Hücre 211 Yorumları

Hücre 211 filmi detayları

@ozlemmonderr

10 yıl önce

1 / 10

şöyle ki, bu zamana kadar izlediğiniz bütün hapisane filmlerinden farklı ve oyunculuk söz konusu olduğunda şapka çıkartılacak derecede mükemmel bir film olmuş. anarşizm, polis şiddeti, dakikaların değiştirebileceği hayatlar gibi değindiği mesajlarsa celda 211'i olağanüstü bir film haline getirmiş.

@beneath_the_sky

10 yıl önce

9 / 10

Mükemmel senaryosu ve olağanüstü oyuncularıyla mükemmel bir film.

@yavuzgl

10 yıl önce

9.1 / 10

Son zamanlarda izlediğim en iyi filmdi. Karakterler çok iyi yaratılmış özellikle baş rol oyuncuları. Basit ve klişe hapishane filmlerinden faha fazlası, daha önce izlediğim hiçbir hapishane filminde mahkumların sorunlarının bu kadar yüzeysel ama etkileyici anlattığına tanıklık etmedim.

@lenin

11 yıl önce

kesinllikle harika bir filmdi göz kırptırmadı diyebiliriz her saniyesi dolu dolu.

oyunculuklar muhteşem, bir çok hapishane filminden farklı senaryo.

sana puanım 211 celda

@yorgun_nihilist

11 yıl önce

9.5 / 10

Acaba ne izlesem diye soranlara her daim önerdiğim film.

@saniyede24kare

11 yıl önce

Epeydir senaryo gelişiminde karakterin bu denli başarılı değişim yaşadığı bir film izlememiştim. Bana göre iyi bir senaryonun başarı kriterlerinden en önemlilerinden birisi karaktere yaşatılan değişim, değişimin mantığı, değişime giden yolda olay örgüsünün nasıl kurulduğu. Bundandır ki, film gönlüme taht kurmakla beraber, bilumum senaryo teknikleri derslerinde işlenmesini salık veriyorum:)
P

@pazzie

11 yıl önce

normal hapishane temalı filmlerden daha yapıtsal bir yönu var bütün duyguları içine alan bir film yanlız hapishanede olduğunuzu hissediyorsunuzz.

@epilogue

11 yıl önce

Klasikleşmiş hapishane filmlerinden kesinlikle farklı olarak değerlendirilmesi gereken etkileyici bir film olmuş zira olay bi isyandan öte bir insanın hayatta kalmak için neler yapabileceğini anlatıyor.

@otlu_kek

11 yıl önce

7.9 / 10

malamedre rolündeki adam sanki rol yapmamış adeta yaşamış karakteri.Çok çok iyi bir oyunculuk gerçekten.

@surgeon

11 yıl önce

9.5 / 10

Giriş sahnesinde gelir sağlam bi yumruk çakar. Daha sonra sahneyi açıklayıp bi daha çakar. Kısaca film sürekli çakar, hazırlıklı olun. Başrolü konuşmaya bile gerek yok. Sıradışı, "5 dakkada değişir bütün işler" temalı bir film. Yüreğe oturan cinstendir o da ayrı bi konu..
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL