X-Men: Dark Phoenix (2019)

Dark Phoenix

Film 1 Saat 53 Dk. Aksiyon, Macera ABD, Kanada 5 Haziran 2019

6.5

48 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.8 (114.133 OY)

KONUSU
X-Men, Profesör Charles Xavier tarafından korku ve nefret duyan bir dünyayı korumak için bir araya geldiğinde birçok savaş verdi, galaksileri kapsayan maceralara kapıldı, sınırsız güç düşmanlarını yakaladı, ancak bunların hiçbiri onları en şok edici mücadeleye hazırlayamadı.Kendi üyelerinden biri ol ... Devamı
X-Men, Profesör Charles Xavier tarafından korku ve nefret duyan bir dünyayı korumak için bir araya geldiğinde birçok savaş verdi, galaksileri kapsayan maceralara kapıldı, sınırsız güç düşmanlarını yakaladı, ancak bunların hiçbiri onları en şok edici mücadeleye hazırlayamadı.Kendi üyelerinden biri olan Jean Grey, bütün anlama kavramının ötesinde güç kazandı ve bu güç onu kesinlikle bozdu! Şimdi sevdikleri kadının yaşamının bütün evrenin varlığına değer olup olmadığına karar vermeleri gerekiyor!
Sophie Turner

Jean Grey ...

James McAvoy

Charles Xa...

Michael Fassbender

Erik Lensh...

Jennifer Lawrence

Raven Dark...

Nicholas Hoult

Hank McCoy...

Evan Peters

Peter Maxi...

Tye Sheridan

Scott Summ...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ekopyen

2 hafta önce

Jean Grey karakterinden normalde de pek hazzettiğim söylenemez ama Sophie Turner'ın oyunculuğu karaktere olan negatif hislerimi gölgede bırakacak derecede iticiydi. GoT izlerken üzerinde çok durmamıştım zira Sansa'nın karakterine bağlamıştım. Belki hala Sansa'nın etkisinden çıkamamıştır. Beklediğim Jean Grey bu değildi. Konu da yavan ve ucuz bir şekilde işlenmiş açıkçası; dünya tehdit ve istila tehlikesi altındaymış hissiyatını yansıtamamışlar.
S

@serkanaydemir2

2 ay önce

5 / 10

Berbat.

O kadar süper kahraman filmi izledik ve sanırım bu en berbat olanı. Yapımcı olan birinin yönetmen de olurum egosunun sonuçları hepsi. Yani nasıl diyeceğimi bilemiyorum ama son derece berbat hatta ötesi bir yapım olmuş. Oyuncuların sığlığı olsun senaryonun aptalca işlenmesi yani her şey amatör altı.
Raven'in ölüm sahnesi bile şu lanet filmden kurtulmak için Jennifer Lawrence hamlesi olmuş. Beni öldürün de bir şekilde bitsin şu lanet film gibi öldü kadın.
Saçma sapan Marvel filmlerine puan veriliyor demiş biri bu film iyi demiş de bence olay kıyaslama değil olay tamamen ergen birisinin evindeki bilgisayar ile film çekip sonra kurgu yapıp üstüne bunu daha da batırması var her yerde. Bu kadar kısa sürede kötü karakter, saldırı maldırı gibi klişeyi dayayıp bunu da eline yüzüne batırma durumu tam karşımızda. Aldığı puan bile fazla. Ve zamanla daha da düşecektir puanı. Rezalet.

İzlemeyin.

@tiamath

2 ay önce

5.5 / 10

X-Men dünyası gerçekten başarısızlığa doğru sürükleniyor. Hiç mi dergilere bakılmıyor? Nasıl bir phoenix hikayesi hazırlamışlar şaşırıyorum. Belki serinin en kötü filmi olmuş diyebilirim. anlaşılan Jennifer Lawrance bu seriden çok sıkılmış ki bu vesile ile kadrodan ayrılmış oldu Ben daha çok James McAvoy ve Michael Fassbender gibi kaliteli oyuncuların boşa harcanan zamanlarına üzüldüm. Evet aksiyon sahneleri kendini izlettiriyor olabilir ama hikaye gerçekten inanılmaz vasat ve dialoglar malesef sığ. Bu filme sinemaya gitmemekle en doğru kararı vermişim diyebilirim. Boş bir akşam vakti çay/çekirdeğinizle izleyeceğiniz bir film olmuş.

@shamur-musti

2 ay önce

6.5 / 10

Diğer filmlere göre biraz kötü olmuş. Ama izlenmez diye bir şey yok.

@sinebiyat

3 ay önce

5.5 / 10

2000 yılında efsane bir kadroyla sinema dünyasına adım atan X-Men'i bu yeni seride çoluğun çocuğun eline bırakan Marvel'a sevgilerimi yolluyorum(!) Vasat oğlu vasat bir film.

@kumik

3 ay önce

Zoraki bir durum yaratıp sonra da çözmüşler. Tüm film aklımda tek bir soru vardı: "Neden?" Bu film hiç olmasa X-Men serisi hiçbir şey kaybetmezdi.
Olan Raven'e oldu. Sen ABD başkanını parmağında oynatmış kadındın, sonun böyle mi olacaktı, ey Raven!
SPOILER

X-Men: Dark Phoenix filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

X-Men: Dark Phoenix filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

X-Men: Dark Phoenix filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL