John Wick 2 Yorumları

John Wick 2 filmi detayları

@kumik

7 ay önce

Şu arabaya bi bonba koyamadınız mı, filmin 7. dakkasında iş bitmişti? Mafyalığı da mı ben öğreteyim ey Rus mafyası? İlk filmde de yaptınız aynısını bak ne oldu...

@darkscream

11 ay önce

7 / 10

1 kişinin bile bu adamın kafasına nişan almaması ile çerezlik tanımının vücut bulmuş hale geldiği film, sıkıcı değil izleyin geçin hatta 10 yaşındaki çocuklarınıza izletin bayılırlar. yalnız zenci elemanla metroda susturucularla atıştıkları sahnedeki yüz ifadeleri çok iyiydi ya ahah çok güldüm. hemen arkasından gelen morpheus sahnesinde ise çok hüzünlendim ya. john wick karakterini keanu reeves'den başkası oynayamazdı zaten.

@iamgzde

1 yıl önce

İlkinden ayrı ikincisinden ayrı zevk aldığım son dönemin en iyi aksiyon filmlerinden biri.

@iamgzde

1 yıl önce

İlkinden ayrı ikincisinden ayrı zevk aldığım son dönemin en iyi aksiyon filmlerinden biri.

@inevitable

1 yıl önce

6.5 / 10

İlk filmden hiçbir şeyi eksik değil tam tersi fazlaları var !!! Bu ilerleyişle serinin 3.filmini sabırsızlıkla bekliyorum. Aksiyona doymak isteyenler için ideal filmlerden. Silah sesine alıştıran adamdır John Wick ^^

@rohrshack

2 yıl önce

Yine aksiyon dozu yüksek, çekim kalitesi ve oyuncu performanslarıyla göz dolduran bir film. İlk filme göre eksiği müzikler, ilk filmde kullanılan müzikler çatışma sahneleriyle daha çok uyumluydu. Bir de Continental yapılanmasından daha çok bahsedilmesini bekliyordum fakat onun hakkında da dizi projesi varmış. İzleyin, pişman olmazsınız.

@no-one

2 yıl önce

8 / 10

John Wick ; continentalleri ,mühürleri ,yasalarıyla kendi mikrokozmozunu yaratmayı başarmış ender filmlerden . Kamera ve renk kullanımı hakkında söyleyebileceğim çok detay yok ( zaten anlamam :)) ama farklı açılar yerine tek bir kameradan çekilen aksiyon sahneleri insana tps oyun oynuyormuş gibi bir his katıyo ve spoilerdan sayılmayacağını düşündüğüm için filmin başında evine girdiğinde yağmurun çarptığı camdan süzülen damlaların kırmızı duvardaki yansıması görülmeye değer bir sahne . Filmin teknik başarısından daha iyi birşey varsa o da tüm beklentileri karşılaması ,hatta üstüne koyması . Yer yerEquilibrium u da çağrıştırdı bana yakın aksiyon çekimleri . 8/10

@vfv

2 yıl önce

Başından beri seri olarak proje edilen bir film. İlk film çok iyi bir filmdi ve bekletimi fazlasıyla karşılamıştı. İkinci film de yine ilk film ayarında bir kaliteye sahip. Son derece iyi aksiyiyon sahneleri çok hızlı olmasına rağmen kaliteli çekimleriyle gözü yormuyor. Ayrıca bazı koleografiler ve silahın da aynı anda kullanılmasıyla hazırlanmış aksiyon sekansları çok iyi. Atmosferi ve oyunculuk performanslarıyla karakterleri de iz bırakıyor. Yan karakterlerin de başarılı oldugunu düşünüyorum. Sonuna kadar temposu düşmeyen bu filmden sonra artık serinin 3. filmini sabırsızlıklla bekliyorum... 10/ 8.0

@mrs-aurora

2 yıl önce

Renklerin kullanımı gerçekten çok çok güzeldiii. O dövüş sahneleri var ya oof. Adamlar fazlasıyla emek harcamış ve değmiş de. İtalyan mafyalarında işler nasıl yürür bilemiyorum ama senaryosu sürükleyiciydi, ilk filmden aşağı kalır yanı yoktu benim için. Nefesimi tutarak izledim. Görsel şölen ve aksiyonu için izleyin abiler ablalar.

alakasız ps: evet biliyoruz sen de İNSANSIN ve yaşın da 52 ama ama ama gözlerindeki o yaşlanmışlık üzdü be Keanu reyiz..... :')

@suprabonem

2 yıl önce

Fazla fantastik bu film. 'Ndrangetha, Camorra falan gibi örgütlerin kurşunlarının nerden geldiğini anlayacak bir fani olmadığı gibi bu örgütlerin temizlik işleri birbirinden stil olarak ayrılır.
Koca Calabria'da, Napoli'de ya da Amerika'daki uzantılarında hem Camorra ailelerinden nüfuzlu bir ailenin varislerinden biri olmak ve temizlik için bir Amerika'lı seçmek hem de ihanet ettiğin kişi önce ablan sonra da tetikçin olunc zaten seni kökten İtalyanlar kazır.

Ama heyecan işte biz Türkler severiz. Abicilik, dayıcılık vs gibi şeyler bizde :) Bonzai mafyasıcılık oynayan teşgo Türkler :))))

Not: İtalyan mafyasının Amerika'da p2 adında lobisi vardır ve herhangi bir şekilde bu lobi ve faaliyetleri hakkında bilgi kayıt edilmemektedir. Ya da edilse bile bu bilgilere ulaşım yoktur.

Neyse... John reyizin hala bir saati var. İzleyelim görelim.
sen sızdın heralde içlerine ulaşım olmayan her bilgiden haberin olduğuna göre. komik olmayan dilinle de türklüğünden utanmanı aşağılık kompleksine veriyorum.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL