
, Paul Herbert
, Rowley Irlam
, Tolga Kenan
, Gary Powell
, Greg Powell
, Henry Allen
, Kelly Dent
, Steve Emerson
, Pete Ford
, Lani Jackson
, Christopher Parker
, Peter Pedrero
, Ryan Paul Quayle
, Ruth Jenkins
, Felicity Walker
, Leila Stewart
, David Holmes
|
Özel Efektler
|
Jonathan Abbas-Klahr
, Astrig Akseralian
, Phil Ashton
, Chris Barton
, Nigel Brackley
, Mark Bullimore
, Trevor Butterfield
, Mark Coulier
, Karl Derrick
, Nick Dudman
, Michael Durkan
, Ronnie Durkan
, Martha Fein
, Chris Fitzgerald
, Barry Fowler
, Barrie Gower
, Rod Hamlin
, Matthew Harlow
, Shaune Harrison
, Kate Hill
, Andy Hunt
, Mike Kerby
, Tacy Kneale
, Joshua Lee
, Waldo Mason
, Darren May
, Jason McCameron
, Noah Meddings
, Digby Milner
, Brian Morrison
, Stephen Murphy
, Alan Perez
, Gary Pollard
, John Richardson
, Marcus Richardson
, Rosie Richardson
, Jim Sandys
, Paul Stephenson
, Henrik Svensson
, Howard Swindell
, Phoebe Tait
, Jeni Walker
, John Weller
, Kevin Wescott
, Paul Whybrow
, Steve Wright
, Alistair Bell
, Chris Clarke
, Garry Cooper
, Jim Davey
, Darren Fitzsimons
, David Harris
, Dave Poole
, Sally Ross
, Anna Tennant
, John Coppinger
, Esteban Mendoza
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Nick Dudman
|
Hava Kamerası
|
Simon Werry
|
Senaryo
|
Steve Kloves
|
Set Dekorasyon
|
Stephanie McMillan
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Stuart Craig
|
Editör
|
Peter Honess
|
Yardımcı Dublör
|
Peter Pedrero
|
Yönetici yapımcı
|
Chris Columbus
, Mark Radcliffe
, David Barron
, Michael Barnathan
|
Roman
|
J.K. Rowling
|
Yapımcı
|
David Heyman
|
Kostüm Tasarımı
|
Lindy Hemming
|
Oyuncu Seçimi
|
Karen Lindsay-Stewart
, Laura Dickens
, Carolyn McLeod
, Chuck Douglas
, Louis Elman
|
Sanat Yönetimi
|
Andrew Ackland-Snow
, Mark Bartholomew
, Peter Francis
, Steven Lawrence
, John King
, Lucinda Thomson
, Neil Lamont
, Christopher Arnold
, Martin Asbury
, Philip Babbage
, Celia Barnett
, Jim Barr
, John Blakeley
, Rob Bliss
, Pierre Bohanna
, Mark Brady
, Adam Brockbank
, Paul Burges
, Julian Caldow
, Paul Catling
, Paul Cheesman
, Temple Clark
, Bryn Court
, Tracey Curtis
, Peter Dorme
, Peter Edge
, John Fox
, Adrian Getley
, Alan Gilmore
, David Haberfield
, Bernie Hearn
, Andrew Holder
, Darren Holland
, Geoff Hubbard
, Gary Ixer
, Jodie Jackman
, Patricia Johnson
, Laurie Kerr
, Dominic Masters
, Cyrille Nomberg
, Nick Pelham
, Amanda Pettett
, Dave Philpott
, Ethan J. Platt
, Dermot Power
, Malcolm Roberts
, Roy Rodgers
, Lee Sandales
, Gary Tomkins
, Kevin Turner
, Robert Voysey
, Julian Walker
, Graham Weames
, Terry Whitehouse
, Barry Wilkinson
, Ben Wilkinson
, Jamie Wilkinson
, Marcus Williams
, Andrew Williamson
, Mark Woollard
, Steve Wotherspoon
, Lawrie Ayres
, Ravi Bansal
, Jennifer Bowes
, Alastair Bullock
, Keith Connolly
, Joanne Cook
, Jordan Crockett
, Julia Dehoff
, Robert J. Dugdale
, Pip Fox
, Mary Grandpré
, Eilam Hoffman
, Robert Jackson
, Susie Jones
, Jody King
, Tony Marks
, Duncan McNeil
, Drew Struzan
, Stephen Swain
, Lisa Turner
, Alexandra Walker
, Howard Weaver
|
Makyaj Sanatçısı
|
Clare Le Vesconte
, Jane Royle
|
Ses efektleri Editörü
|
Martin Cantwell
|
Dublörler Koordinatörü
|
Greg Powell
|
Kondüktör
|
William Ross
|
Hukuki Hizmetler
|
Bianca Bezdek-Goodloe
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Jessie Thiele
|
Baş Animatör
|
Paul Kavanagh
|
Görsel Efekt Öncesi Süpervizörü
|
Nic Hatch
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Robert Duncan
|
Heykeltıraş
|
Bryn Court
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Tim Burke
, Nick Davis
, Jim Mitchell
|
ADR Editörü
|
Nick Lowe
|
Sorumlu Müzik Editörü
|
Peter Myles
|
Diyalog Editörü
|
Colin Ritchie
|
Yapım Koordinatörü
|
Michelle Corney
|
Yaratık Tasarımı
|
Paul Catling
|
Butafor
|
Barry Wilkinson
|
Animasyon Süpervizörü
|
David Andrews
|
Steadicam Operatörü
|
Alf Tramontin
|
Mekan Yöneticisi
|
Nick Daubeny
, Robin Higgs
, Drew Payne
, Mark Somner
|
İlave Ses Yeniden Kayıt Karıştırıcısı
|
Ryan Davis
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Chris Carreras
|
Perukçu
|
Alex Rouse
|
Set Tasarımı
|
Patricia Johnson
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Fiona Chilton
|
Set Fotoğrafçısı
|
Jaap Buitendijk
|
Yapım Muhasebecisi
|
Gary Nixon
|
Mizanpaj
|
David Hanks
|
Kıyafet Sorumlusu
|
Dan Grace
|
Kostüm Sorumlusu
|
David Crossman
, Jeeda Barford
, Lee Clayton
, Amanda Derby
, Steve Gell
, Dan Grace
, Vivienne Jones
, Neil Murphy
, Michael O'Connor
, Yvonne Otzen
, Adam Roach
, William Steggle
, Maggie Walsh
, Peter Edmonds
, Jenny Hawkins
, Steve O'Sullivan
, Joanna Weaving
, Gordon Harmer
|
Ulaşım Koordinatörü
|
David Rosenbaum
, Brian Estabrook
, Chris Streeter
, Harry Taylor
, Alan Watts
, Warren Deluce
, David Gwyther
, Terry Pritchard
|
Sekans Süpervizörü
|
Tom Debenham
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Joanne Cook
|
Işık Şefi
|
Chuck Finch
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Peter Dorme
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Jodie Jackman
|
İnşaat Koordinatörü
|
Amanda Pettett
|
Senaryo Süpervizörü
|
Annie Penn
, Ceri Evans
, Kristine Greco
|
Dijital Efekt Yapımcısı
|
Stuart McAra
|
Jenerik Mikser
|
Simon Rhodes
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
John Richardson
|
Genel
|
Colin Coull
, Dennis Leonard
, Peter Burgis
, Peter MacDonald
, Peter Gleaves
, Jordan Crockett
, Sandra Frieze
, Simon Stanley-Clamp
, Tim Caplan
, Mei-Ming Casino
, Charlotte Rogers
, Stephen Enticott
, Martin Asbury
, Amber Kirsch
, Gareth Bull
, Ed Colyer
, Hannah Mais
, Chyna Thomson
, Rob Burgess
, Vicky Bishop
, Jenny Hawkins
, Jemma Scott-Knox-Gore
, James Furlong
, Darlene Forrester
, Bradley Farmer
, Emma Bendell
, Michael Elson
, Amanda Derby
, Peter Edmonds
, Rob Bliss
, Robin Demetriou
, Jim Davey
, William Steggle
, Paul Burges
, Anna Tennant
, Ronnie Durkan
, Royston Willcocks
, Carey Burens
, Jason Coop
, Lyndsay Bullock
, R.A. Haupt
, Drew Bennett
, John Weller
, David Appleby
, Peter Honess
, David Holmes
, Craig Lyn
|