Adalet Peşinde Yorumları

Adalet Peşinde filmi detayları

@filmist

1 ay önce

7.7 / 10

Adalet sisteminin çürümüşlüğü.
Hak ve hukukun yerini bulması için oyunu kuralına göre oynamak mı gerekiyor yoksa adaletin vermiş olduğu karara uymak mı gerekiyor?Sistemin vermiş olduğu doğru yada yanlış kararlar insanlara hak ettikleri özgürlük veya cezaları ne ölçüde verdiğini gözler önüne seriyor.Bilindik intikam senaryosu gibi gözükse de öyle olmadığını izleyince hak vereceksiniz.Merak uyandıran sahnelerin cevapları yanıt bulunca çok şaşırtıyor.
Filmin tek kusuru böyle zeka ürünü bir senaryo, böyle bir kurgu varken çok ama çok basit kaçan bir final tam anlamıyla yakışmadı.Final filmi kötü yapmıyor ama keşke böyle basit, ucuz bir şekilde bitmeseydi dedirtiyor.
Gereksiz sahnelerden uzak fazla uzatılmadan verilmek istenen mesajını net biçimde verebilen, sürükleyici senaryosuyla baştan sona kadar adalet kavramının ve sisteminin eleştiren bir film.
İzlenilmesi gerekir.

@kahramansmt

2 yıl önce

4 / 10

Ortaya bi senaryo atılmış ve bu senaryo gereği ülkenin polisi hiç olaya müdahil olmuyor kurgu gereği. Saçmalıktan dolayı izlerken intihar etmenin eşiğine geldim. Cidden izlemeyin. Abi tüm saçmalıkları geçtim en sonunda madem bombayı patlatmasına izin vereceksin neden kafasına sıkmıyorsunda laf sokup artistlik yapma peşindesin be adam. Koca binayı laf vurmak için patlattı resmen.

@fyrat

4 yıl önce

9 / 10

Sonu dahil her şey iyi.

@sonercan7

5 yıl önce

10 / 10

Ben aşırı beğendim.

@maverick16

5 yıl önce

8 / 10

Herkes sonunu beğenmediğini yazmış.Bu da bana ne yazık ki hep aynı profilde ve sığ bir kitlenin sitede olduğunu gösterdi.Size kalsa sonunda belediye binası uçardı ve siz de fight club'daki gökdelenlerin havaya uçması gibi seyrederdiniz.Sonra işte budur yaa anarchyy diye mutlu olurdunuz.Burada senarist adalet sisteminin mahvolmuş işe yaramayan bi sistem olduğunu ama her zaman kazandığına imada bulunmuş.Eğer film böyle bitmese kendi içinde tutarsız olurdu, benim fikrim bu.Filmde bazı boş kalan yerler olmuş ama beni tatmin etti 8.5/10

@brasilf

6 yıl önce

7.1 / 10

Gerard Butler in mükemmel oyunculuğuyla birlikte sizlere harika anlar yaşatacak bir film...2009 senesine ait olsada her an izlennecek kalite de...İzlemeyen varsa durmasın ve izlesin.

@holyghost90

6 yıl önce

7 / 10

Sıradan bir intikam hikayesiyle ilerleyen ve 2 saalik süre içinde bambaşka bir boyut alan bir film olmuş.Mantık hataları çok fazla filmde fakat buna rağmen kendini izlettiriyor.

@zardozz

6 yıl önce

Ailesini öldüren adamdan intikam almak için bilerek hapse giren bir adamın aksiyon yüklü hikayesini bekliyordum ama çok daha fazlasıyla karşılaştım. Evet biraz zeka unsurunu ön plana çıkarmak için olasılıkların yok sayıldığı bir olay örgüsüne sahip ve dolayısıyla bu filmin inandırıcılığına olumsuz etki eden bir durum. Yine de antikahramanlarla özdeşleşme yaşatan her hikaye gibi bu hikaye de film boyunca size, heyecan ve adrenalin vaat ediyor. İzleyin, pişman olmazsınız.

@harmony06

6 yıl önce

Kesinlikle pişman olmazsınız.

@wafflee

6 yıl önce

Hem aksiyon hem de intikam içe içe bu kadar güzel olabilirdi.Kesinlikle son zamanlarda izlediğim en iyi intikam temalı filmlerden biri.Filmin kurgusu tahmin etmesi zor bir sekilde düşünüp yapılmış.Çok sürükleyici ve hareketli bir an filmden gözünüz ayrılmıyor.Gönül rahatlığıyla izleyebileceğiniz bir film.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL