John Wick 2 Yorumları

John Wick 2 filmi detayları

@jessamina

2 ay önce

İlk filmi manyak ötesi beğenenlerdenim. Bu yüzden buna da büyük bir heyecanla başladım. En az ilk film kadar manyak ve baya bi gürültü kopuyor :) Keanu Reeves yine klas. Adama bu rol çok yakışıyor. Bam bam bam :)

@delahoya

1 yıl önce

7.3 / 10

Keanu Reeves’in Matrix den sonra saçmasapan projelerde yer aldıktan sonra kendini bulduğu bir seri oldu. Bu seriyi bu şekilde ayakta tutan en önemli faktör oyunculuğu ve karizması olduğu bir gerçek.

Uzun zaman sonra serinin ikinci filmini az evvel izledim. Devam filmlerin de ilk filmin başarısını yakalamak zor olur fakat bu ilkinden daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Bir aksiyon filminin verebileceği her şeyi veriyor ve hikayesine sadık kalan bir seri olduğu için üçüncü filmini en yakın zamanda izleyeceğim.

@idris_mert_sune

1 yıl önce

5.1 / 10

Cs go’daki botlar bile daha iyi nişan alıyor

@kumik

3 yıl önce

Şu arabaya bi bonba koyamadınız mı, filmin 7. dakkasında iş bitmişti? Mafyalığı da mı ben öğreteyim ey Rus mafyası? İlk filmde de yaptınız aynısını bak ne oldu...

@darkscream

4 yıl önce

7 / 10

1 kişinin bile bu adamın kafasına nişan almaması ile çerezlik tanımının vücut bulmuş hale geldiği film, sıkıcı değil izleyin geçin hatta 10 yaşındaki çocuklarınıza izletin bayılırlar. yalnız zenci elemanla metroda susturucularla atıştıkları sahnedeki yüz ifadeleri çok iyiydi ya ahah çok güldüm. hemen arkasından gelen morpheus sahnesinde ise çok hüzünlendim ya. john wick karakterini keanu reeves’den başkası oynayamazdı zaten.

@iamgzde

4 yıl önce

İlkinden ayrı ikincisinden ayrı zevk aldığım son dönemin en iyi aksiyon filmlerinden biri.

@iamgzde

4 yıl önce

İlkinden ayrı ikincisinden ayrı zevk aldığım son dönemin en iyi aksiyon filmlerinden biri.

@rorschachv1

5 yıl önce

Yine aksiyon dozu yüksek, çekim kalitesi ve oyuncu performanslarıyla göz dolduran bir film. İlk filme göre eksiği müzikler, ilk filmde kullanılan müzikler çatışma sahneleriyle daha çok uyumluydu. Bir de Continental yapılanmasından daha çok bahsedilmesini bekliyordum fakat onun hakkında da dizi projesi varmış. İzleyin, pişman olmazsınız.

@no_one

5 yıl önce

8 / 10

John Wick ; continentalleri ,mühürleri ,yasalarıyla kendi mikrokozmozunu yaratmayı başarmış ender filmlerden . Kamera ve renk kullanımı hakkında söyleyebileceğim çok detay yok ( zaten anlamam :)) ama farklı açılar yerine tek bir kameradan çekilen aksiyon sahneleri insana tps oyun oynuyormuş gibi bir his katıyo ve spoilerdan sayılmayacağını düşündüğüm için filmin başında evine girdiğinde yağmurun çarptığı camdan süzülen damlaların kırmızı duvardaki yansıması görülmeye değer bir sahne . Filmin teknik başarısından daha iyi birşey varsa o da tüm beklentileri karşılaması ,hatta üstüne koyması . Yer yerEquilibrium u da çağrıştırdı bana yakın aksiyon çekimleri . 8/10

@vfv

5 yıl önce

Başından beri seri olarak proje edilen bir film. İlk film çok iyi bir filmdi ve bekletimi fazlasıyla karşılamıştı. İkinci film de yine ilk film ayarında bir kaliteye sahip. Son derece iyi aksiyiyon sahneleri çok hızlı olmasına rağmen kaliteli çekimleriyle gözü yormuyor. Ayrıca bazı koleografiler ve silahın da aynı anda kullanılmasıyla hazırlanmış aksiyon sekansları çok iyi. Atmosferi ve oyunculuk performanslarıyla karakterleri de iz bırakıyor. Yan karakterlerin de başarılı oldugunu düşünüyorum. Sonuna kadar temposu düşmeyen bu filmden sonra artık serinin 3. filmini sabırsızlıklla bekliyorum... 10/ 8.0
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL