John Wick 4 Yorumları

John Wick 4 filmi detayları

@serkanaydemir

2 ay önce

4 / 10

Sinemaseverler ve eğlence için sinema izleyenler.

Bir taraf ne kadar anlamsız bir film derken diğeri beğenir. Bunun hangi taraf olduğunu sizler zaten biliyorsunuz. Herkes yerini bilsin tabii de genel anlamda ikisinin de ortasında bir yapım olmuş. Gereksiz onca sahne var ki nereden başlasam diyorum. Düşünme izle yoksa mide bulantısına kadar gidecek gereksizlikle dolu her yer. Ha bir şekilde de izlemek geliyor içinizden. Her durumda basit, anlamsız bir aksiyon. İyi ki sinemaya gitmemişim.

İzlemesen de olur

@kumik

2 ay önce

4 filmde dünyada kiralık katil bırakmadı herif, onu bırak niyeti olan bile kalmamıştır:D

@shamur_musti

5 ay önce

6 / 10

Ben bu filmi beğenmedim. Nerede önceki filmlerdeki dövüş ve vurulma sahneleri? Burada çok yavaş ağır ağır dövüş sahneleri vardı. Keanu neden altına yapmış gibi yürüyor ona da anlam veremedim . Önceki filmlere göre bu bence idare eder çerezlik bir film olmuş.

@patrickjane

8 ay önce

3.9 / 10

Birkaç güzel çekilmiş sahne dışında saçma sapan dövüş ve kötü senaryosuyla kesinlikle izlenmeye değer değil.

@hashasin

9 ay önce

Kimin ne kadar beğendiği zerre kadar umurumda değil. Hayatımda izlediğim en saçma aksiyon filmi.
Üstüne belki 1000 tane kurşun sıkıldı 3 saate yakın süre boyunca. Vücudun alan olarak takribi 8 de 1lik kısmını kaplayan boyun ve üstüne 1 tane bile isabet etmedi. İstatistiksel olarak 125 kurşunun boyun ve üstüne isabet ihtimali var. 1 tane bile gelmedi. 8 kere araba çarptı. 2 kere 15 metre civarı yüksekliklerden düştü. 222 tane merdiveni takla ata ata indi. Daha unuttuğum nice saçmalıklar. Matrixte bu kadar ajan öldürmedin. Bu kadar kurşundan kaçmadın.

Bu kadar yüksek puan almasına anlam veremiyorum. Bu filminde Fast and Furious serisi gibi sempatizanları var belli ki. Aksiyon arıyorsanız Mission İmpossible falan izleyin. Normal sinema izleyicisi için kesinlikle 8 puanlık bir film değil.

@fthgzl79

9 ay önce

Yarıda bıraktım. İyice saçmalamışlar. Film daha başlar başlamaz saçmalamaya başladı. At üstündeki kovalamaca berbattı.
Donni Yen'in kör olduğu halde yaptıkları olacak şey değil.
Onlarca kişinin, Keanu'yu o kadar yakından vuramamaları saçma. Kilisede tek atışta vurulması da komik.

@neuromancer

10 ay önce

Kovalamacanın durmadığı bam güm aksiyon filmi. Senaryosu daha iyi olabilirdi. Ancak hedef bir filmde ne kadar adam öldürülebilir sorusuna cevap aramak olduğu için o yöne odaklanmışlar. Haliyle arada saçma sapan sahneler de görüyoruz.

Seri, sinematografisinin üstüne koyarak ilerliyor. Kullanılan farklı kamera açıları ve uzun çekimler başka bir hava katmış. Oldukça başarılıydı.

@s_nema

11 ay önce

8.5 / 10

Serinin en iyisi diyebilirim her ne kadar birçok boşluklarla dolu olsa da bir nebze 4. filmde hikayeyi doldurmamız için küçük bilgi kırıntıları veriyorlar... Böyle bir seri yapmalarının nedeni şimdiye kadar yapılmamış bol aksiyonlu filmi yapmak olduğunu düşünüyorum bu yüzden hikayeden çok aksiyona odaklanılmış keşke biraz olsun John'a nefes aldırıp hikayenin eksik kısımlarını çok sıkmadan doldursalardı. İster istemez hikayenin ne içine tam girebiliyorsunuz ne de dışında(Keanu Reeves'ten ötürü :)) kalabiliyorsunuz. Elbette dünyanın böyle bir aksiyon serisine ihtiyacı vardı ama böyle değil. 4. Filmi izlemeden önce ilk 3'ü tekrar izledim üzerine 4 güzel gidiyor :))) 8.5 puanla kendilerini uğurluyorum ve John Wick sakın geri dönme bırak biraz nefes alsın katiller dünyası :D

@alulan

11 ay önce

Seyirciler: E ölecek misin artık?
John Wick: Yeah

@sersak53

11 ay önce

8.6 / 10

Yine muazzam bir Jhon Wick filmi olmuş. Hatta serinin en iyi filmi bile diyebilirim.
Aksiyona doyuyorsunuz hatta bazen yoruluyorsunuz bile. Farkli çekim teknikleriyle de yenilik getirmişler. Müzikleri mekanlar ve atmosfer her zaman ki gibi müthiş.
Sinema da izlenmesi tavsiye edilir.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL