Masum Yorumları

Masum dizisi detayları

@naksidil

6 gün önce

Bir baba ve yetemediği, yetişemediği ailesi, oğulları.. ağır bir dram. Oyuncular çok çok iyi. Fakat fevkalede olacak iken başarılamamış bir kurgu. Son iki bölümde devrildi resmen. Devamı gelseydi toparlanabilirdi.
G

@gargamell

5 ay önce

8.4 / 10

Diziden kalite akıyordu resmen oyuncular senaryo muzikleri herseyiyle bir bütündü. Ben cok etkilendim izlerken cok gerildim o karanlık kasvetli hava yakismisti. Yeni izledim maaalesef mutlaka izlenmeli tavsiye ederimm

@muhammed_b

6 ay önce

3 bölüm izledim. Çok büyük ipuçları verdiler finale dair. Umarım filmi ilk üç bölümde bitirmemişimdir.
D

@dilsanoi

7 ay önce

İzlemesi zevkli, müzikleri daha sonra da açıp açıp dinlediğim, arkadaşlarımı izlemesi adına darladığım, kadronun ve oyunculukların çok iyi olduğu bir dizi. Senaryosu aman aman bir ilginçlik mükemmellik içermiyor ama kesinlikle klişe ve sıkıcı değil. İzlemesi gerçekten zevkliydi.

@beyzahuner

8 ay önce

İşte tam Seren Yüce işi. Aklımda kalan birkaç tane soru işareti dışında (oğlum kadını boğdun o kadar hiç mi boğazında iz yok, hiç mi otopsi yapılmadı be arkadaşım gibi )genel olarak beğendiğim bir işti. Teknik açıdan gözüme çarpan tek şey bazı planlarda ışık devamlılığının tutmamasıydı :( o da sektörün bende yarattığı kontrol manyakçılığı diyelim. İnsan psikolojisini abartı olmadan, sade ve anlaşılır en güzel aktaran yönetmenlerden biri bence Seren Yüce, bu işi de çok temiz çıkarmış.

@levent_bk

8 ay önce

8 / 10

Müthiş bir yapımdı, hatta 10 puan tadında geldim finale kadar. Final aceleye gelmiş çarçabuk toparlanmak istenmiş hissine kapıldım. En azından birkaç ekstra bölümle daha da detaylandırılabilirmiş, belki de doyamadım, bilmiyorum :) Hatta bir sezon daha çıkarmış. :)) Sonuç olarak harika bir iş, emeği geçenleri tebrik ederim.

@rashomon

11 ay önce

8.2 / 10

Görüntü yönetmeni iyi iş çıkarmış.Oyunculuklar müthiş.Yönetmen çoğunluk filmin de dikkatimi çekmişti başarılı.Kurgu da flashback biraz azaltılabilirdi.Senaryo kısmın da bir kaç neden sonuç durumların da takıldığım oldu.Müzikler efso

@mehmetm

1 yıl önce

rüya’nın olayı ne diye soracaktım ki, gördüm olayını. dramatik kurgu yok, güzel olmuş, witty.

@haoff

1 yıl önce

8.7 / 10

Televizyonun esaretinden kurtulunca nasıl da güzel işler yapılıyor! Umarım bir gün herkes kurtulur bu illetten.
Zaten bu kadar kaliteli bir kadro söz konusuyken oyunculuk iyi falan yazarak saygısızlık etmek istemem de bartu küçükçağlayan'ın ilk bölümlerdeki aşık halleri çok samimi değil mi ya :)

@luzumsuzadam

1 yıl önce

5 / 10

Kurgu numaralarıyla seyirciyi kandırmaya çalışan fakat ülke ortalamasının üstünde olduğu için beğenmemiz beklenen dizi. Oyunculuklar dışında iyi diye bilecegimiz bir şey yok. Sürükleyici, merak ettiriyor fakat son 3 bölüm hayal kırıklığına ugratıyor. Ilk bölümlerde bol keseden seyircinin kafasında soru işaretleri oluşturup finalde kötü çözümler üretilmiş. Boğulan kadını denize atmak nedir ya? Otopsi diye bir şey var. Serkan keskin kadını niye öldürüyor ya da? Polisiye bir iş ortaya koyuluyorsa senaryoda pruz olmaması gerekir. Hele kurgu oyunlarıyla seyirciyi kandırmak... artık işleyen bir model değil ne yazık ki.
Teknik açıdan iyi, oyunculuklar iyi. Bu kadar.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL