John Wick 4

(2023)

John Wick: Chapter 4

Film 2 Saat 49 Dk. Aksiyon, Polisiye ABD, Almanya 22 Mart 2023

7.4

113 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.7 (339.153 OY)

KONUSU

Serinin dördüncü filmi, başına koyulan ödülle onlarca kiralık katile karşı savaşan John Wick'in, özgürlüğünü elde etmek için Yüksek Şura'ya karşı mücadelesini anlatıyor.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@monco

2 ay önce

7.4 / 10

Filmi beğenmeyen arkadaşlar John Wick'in esprisi bu. O ölmez herkesi öldürür. İlginç biçimde çok fazla darbe aldı. Filme asıl puan getiren görüntü yönetmeni bence. Mekanlar nakış gibi işlenmiş. Adeta sanat filmi gibi ve böylesi vurdulu kırdılı filmle de baya olmuş.

@serkanaydemir

6 ay önce

4 / 10

Sinemaseverler ve eğlence için sinema izleyenler.

Bir taraf ne kadar anlamsız bir film derken diğeri beğenir. Bunun hangi taraf olduğunu sizler zaten biliyorsunuz. Herkes yerini bilsin tabii de genel anlamda ikisinin de ortasında bir yapım olmuş. Gereksiz onca sahne var ki nereden başlasam diyorum. Düşünme izle yoksa mide bulantısına kadar gidecek gereksizlikle dolu her yer. Ha bir şekilde de izlemek geliyor içinizden. Her durumda basit, anlamsız bir aksiyon. İyi ki sinemaya gitmemişim.

İzlemesen de olur

@kumik

6 ay önce

4 filmde dünyada kiralık katil bırakmadı herif, onu bırak niyeti olan bile kalmamıştır:D

@shamur_musti

9 ay önce

6 / 10

Ben bu filmi beğenmedim. Nerede önceki filmlerdeki dövüş ve vurulma sahneleri? Burada çok yavaş ağır ağır dövüş sahneleri vardı. Keanu neden altına yapmış gibi yürüyor ona da anlam veremedim . Önceki filmlere göre bu bence idare eder çerezlik bir film olmuş.

@patrickjane

1 yıl önce

3.9 / 10

Birkaç güzel çekilmiş sahne dışında saçma sapan dövüş ve kötü senaryosuyla kesinlikle izlenmeye değer değil.

@hashasin

1 yıl önce

Kimin ne kadar beğendiği zerre kadar umurumda değil. Hayatımda izlediğim en saçma aksiyon filmi.
Üstüne belki 1000 tane kurşun sıkıldı 3 saate yakın süre boyunca. Vücudun alan olarak takribi 8 de 1lik kısmını kaplayan boyun ve üstüne 1 tane bile isabet etmedi. İstatistiksel olarak 125 kurşunun boyun ve üstüne isabet ihtimali var. 1 tane bile gelmedi. 8 kere araba çarptı. 2 kere 15 metre civarı yüksekliklerden düştü. 222 tane merdiveni takla ata ata indi. Daha unuttuğum nice saçmalıklar. Matrixte bu kadar ajan öldürmedin. Bu kadar kurşundan kaçmadın.

Bu kadar yüksek puan almasına anlam veremiyorum. Bu filminde Fast and Furious serisi gibi sempatizanları var belli ki. Aksiyon arıyorsanız Mission İmpossible falan izleyin. Normal sinema izleyicisi için kesinlikle 8 puanlık bir film değil.

@fthgzl79

1 yıl önce

Yarıda bıraktım. İyice saçmalamışlar. Film daha başlar başlamaz saçmalamaya başladı. At üstündeki kovalamaca berbattı.
Donni Yen'in kör olduğu halde yaptıkları olacak şey değil.
Onlarca kişinin, Keanu'yu o kadar yakından vuramamaları saçma. Kilisede tek atışta vurulması da komik.

@neuromancer

1 yıl önce

Kovalamacanın durmadığı bam güm aksiyon filmi. Senaryosu daha iyi olabilirdi. Ancak hedef bir filmde ne kadar adam öldürülebilir sorusuna cevap aramak olduğu için o yöne odaklanmışlar. Haliyle arada saçma sapan sahneler de görüyoruz.

Seri, sinematografisinin üstüne koyarak ilerliyor. Kullanılan farklı kamera açıları ve uzun çekimler başka bir hava katmış. Oldukça başarılıydı.

@s_nema

1 yıl önce

8.5 / 10

Serinin en iyisi diyebilirim her ne kadar birçok boşluklarla dolu olsa da bir nebze 4. filmde hikayeyi doldurmamız için küçük bilgi kırıntıları veriyorlar... Böyle bir seri yapmalarının nedeni şimdiye kadar yapılmamış bol aksiyonlu filmi yapmak olduğunu düşünüyorum bu yüzden hikayeden çok aksiyona odaklanılmış keşke biraz olsun John'a nefes aldırıp hikayenin eksik kısımlarını çok sıkmadan doldursalardı. İster istemez hikayenin ne içine tam girebiliyorsunuz ne de dışında(Keanu Reeves'ten ötürü :)) kalabiliyorsunuz. Elbette dünyanın böyle bir aksiyon serisine ihtiyacı vardı ama böyle değil. 4. Filmi izlemeden önce ilk 3'ü tekrar izledim üzerine 4 güzel gidiyor :))) 8.5 puanla kendilerini uğurluyorum ve John Wick sakın geri dönme bırak biraz nefes alsın katiller dünyası :D

@alulan

1 yıl önce

Seyirciler: E ölecek misin artık?
John Wick: Yeah

@sersak53

1 yıl önce

8.6 / 10

Yine muazzam bir Jhon Wick filmi olmuş. Hatta serinin en iyi filmi bile diyebilirim.
Aksiyona doyuyorsunuz hatta bazen yoruluyorsunuz bile. Farkli çekim teknikleriyle de yenilik getirmişler. Müzikleri mekanlar ve atmosfer her zaman ki gibi müthiş.
Sinema da izlenmesi tavsiye edilir.

@kaplannttt

1 yıl önce

7.6 / 10

Kesinlikle ilk 3 filmin gerisinde kalmış bir film. Aksiyon sahneleri açısından biçok yerde sıkıldığım oldu, hareketler sanki daha yavaş geldi. E adam yaşlandı tabi o da normal. Film daha kısa olabilirdi. Baba Yaga ölümsüz gibiydi abartı şekilde. Ve çok az repliği vardı. Ama ne olursa olsun bu serinin hastasıyız. En kötü haline 7.6 verdim öyle düşünün. Sabaha kadar izlenir ama daha iyi olabilirdi :)

@wingsofgod

1 yıl önce

8.5 / 10

sinemada izledim. aksiyon sahneleri ve hareketli bır fılm olması ısınema zevkını arttırdı . tavsiye ederim

@dilekcandar

1 yıl önce

8.3 / 10

Film serinin en iyisi olmaya aday. 5.si gelir mi gelirse senaryo nasıl olur bilmem ama film çok iyi olmuş. İmkanınız varda 4dx giderseniz harika olur. Aksiyonu soluksuz izletti resmen.

@kbrcktlbs

1 yıl önce

8 / 10

Aksiyona doymak isteyenler kaçırmasın ufak tefek klişeleri de göz ardı ediverin 8/10
SPOILER

John Wick 4 filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

John Wick 4 filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

John Wick 4 filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL