Kazanma Sanatı Yorumları

Kazanma Sanatı filmi detayları

@positivist

1 hafta önce

8.8 / 10

İstatistik, spor ve Brad Pitt. Daha ne olsun. Sıkıcı bulunmasına da anlam veremedim, yirminci maçı izlerken gerildim.

@serkanaydemir

3 hafta önce

7 / 10

Bence Jonah Hill filmi yükseltiyor.

Her ne kadar beyzbol izlesem de bir Nba ya da Nfl etmiyor doğrusu. Bu yönden filme bakış açım başta ön yargı barındırıyordu. Hatta izlememi uzatmam da bundandı, ama Brad işte yaptı mı vardır bir değeri dedim ve izledim. İçinde tipik bildiğimiz şeytan oyunlarının olduğu dünya hakkında bizlere yansıttığı mesajlar var. Para için olması gerekenden vazgeçme durumları falan. Brad'in zekası ve umuduna giden yolu iyi yansıtıyor yapım, ama ben en çok Jonah'ı sevdim. Fiziksel yapısından mıdır nedir rolünü çok sağlam oynamış. Bazı anlar sıkabilir ne de olsa dram ve biyografi içeriyor. Genel anlamda 7 puanı kapan bir film.

İyi seyirler.
F

@filmdahi

7 yıl önce

7 / 10

Beyzbol ilgili yer yer sıkmasına karşın BaşroldeBrad pitt ve yanındada Jonah hill eşlik ediyor yardımcı oyuncu olarak film oscar adaylığının çok almasına rağmen 1 tane bile oscar almamış bir film böyle filmleri Metacritic yani Amerikan Oylama Şirketleri Wall Street Journal Chicago Sun Times gibi şirketler böyle filmleri çok beğeniyor The hurt locker,American Hustle fenan gibi galiba oyuncundan dolayı diye düşünüyorum ben birazcıkda olsa filme gelirsek film kesinlikle kötü değil ama beyzbol'la çoğumuz ilgenmediğimiz bir millet olarak anlamadığımızdan dolayı mı çok sevemedik filmi bilemiyorum.Akıcı yönüde çok iyi değil bence Beyzbol hakkında bilgilerimiz olsa sevecemiğimizi düşünüyoruz.Jonah hill yardımcı erkek oyuncu konusunda gerçekten süper 21 jump street tanıdım kendisini hatta hayatını kaybeden efsane oyuncu Philip Seymour Hoffman oynuyor.Beyzbol hakkında bilgi öğretbilcek bir film aslında bir nev-i taktikleri veriyor.Kısaca güzel eğlenceli bir film sizi bekliyor sıkıcı diye kapatma
... Devamı
Beyzbol ilgili yer yer sıkmasına karşın BaşroldeBrad pitt ve yanındada Jonah hill eşlik ediyor yardımcı oyuncu olarak film oscar adaylığının çok almasına rağmen 1 tane bile oscar almamış bir film böyle filmleri Metacritic yani Amerikan Oylama Şirketleri Wall Street Journal Chicago Sun Times gibi şirketler böyle filmleri çok beğeniyor The hurt locker,American Hustle fenan gibi galiba oyuncundan dolayı diye düşünüyorum ben birazcıkda olsa filme gelirsek film kesinlikle kötü değil ama beyzbol'la çoğumuz ilgenmediğimiz bir millet olarak anlamadığımızdan dolayı mı çok sevemedik filmi bilemiyorum.Akıcı yönüde çok iyi değil bence Beyzbol hakkında bilgilerimiz olsa sevecemiğimizi düşünüyoruz.Jonah hill yardımcı erkek oyuncu konusunda gerçekten süper 21 jump street tanıdım kendisini hatta hayatını kaybeden efsane oyuncu Philip Seymour Hoffman oynuyor.Beyzbol hakkında bilgi öğretbilcek bir film aslında bir nev-i taktikleri veriyor.Kısaca güzel eğlenceli bir film sizi bekliyor sıkıcı diye kapatmayı aklınızdan bile geçirmeyin derim.

Puanım:70
S

@slevin23

8 yıl önce

5 / 10

Film beyzbol hakkında tamamen. ama beklediğimden çok daha sıkıcı. fazla yermek istemiyorum sonuçta Brad Pitt var ama gerçekten konu itibariyle çok yavaş ilerliyor. filmi izlemeden önce "lanet takım" tarzı bir film sanmıştım ama çok daha yavaş ilerliyor. kötü ve izlenemez bir film diyemem ama brad pitt var diye ekşın bekliyosanız yanlış tercih. yine de ders alınabilecek ve vakit geçirilebilecek güzel bir film.
M

@macklyn

9 yıl önce

ben mi hiç havamda değildim film mi gerçekten sıkıcıydı bilemedim ama bitmedi bi türlü bi Brad pitt filminde ilk defa saate baktım anlatmak istedikleri iyiydi kızın sesini özellikle beğendim filme sıcak bi hava vermiş ama çok durağandı resmen sürünerek ilerliyodu film be abi !
A

@azcvb

9 yıl önce

9 / 10

Çoğu kişiye sıkıcı gelebilen bir film ancak, film konusu bakımından izleyenlere hayat için yeni bir bakış açısı vermesi kaçınılmazdır. Ayrıca spora ilgisi olan kişiler için daha çekici bir film.

@vfv

10 yıl önce

Tamam konu güzel ama film sıkıcı be kardeşim. Bu puanı nasıl almış ki. Brad pitt var diye şişirmişler sanki.

@slavesusar

10 yıl önce

film cidden sıkıcıymış!! bunun yerine sivassporun 5 sene evvel yaşadığı ani başarı ve aynı şekilde ani düşüşünü anlatan bir film olsaydı eminim çok daha severek izlerdim:)

@ce_alperen

10 yıl önce

7.5 / 10

Filmi izlemeden önce baseball ile ilgili birkaç bişey bilmek yararınıa olur, film bence gayet başarılıydı bradd pitt'e rolü yakışmış ve üstesinden de gayet iyi gelmiş ,

filmi izledikten sonra nedense içimi bir hüzün kapladı sonrasında brad pitt in son kısımdaki iyi oyunculuğunun bu hüznü bana yaşattığını anladım

@trustno1

10 yıl önce

5.5 / 10

brad pitt yerine baskasi oynasa imdb puani 55'i gecemeyecek film
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL