Yeni Mutantlar

(2020)

The New Mutants

Film 1 Saat 34 Dk. Aksiyon, Korku ABD 11 Eylül 2020

5.6

23 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.3 (54.142 OY)

KONUSU

X-Men evreninde geçen The New Mutants, mutant olduklarını travmatik olaylarla keşfeden bir grup gencin, bulundukları mutant rehabilitasyon merkezinin sandıkları gibi bir yer olmadığını ortaya çıkarmalarıyla gelişen olayları konu ediniyor.

Maisie Williams

Rahne Sinc...

Anya Taylor-Joy

Illyana Ra...

Charlie Heaton

Samuel Gut...

Alice Braga

Dr. Cecili...

Blu Hunt

Danielle M...

Henry Zaga

Roberto da...

Adam Beach

Dani's Father

Thomas Kee

Thomas Gut...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@mavimilena

1 ay önce

3.9 / 10

X-men serisini sevdiğim için buna da büyük hevesle başladım. O heves de kursağımda kaldı. Hiç şüphesiz izlediğim en kötü mutant filmi budur. Ergen mutantları ve güçlerini açıkçası sevmedim. Çok ucuz bir film olmuş. Bu film için zaman ayırıyorsanız o ayrıldığınız zamanın sonunda memnun kalmayacağınız kesin. Bu nedenle de zaman ayırmaya hiç değmez. Tavsiye etmiyorum.

@ekopyen

4 ay önce

5 / 10

Dünyanın önde gelen yapımcı şirketlerinin sunduğu finansal ve teknolojik imkanlara rağmen içeriği böylesine zayıf bir hikaye ortaya çıkarmak özel bir başarı gerektiriyor. X-men evreninden bilindik ve popüler karakterlerin haricinde bir yan hikaye anlatma girişimi içeriyor film ki düşününce ısıtıp aynı karakterleri göstermelerine kıyasla bence gayet makul ve garanticilikten hafifçe sıyrılan taze bir yaklaşım. Klişelere boğmanıza da lafım yok; çeşitlilik adına her ırktan bir karakter koyma yapaylığınıza da lafım yok; gençlere hitap eden bir aksiyon filmi yapacaksınız, gişe filmi olacak ve çerezlik niyetine izleyeceğiz. Ama bunu bile nasıl elinize yüzünüze bulaştırıyorsunuz? Anya Taylor, Maisie Williams, Charlie Heaton gibi gelecek vaat eden genç oyuncular da var filmde. Blu Hunt da Salma Hayek’in gençliği gibi. Ama senaryo o kadar içeriksiz ki diyecek söz bulamıyorum. Utanç verici.

@samsaara

6 ay önce

Yaşasın yeni bir mutant filmi diye heyecanla izledim. her şey gayet iyi gidiyordu taki o suratsızlar ve ayı çıkana kadar naptınız siz ya ne güzel bir gücü olan karakter çok güzel hikayeye giriş gizemse gizem ama suratsızlar ve ayı ne? Çok iyi giden bir film mundar oldu resmen gerçekten iyi bir mutant filmi olabilecekken eski filmlerini aratan kötü bir yeni versiyon olmuş.
Bu şey değil mi? Anaokulu müsameresi?
SPOILER

Yeni Mutantlar filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Yeni Mutantlar filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Yeni Mutantlar filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL