Yönetmen
|
Chad Stahelski
|
Senarist
|
Derek Kolstad
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yama
Sumo Assassin (uncredited)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aly Mang
Winston's Personal Assistant (uncredited)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolly Sorumlusu
|
Claudio Del Gobbo
, Chris DesRochers
, Stefano Di Pasquali
|
Şoför
|
Marco Di Folco
, Dan Hobert
|
Yapım Muhasebecisi
|
Carmela Compagnone
, Diana Ascher
|
Hayvan Eğitmeni
|
Madison Lanting
, Kim Krafsky
|
Şive Koçu
|
Elizabeth Zackheim
, Carlos A. Garcia
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Eric Van Dyn Hoven
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Ariane Collman
, Federica Durigon
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Charlie Marroquin
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Joanna McCarthy
, Gillian Chandler
|
Baş Kuaför
|
Betsy Reyes
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Roy Malhi
|
Terzi
|
Lawrence Bell
|
Renk Tasarımcısı
|
Kevin Krout
|
Kostüm Koordinatörü
|
Alessia Pierantoni
, Taylor White
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Brian Hemesath
|
İnşaat Koordinatörü
|
James Wendelken
|
Görsel Efekt Editörü
|
Michael Gilbert
, Ryan Brassington
, Kimberly Huston
|
Eş Yapımcı
|
Holly S. Rymon
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Guy Efrat
, Alessandra Fortuna
, Jeremy Marks
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Craig Vaccaro
, Michael A. McFadden
|
Yapım Yönetmeni
|
Ami Cohen
|
Post Prodüksiyon Yöneticisi
|
Kimi Rosenthal
, Matthew Evan Walsh
|
Yapım Koordinatörü
|
Yves Desjardins
, Jamie Buckner
, Shawn Sendio
, Willy Faso
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Adam Pere
|
Yer Seçici
|
Chris Cloud
, Joe Barton
|
Drone Operatörü
|
Marco Fabriziani
, Daniele Proietti
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Monika Herédi
|
Ses
|
Maximiliano Angelieri
, Christopher Assells
, Claudio Bagni
, Odin Benitez
, Paul Timothy Carden
, Mark Coffey
, Jack Cucci
, John T. Cucci
, Luke Gibleon
, Aaron Hasson
, Michael S. Head
, Tim Hoogenakker
, Allison Howe
, David Jobe
, Andy Koyama
, Jared Marshack
, Chris Navarro
, Dan O'Connell
, Schavaria Reeves
, Daniel Saxlid
, David J. Schwartz
, Gabriel J. Serrano
, Geordy Sincavage
, D. Chris Smith
, Alicia Stevenson
, Mark P. Stoeckinger
, Kerry Dean Williams
, Scott Wolf
, Martyn Zub
, Evan J Haley
, Alan Rankin
, Fritz Francois
, Roberto Dominguez Alegria
, Maurizio Argentieri
, Richard Duarte
, George Leong
, Vincenzo Nardi
, Paskal Perreault
, Frederick H. Stahly
, Gabor Vadnay
, Trevor Ward
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
David Swayze
|
Karakter
|
Derek Kolstad
|
Teşekkürler
|
Brian Richards
|
Diğer
|
Derek Kolstad
|
Diğer
|
Jeruschka Argenziano
, Peter Arpesella
, Diana Ascher
, Stephanie Aubin
, Ricky Barksdale
, Aaron Becker
, Kyle Benn
, Thomas Bianco
, Nick Bommer
, Rebecca Booth
, Billy Brennan
, Martin Brisebois
, Jamie Buckner
, Taran Butler
, Lorenzo Caccialanza
, William Calvert
, Stephen P. Cannon
, Valentina Castellani
, Aaron Cohen
, Carmela Compagnone
, Jennifer Kristin Cox
, Kitty Crystal
, Maurizio Cusano
, Jeff Dash
, Simona De Angelis
, Yves Desjardins
, Francesca Fanti
, Willy Faso
, Frances Fiore
, Jonathan Fuhrman
, Ivan Furlan
, Massi Furlan
, Rosa Garces
, Carlos A. Garcia
, Brandon Gold
, Eddie Grisco
, Pierre Guévremont
, Margaret Horning
, Mark Ivanir
, Kim Krafsky
, Madison Lanting
, Connie Mangilin
, Yedeedya Mellman
, Robert M. Melnik
, Marianne Messier Petit
, Curtis A. Miller
, Dina Morrone
, Dan O'Brien
, Michael Paseornek
, Carl Pedregal
, Jim Pirri
, Timothy Scott Ralston
, Matthew Rignanese
, Francesco Romano
, Joe Saulino
, Alex Scricco
, Erin Shelley
, Cody Smith
, Anna Swando
, Emmanuel Todorov
, Andrea Tolomei
, Claudio Valentini
, Benn Wiebe
, Elizabeth Zackheim
, Melissa Zeigler
, Jordan Theodore
, Paul Barette
, Marco Belardi
, Mélanie Bergeron
, Jennifer Booth
, Bob Broder
, Alain Caporicci
, Massimo Cardajoli
, Deborah Chiaramonte
, Jason Constantine
, Ughetta Curto
, Kristy Davenport
, Luca Federico
, Erik Feig
, Rich Fellegara
, Bernard Guay
, Seth Kleinberg
, Eda Kowan
, Ashley Kravitz
, Renato Latella
, Ludovica Lugli
, Josh Oreck
, Tim Palen
, Guendalina Ponti
, Sylvain Savard
, Elena Taborra
, Amador Valenzuela
, Patrick Wachsberger
, Ryan Washburn
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Richie Christie
, Filippo Colli
, Marco Di Folco
, Réal Hamel
, Dan Hobert
, André Laforest
, Jacopo Marras
, Daniel Matthews
, Robin Monaghan
, Mickey Pastoriza
, Timothy Paustian
, Giuseppe Santoni
, John Bober
, Éric Brais
, Eric Béliveau
, Nick Carasoulis
, Denis Chamberland
, Gary Dionne
, Pierre Rivard
, Timothy Shannon
|
Editoryal Hizmetler
|
Djochoua Belovarski
, Jill Bogdanowicz
, John Scott Cook
, Rick Derby
, Eric Van Dyn Hoven
, Danny Keefe
, Kevin Krout
, Stephen F. Newnam
, Kimi Rosenthal
, Chris Tonick
, Paolo Verrucci
, Matthew Evan Walsh
, Thom Whitehead
, Julien Archambault
, Giovanni DiGiorgio
, Larry Mcquaide
, Justin Powell
, Stefan Sonnenfeld
|
Kamera Teknisyeni
|
Roberto Albero
, Bill Almeida
, Sebastián Almeida
, Roberto Angelelli
, Jean-Nicolas Barron
, Thomas Beczynski
, Joel Bernstein
, Alessandro Bertucci
, Cristiano Biagioli
, Mike Bicknell
, Alessandro Bolognesi
, Eric Boncher
, Richard Boucher
, Niccolò Brindasso
, Gregory Cahill
, A. Anthony Cappello
, Brian Carmichael
, Katherine Castro
, Patrick Cecilian
, Fabio Ciotto
, Carla Clarke
, James 'Spud' Danicic
, Claudio Del Gobbo
, Chris DesRochers
, Daniele Dessena
, Massimiliano Dessena
, Marque DeWinter
, Andrea di Benedetto
, Lorenzo Di Nola
, Stefano Di Pasquali
, Paolo Di Stefano
, Sylvaine Dufaux
, Mauro Faina
, Sean Feehan
, Stephen Fitzgerald
, Stephanie Girard Hamelin
, Chloé Giroux-lachance
, Felice Grana
, Bradley Grant
, Nick Haines-Stiles
, Adam Hall
, Timothy Healy
, Brett Heicher
, Julien Idrac
, Bavand Karim
, John Keating
, Pierre-Luc L'Espérance
, Benoît Lamarche
, Clay Liversidge
, Marc Loforte
, Fabio Lucheroni
, Duane Manwiller
, Nicolas Marion
, Charlie Marroquin
, Kelly Marroquin
, Luca Martis
, Daniele Massaccesi
, Robert Mattigetz
, Dustan Lewis McBain
, Michael A. McFadden
, Kevin Meegan
, Jerad Molkenthin
, Shaun Nagorny
, Ben Noftzger
, Henri Normand
, Jesse Pelikan
, Lorenzo Peyrone
, Giorgio Pezzotti
, Chad Lear Plunkett
, Craig Pressgrove
, Daniele Proietti
, Nic René
, Frank Rinato
, Leon Rivers-Moore
, Spencer Rubin
, Marco Sacerdoti
, Daniel Salk
, Lorenzo Sardini
, Luca Sardini
, Daniel Sauvé
, Francesco Scazzosi
, Amandine Schelle
, Mark Schmidt
, Fulvio Sergianni
, Cristiano Sergioli
, Massimo Spina
, Marco Sticchi
, Massimiliano Sticchi
, Andrew Sweeney
, Benoît Sévigny
, Fraser Taggart
, Martino Tagliaferri
, Gregor Tavenner
, Niko Tavernise
, Jan Thijs
, Alberto Torrecilla
, Jeffery J. Tufano
, Trevor Tufano
, Craig Vaccaro
, Edward Viola
, Rob Wrase
, Francesco Zaccaria
, Marco Fabriziani
, Luke Taylor
, Francesco Colangeli
, Isabelle Lauzon
, Simon Fraser
, Gregory Borges
, Jean-François Bertrand
, John Billeci
, Patrick Bourbonniere
, Louka Boutin
, Ralph Brandofino
, Patrice Bujold
, Kevin Cahill
, Alessandro Cardelli
, Zachary Cestero
, David Desgroseillers
, Jesse Dublanica
, Jean-François Dubé
, Claudio Frollano
, Lise Gagnon
, Gianni Gentili
, David Giorgio
, Sylvain Girouard
, Dennis Green
, Giovanni Guzman
, Pierric Jouvante
, Eric Kutner
, Sylvain Labrecque
, Jean-Simon Laflamme
, Emiliano Leurini
, Alain Masse
, Lukas Nichol
, Sean O'Brien
, Michel Parent
, Piero Quaglietti
, Peter Russell
, Marie-Helene Tremblay
, James Wilsey-Murphy
, Mark Balderston
, Ralph Rea
|
Görsel Efektler
|
Neishaw Ali
, Stephen Allison
, Benjamin Andersen
, Nicole Ashford
, Josh Azzopardi
, Charles Baden
, Steve Barnes
, Jordan Bartlett
, Tanner Bartlett
, Karina Benesh
, Ryan Brassington
, Hayes Brien
, Hugh Brompton
, Paul Buckley
, Kien Geay Chan
, Hakyung Chang
, Kathy Chasen-Hay
, Chin Chee Cheah
, Stephen Cheatum
, Antonio Covelo Peleteiro
, Heather Davis Baker
, Julian Dimsey
, Brianna Domont
, Brad Dunn
, David Edwards
, Andrew Eick
, Nicholas Elwell
, Caithlin Ferrier
, Bradley Gaines
, Prag Gargatte
, Mohammad Ghorbankarimi
, Douglas Gibbens
, Michael Gilbert
, Avi Goodman
, Robin Scott Graham
, Julian Gregory
, Will Hackett
, Bryan Haines
, Daniel Harkness
, Mark Harmon
, Mike F. Hedayati
, Dominic Hellier
, Chris Henryon
, Simon Herden
, James Hollingworth
, Mitch Hounslow
, Cosmin Hrincu
, Wanghua Huang
, Jess Hunt
, Giselle Hunter
, Timothy Jeffs
, Samuel Jensen
, Tulika Kabra
, István Veress Kovács
, Leanna Kruse
, Zoe Lamaera
, Mark LeDoux
, Tim LeDoux
, Paul Linden
, Duncan MacDonald
, Jeannette Maher-Manifold
, Damien Mahoney
, Ineke Majoor
, Roy Malhi
, Giacomo Matteucci
, Finley McNeilage
, Glenn Melenhorst
, Jay C. Miller
, Payankulath Nandakumar
, David Nelson
, Amanda Novak-Knight
, Alison O'Brien
, Jon Ossitt
, Molly Pabian
, Daniel J. Pastor
, Ratnesh Patel
, Adam Pere
, Bridgette Perrers
, Gillian Pike
, Jacquelyn Racine
, Guillermo Ramos
, Sasmit Ranadive
, Carrie Richardson
, Charles G. Roberts
, Simon Rosenthal
, Simon Ross
, John Saleem
, Jason Sanford
, Geoff Sayer
, Ryan E. Seymour
, Andrew Shanks
, Christian Sherriff-Smith
, Josh Simmonds
, John Stewart
, Christa Tazzeo
, Brandon Terry
, David Thompson
, Eryn Thorsley
, Jensen Toms
, Nicholas Tripodi
, Jesse Vickery
, Victor Wagner
, Adrian Watkins
, Tom Wild
, Drew Wood-Davies
, Pip Wright
, Joe Tsung-Yu Wu
, Brian Yuan Zhang
, Mayur Gangasagar
, Ryan Andersen
, Mitchell S. Drain
, Kimberly Huston
, Gabriel Vargas
, Greg Wadsworth
, James McCarthy
, Joe Greenberg
|
Özel Efektler
|
Danilo Bollettini
, Cory Candrilli
, Maurizio Corridori
, Steven E. Fernandez
, Franco Ragusa
, R. Bruce Steinheimer
, John Stifanich
, Rick Thompson
, Luigi Zanna
, Michel Gagnon
, Stephen Gilbert
, Steven Kirshoff
, Barry McQueary
, Guillaume Murray
, Sebastien Roussel
|
İkinci Birim
|
Ramona Adair
, Ariane Collman
, Valentina de Cassan
, Florelle Del Burgo
, Federica Durigon
, Guy Efrat
, Alessandra Fortuna
, Raphaël Hébert
, Jeremy Marks
, Jack McKenna
, Jayson Merrill
, Nick Notte
, Darrin Prescott
, Sinan Saber
, John R. Saunders
, Luigi Spoletini
, Derek Wilson
, Dana Zolli
, Carl Kouri
|
Yapım Kontrolörü
|
Stephen F. Newnam
|
Operasyon Yöneticisi
|
Barbara Ancarani
, Simona Batistelli
, Robert Bernacchi
, Vito Colazzo
, Jennifer Madeloff
, Mark W. McCoy
, Andrea Pugini
, Holly S. Rymon
, Donna Sloan
, Michael Tinger
, Ami Cohen
, Didier Communaux
, John DeSimone
, Ronald Gilbert
, Simon Paquin
|
Makyaj Sorumlusu
|
Marianne Bobet
, Gillian Chandler
, Elenia Contu
, Roberta D'Alessio
, Nathalie Dion
, Paola Genovese
, Gabriele Gregorini
, Giorgiana Gregorini
, Anna Hilton
, Raffaella Iorio
, Stephen M. Kelley
, Michela Maucione
, Joanna McCarthy
, Ferdinando Merolla
, Sanja Milic
, Samankta Mura
, Stefano Nigro
, Gaetano Panico
, Marco Perna
, Aniello Piscopo
, Betsy Reyes
, Martin Rivest
, Susan Schectar
, Matteo Silvi
, Kerrie Smith
, Tomasina Smith
, Anna Stachow
, Jessica Toth
, Angelo Vannella
, Ivy Ermert
, Joseph Farulla
, Xiao Yun Hu
|
Yapım Sanatçısı
|
Kevin Kavanaugh
|
Sinematografi
|
Dan Laustsen
|
Müzik
|
Tyler Bates
, Joel J. Richard
, Darrell Hall
, Richard Henderson
, Joanne Higginbottom
, John Houlihan
, Jen Monnar
, Gil Sharone
, Ryan Svendsen
, Justin Caine Burnett
, Dieter Hartmann
, John Katovsich
, Matt Lilley
, Lilly Reid
, Tim Williams
, Lenny Wohl
|
Üretim Hizmetleri
|
Robert Bernacchi
, Kevin Scott Frakes
, Basil Iwanyk
, Erica Lee
, David Leitch
, Qiuyun Long
, Jennifer Madeloff
, Marco Valerio Pugini
, Vishal Rungta
, Holly S. Rymon
, Jeff G. Waxman
, Shixing Zhou
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Kate Geller
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Cristina Onori
|
Yardımcı Yapım Yöneticisi
|
Andrea Pugini
|
Set Sağlıkçısı
|
Stephen P. Cannon
, Jeruschka Argenziano
|
Işık Teknisyeni
|
Henri Normand
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Paul Linden
, Mike F. Hedayati
, John Stewart
|
Oyuncu Seçimi
|
Suzanne Smith
, Jessica Kelly
, Suzanne Crowley
, Todd Feldman
, Michela Forbicioni
, Kate Geller
, Kristian Sorge
, Julie Breton
, Ranjani Brow
, Maurizio Cusano
, Wendy Hoffmann
, Ashley Lambert
, Melissa Nepton
|
1. Kamera Asistanı
|
Nicolas Marion
, Marque DeWinter
, Bradley Grant
, Chloé Giroux-lachance
|
Kostüm Tasarımı
|
Luca Mosca
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Stephen M. Kelley
|
Kostüm Sorumlusu
|
Augusto Grassi
, Jill Flowers
, Erick Martinez
, Marco Alzari
, Costanza Bastanti
, Lawrence Bell
, Frieda Basso Boccabella
, Viviana Crosato
, Courtney D'Alesio
, Troy David
, Zakiya Dennis
, Carmegie Dupuy
, Brian Hemesath
, Matthew Hemesath
, Monika Herédi
, Eldar Iskandarov
, Carmia Marshall
, Carlotta Moricci
, Alessia Pierantoni
, Paul Thompson
, Simone Carlo Toniato Toso
, Alessandra Trippetta
, Taylor White
, Nadia Salvatore
, Cristina Marta
, Rose Marie Cappelluti
, Careen Fowles
, Marie-Eve Journeault
, Pamela Kezal
, Valérie Lévesque
, Laura Maccarone
, Art Reasonover
, Monica Ruiz-Ziegler
, Laura Steinman
|
Set Fotoğrafçısı
|
Niko Tavernise
|
Baş Kostümcü
|
Carmia Marshall
, Paul Thompson
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Andy Koyama
, Martyn Zub
|
Set Dekorasyon
|
David Schlesinger
, Letizia Santucci
|
Set Yapımcısı
|
Marco Valerio Pugini
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
John R. Saunders
, Luigi Spoletini
|
Yapım Yöneticisi
|
Donna Sloan
|
Yapımcı
|
Basil Iwanyk
, Erica Lee
|
Görüntü Yönetmeni
|
Dan Laustsen
, Fraser Taggart
|
Yönetici yapımcı
|
Robert Bernacchi
, Chad Stahelski
, David Leitch
, Jeff G. Waxman
, Kevin Scott Frakes
, Vishal Rungta
, Qiuyun Long
|
Sanat Yönetimi
|
Chris Shriver
, Saverio Sammali
, Isabelle Guay
, Christina Onori
, Serge Archambault
, JoAnn Atwood
, Jim Bauer
, Philippe Belhache
, Steve Brennan
, Cyrille Chatelain
, Gabriel Alicto Chavez
, Federico Ciommo
, Daniel Columbie
, Eric Concha
, Adonay Marin Conde
, Marc Connor
, Joe Coppola
, Nola Denett
, Wendy Drapanas
, Robert S. Dressel
, Massimo Eleonori
, Luciano Formigoni
, Steve Fratianni
, Cosimo Giannuzzi
, Christian Giuliani
, Harvey Goldberg
, Ken Goodstein
, Glen A. Gregory
, Amanda Hagy
, Todd Harris
, Jimmy Hays
, Ryan Heck
, Christopher Kay
, Viviana Lo Russo
, Nathan Longest
, Roberto Magagnini
, Vinny Mazzarella
, David Meyer
, Danny Nallan
, Sandro Piccarozzi
, Simon Pineau
, Robert Pyzocha
, Malicky Reilly
, Diane Rich
, Zach Selter
, Sha-Sha Shiau
, Radia Slaimi
, Gordon Tanner
, James Wendelken
, Tim Zydel
, Lawrence Amanuel
, Zachary Badalucco
, Robert Barnett
, Stephen Barth
, Marjorie Beauchamp
, Mike Bloecker
, Michel Brochu
, Richard Brunet
, Anthony S. Calypso
, Bryan Cantwell
, Patricia Colburn
, Frédéric Cournoyer
, Stephen Craig
, Isabelle Côté
, Hannah Davis
, Jean Gagnon
, Russ J. Griffon
, Alexandre Juneau
, Martine Giguère-Kazemirchuk
, Shauna Kellin
, Bill Kolpin
, Helene Lamarre
, Marion Léonard-Contant
, Richard Lieberman
, Elizabeth Linn
, Nicolas Luna
, Brian Mannain
, Chimere Mayo
, Stephan McKenzie
, Sarah Murphy
, Henry Padilla
, Jean-Pierre Paquet
, Lise Pharand
, Ronit Pinto
, Letizia Santucci
, RosaMaria Sasso
, Hasan Schahbaz
, Charles Serocki
, Jenna Shaffer
, Eric Siegel
, David Swayze
, Roland Trafton
|
Dublörler Koordinatörü
|
Claudio Pacifico
, Jonathan Eusebio
, J. J. Perry
, Marc Désourdy
, Darrin Prescott
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
R. Bruce Steinheimer
, Maurizio Corridori
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Kevin Kavanaugh
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Tyler Bates
, Joel J. Richard
|
Dublörler
|
Daniel Bernhardt
, Krista Bell
, Ottaviano Dell'Acqua
, Gary Daniels
, Tim Connolly
, Airon Armstrong
, Jen Weissenberg
, Panuvat Anthony Nanakornpanom
, Erica Kim
, Chino Binamo
, Stephen Dunlevy
, Kenny Sheard
, Robbie P Smith
, Vencislav Stojanov
, Ryan Hanna
, Daniel Hargrave
, Niko Nedyalkov
, PaiSen Wang
, Jim Ng
, Jason Mello
, Kyle Mclean
, Suo Liu
, Marco Lascari
, Stefanie Barry
, Calvin Ahn
, Bruno Verdirosi
, Clayton J. Barber
, Marc-André Brisebois
, Eric Brown
, Steven Cachie Brown
, David Anthony Buglione
, Bryce Burke
, Taran Butler
, Anis Cheurfa
, Jimmy Chhiu
, Aaron Cohen
, Dimiter Doichinov
, Joe Dryden
, Marc Désourdy
, Ilian Emanviov
, Jonathan Eusebio
, Jeremy Fry
, François Gauthier
, Maria Gnecchi
, Daniel Graham
, Dante Ha
, Rayshine Harris
, Daniel Hernández
, Jay Hieron
, Haaron Hines
, Niahlah Hope
, Dian Hristov
, Alvin Hsing
, Alex Huynh
, Zoltán Hódi
, Stephen Izzi
, Danko Jordanov
, Aaron Joshua
, Efka Kvaraciejus
, Hélèna Laliberté
, Gilbert Larose Jr.
, Michael Lehr
, David S. Lomax
, Georgi Manchev
, Jeremy Marinas
, Stilyan Mavrov
, Erick Meslier
, Hiroo Minami
, Heidi Moneymaker
, Robert Nagle
, Dario Narducci
, Kouryou Ngin
, Nnamdi Nwosa
, Femi Olagoke
, Noon Orsatti
, Claudio Pacifico
, Allan Padelford
, Christopher Parker
, J. J. Perry
, Francesco Petrazzi
, Balint Pinczehelyi
, Darrin Prescott
, Oleg Prudius
, Angelo Ragusa
, Dejay Roestenberg
, Spencer Sano
, Maxime Savaria
, Gabriele Scilla
, Gianluigi Scilla
, Hannah Scott
, Nobuya Shimamoto
, Stefan Shopov
, Jackson Spidell
, Martin St-Antoine
, Nuo Sun
, Evan Dane Taylor
, Vittorio Verdirosi
, Lee Villeneuve
, Kenny Wong
, Marielle Woods
, Johnny Yang
, Justin Yu
|
Steadicam Operatörü
|
Daniele Massaccesi
, Mark Schmidt
|
Kameraman
|
Daniele Massaccesi
, Daniel Sauvé
, Duane Manwiller
, Gregor Tavenner
, Frank Rinato
|
Müzik Editörü
|
Richard Henderson
, Jen Monnar
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Danilo Bollettini
, Rick Thompson
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Robert Bernacchi
, Vito Colazzo
, Holly S. Rymon
|
Makyaj Sanatçısı
|
Ivy Ermert
, Joseph Farulla
, Sanja Milic
, Michael Tinger
, Marianne Bobet
, Anna Stachow
|
Silah Danışmanı
|
Eddie Grisco
|
Set Yapım Asistanı
|
Alain Caporicci
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Kerrie Smith
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Carrie Richardson
, Molly Pabian
|
Yapım Sorumlusu
|
John DeSimone
|
Jenerik Mühendisi
|
Joanne Higginbottom
|
Ortak Yapımcı
|
Jennifer Madeloff
|
Set Kostümcüsü
|
Costanza Bastanti
, Eldar Iskandarov
, Zakiya Dennis
, Carmegie Dupuy
, Carlotta Moricci
, Simone Carlo Toniato Toso
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Michael Tinger
|
Müzik Süpervizörü
|
John Houlihan
|
Animasyon
|
Chris Ebeling
|
Set
|
John Keating
, Dustan Lewis McBain
, Massimiliano Dessena
, Andrea di Benedetto
, Mauro Faina
, Kelly Marroquin
, Lorenzo Peyrone
, Adam Hall
|
Mekan Yöneticisi
|
Enrico Latella
, Len Murach
, Benoît Mathieu
, Guy Efrat
, Joe Barton
, Chris Cloud
, Gine Lui
, Benjamin J. Stern
, Mia Thompson
, Elisabetta Tomasso
, Chris Wos
, Fabio Ferrante
|
1. Yardımcı Editör
|
Rick Derby
, Chris Tonick
|
İlave Fotoğraf Çekimi
|
Fraser Taggart
|
Butafor
|
Vinny Mazzarella
, Ken Goodstein
|
ADR Editörü
|
Kerry Dean Williams
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Duane Manwiller
, Robert Mattigetz
|
Editör
|
Evan Schiff
|
Kuaför
|
Anna Hilton
, Susan Schectar
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Sha-Sha Shiau
, Christian Giuliani
|
Diyalog Editörü
|
Daniel Saxlid
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Marco Sticchi
, Clay Liversidge
|
Işık Şefi
|
Bill Almeida
, Francesco Zaccaria
|
Ses efektleri Editörü
|
D. Chris Smith
|
Senaryo Süpervizörü
|
Shane B. Scott
, Leslie Zak
, Joby Harold
, Giorgia Onofri
, Kyle Ward
|
Birim Yöneticisi
|
Simona Batistelli
|
Genel
|
Dawn Lunsford
, Alicia Stevenson
, Dan O'Connell
, Darrin Prescott
, John T. Cucci
, Chris Navarro
, David Jobe
, Jackson Spidell
, Heidi Moneymaker
, Evan Schiff
, Todd Harris
|