John Wick 2

(2017)

John Wick: Chapter 2

Film 2 Saat 2 Dk. Aksiyon, Polisiye ABD, İtalya 10 Şubat 2017

7.3

261 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.4 (476.371 OY)

KONUSU

Emekliye ayrılmış olan John Wick can yoldaşı köpeğiyle sakin bir hayat sürmektedir. Ancak başına gelen kimi olaylar onu bir kez daha suç dünyasına iter. Bu kez bu uğurda Roma sokaklarını arşınlaması gerekecektir...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@jessamina

6 ay önce

İlk filmi manyak ötesi beğenenlerdenim. Bu yüzden buna da büyük bir heyecanla başladım. En az ilk film kadar manyak ve baya bi gürültü kopuyor :) Keanu Reeves yine klas. Adama bu rol çok yakışıyor. Bam bam bam :)

@delahoya

2 yıl önce

7.3 / 10

Keanu Reeves’in Matrix den sonra saçmasapan projelerde yer aldıktan sonra kendini bulduğu bir seri oldu. Bu seriyi bu şekilde ayakta tutan en önemli faktör oyunculuğu ve karizması olduğu bir gerçek.

Uzun zaman sonra serinin ikinci filmini az evvel izledim. Devam filmlerin de ilk filmin başarısını yakalamak zor olur fakat bu ilkinden daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Bir aksiyon filminin verebileceği her şeyi veriyor ve hikayesine sadık kalan bir seri olduğu için üçüncü filmini en yakın zamanda izleyeceğim.

@idris_mert_sune

2 yıl önce

5.1 / 10

Cs go’daki botlar bile daha iyi nişan alıyor

@kumik

4 yıl önce

Şu arabaya bi bonba koyamadınız mı, filmin 7. dakkasında iş bitmişti? Mafyalığı da mı ben öğreteyim ey Rus mafyası? İlk filmde de yaptınız aynısını bak ne oldu...

@darkscream

4 yıl önce

7 / 10

1 kişinin bile bu adamın kafasına nişan almaması ile çerezlik tanımının vücut bulmuş hale geldiği film, sıkıcı değil izleyin geçin hatta 10 yaşındaki çocuklarınıza izletin bayılırlar. yalnız zenci elemanla metroda susturucularla atıştıkları sahnedeki yüz ifadeleri çok iyiydi ya ahah çok güldüm. hemen arkasından gelen morpheus sahnesinde ise çok hüzünlendim ya. john wick karakterini keanu reeves’den başkası oynayamazdı zaten.

@iamgzde

4 yıl önce

İlkinden ayrı ikincisinden ayrı zevk aldığım son dönemin en iyi aksiyon filmlerinden biri.

@iamgzde

4 yıl önce

İlkinden ayrı ikincisinden ayrı zevk aldığım son dönemin en iyi aksiyon filmlerinden biri.

@rorschachv1

5 yıl önce

Yine aksiyon dozu yüksek, çekim kalitesi ve oyuncu performanslarıyla göz dolduran bir film. İlk filme göre eksiği müzikler, ilk filmde kullanılan müzikler çatışma sahneleriyle daha çok uyumluydu. Bir de Continental yapılanmasından daha çok bahsedilmesini bekliyordum fakat onun hakkında da dizi projesi varmış. İzleyin, pişman olmazsınız.

@no_one

6 yıl önce

8 / 10

John Wick ; continentalleri ,mühürleri ,yasalarıyla kendi mikrokozmozunu yaratmayı başarmış ender filmlerden . Kamera ve renk kullanımı hakkında söyleyebileceğim çok detay yok ( zaten anlamam :)) ama farklı açılar yerine tek bir kameradan çekilen aksiyon sahneleri insana tps oyun oynuyormuş gibi bir his katıyo ve spoilerdan sayılmayacağını düşündüğüm için filmin başında evine girdiğinde yağmurun çarptığı camdan süzülen damlaların kırmızı duvardaki yansıması görülmeye değer bir sahne . Filmin teknik başarısından daha iyi birşey varsa o da tüm beklentileri karşılaması ,hatta üstüne koyması . Yer yerEquilibrium u da çağrıştırdı bana yakın aksiyon çekimleri . 8/10

@vfv

6 yıl önce

Başından beri seri olarak proje edilen bir film. İlk film çok iyi bir filmdi ve bekletimi fazlasıyla karşılamıştı. İkinci film de yine ilk film ayarında bir kaliteye sahip. Son derece iyi aksiyiyon sahneleri çok hızlı olmasına rağmen kaliteli çekimleriyle gözü yormuyor. Ayrıca bazı koleografiler ve silahın da aynı anda kullanılmasıyla hazırlanmış aksiyon sekansları çok iyi. Atmosferi ve oyunculuk performanslarıyla karakterleri de iz bırakıyor. Yan karakterlerin de başarılı oldugunu düşünüyorum. Sonuna kadar temposu düşmeyen bu filmden sonra artık serinin 3. filmini sabırsızlıklla bekliyorum... 10/ 8.0
M

@mrs_aurora

6 yıl önce

Renklerin kullanımı gerçekten çok çok güzeldiii. O dövüş sahneleri var ya oof. Adamlar fazlasıyla emek harcamış ve değmiş de. İtalyan mafyalarında işler nasıl yürür bilemiyorum ama senaryosu sürükleyiciydi, ilk filmden aşağı kalır yanı yoktu benim için. Nefesimi tutarak izledim. Görsel şölen ve aksiyonu için izleyin abiler ablalar.

alakasız ps: evet biliyoruz sen de İNSANSIN ve yaşın da 52 ama ama ama gözlerindeki o yaşlanmışlık üzdü be Keanu reyiz..... :')
S

@suprabonem

6 yıl önce

Fazla fantastik bu film. 'Ndrangetha, Camorra falan gibi örgütlerin kurşunlarının nerden geldiğini anlayacak bir fani olmadığı gibi bu örgütlerin temizlik işleri birbirinden stil olarak ayrılır.
Koca Calabria'da, Napoli'de ya da Amerika'daki uzantılarında hem Camorra ailelerinden nüfuzlu bir ailenin varislerinden biri olmak ve temizlik için bir Amerika'lı seçmek hem de ihanet ettiğin kişi önce ablan sonra da tetikçin olunc zaten seni kökten İtalyanlar kazır.

Ama heyecan işte biz Türkler severiz. Abicilik, dayıcılık vs gibi şeyler bizde :) Bonzai mafyasıcılık oynayan teşgo Türkler :))))

Not: İtalyan mafyasının Amerika'da p2 adında lobisi vardır ve herhangi bir şekilde bu lobi ve faaliyetleri hakkında bilgi kayıt edilmemektedir. Ya da edilse bile bu bilgilere ulaşım yoktur.

Neyse... John reyizin hala bir saati var. İzleyelim görelim.

@jarmushwenders

4 yıl önce

sen sızdın heralde içlerine ulaşım olmayan her bilgiden haberin olduğuna göre. komik olmayan dilinle de türklüğünden utanmanı aşağılık kompleksine veriyorum.

@frafuf

6 yıl önce

Açıkçası ilk filmden aldığım tadı alamadım bu filmden. İlk filme göre biraz daha sığ kalmış. (Olay örgüsü bakımından. İlk filmde tamam John'un büyük bir amacı vardı fakat bu filmde tamamen ''intikam duygusuna bağımlı'' birini görüyoruz.) Buna rağmen filmin hiçbir dakikasında sıkıldığımı hatırlamıyorum. Çatışma sahneleri çok başarılıydı. Aksiyon severler için izlenilesi bir film.

@asdf_13

6 yıl önce

7.4 / 10

İlk filme 5 puan vermiştim. İyi bulmamıştım. 2. film ilkinin üstüne o kadar çok eklemiş ki bambaşka bir şey olmuş. Sırf 2. film için ilk filmi de arşivime alacağım. Sin City tadı aldım yemin ediyorum. Harika olmuş. Umarım 3. filmde ivmeyi kaybetmezler. Şuan en büyük eksikleri diğer tetikçilerden derin bir karakter ortaya çıkartmamaları. Onu da halletseler çizgi roman tadında...

@comeche

6 yıl önce

İzlemek anca nasip oldu ve şunu söylemeliyim ki beklediğime deydi. Açıkçası hiç bir şey olmasa Keanu Reeves'ın tarzı, ne bileyim o tuhaf yürüyüşü, anlamsızca vicdan yapıyormuş gibi bakışı bile keyif veriyor..

Ayrıca son olarak eklemem gerekir ki;

O finalde kovalamaca/çatışma bölümündeki Storm'un remixi, hani Kaan Kural'ın deyişiyle haarika olmuş. Çok beğedim..
SPOILER

John Wick 2 filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

John Wick 2 filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

John Wick 2 filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL