John Wick 3: Parabellum (2019)

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

Film 2 Saat 11 Dk. Aksiyon, Dram ABD 16 Mayıs 2019

VİZYONDA

7.4

45 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8 (74.512 OY)

KONUSU
John Wick iki sebepten dolayı kaçak: 14 milyon dolarlık açık bir kontrat yüzünden herkes peşinde ve Continental Hotel sınırları içinde Yüksek Şura üyesi ve açık kontratı açan kişiyi öldürdü. Bu koşullar altında John çoktan infaz edilmeliydi. Fakat Continentalin yöneticisi Winston ona kaçıp kaybolmas ... Devamı
John Wick iki sebepten dolayı kaçak: 14 milyon dolarlık açık bir kontrat yüzünden herkes peşinde ve Continental Hotel sınırları içinde Yüksek Şura üyesi ve açık kontratı açan kişiyi öldürdü. Bu koşullar altında John çoktan infaz edilmeliydi. Fakat Continentalin yöneticisi Winston ona kaçıp kaybolması için bir saat zaman verdi. Continental üyeliği kaldırıldı. Her türlü hizmeti alması yasaklandı. Diğer üyelerle iletişimi kesildi. John, New Yorktan çıkmak ve hayatta kalmak için hizmet sektörünü kullanacak, bunları yaparken de dövüşüp öldürerek yoluna devam edecektir.

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@dilekcandar

6 gün önce

8.9 / 10

Bir ara sonlara doğru 'bit artık da' demedim değil, ama seri o kadar güzel ki gözardı edilebiliyor. Hiç ritmini bozmadan ilerliyor. 4.sü çıksın ona da gideriz.
T

@tiamath

6 gün önce

7.5 / 10

Bazı yönleri ile serinin en iyi bazı yönleri ile ise serinin en kötü filmi diyebilirim. Öncelikle aksiyona doyuyorsunuz. Son filmde continentalde çiğnediği kuraldan ötürü men edilmiş olan john wick hayatta kalmak için bir strateji izliyor. Filmde bunu izliyoruz. Özellikle açılıştaki bıçak dövüşlerinin olduğu sahneler nefes kesiciydi diyebilirim. Fakat şura'ya rağmen bazı birimlerin john wick'e yardım etmesi bana saçma geldi. Mesela hakem bale okulunun sahibi olan kadına "şura biletten üstündür" diyor. Yani biletin gereğini yapmadı diye yargılanmayacaktı. Buna rağmen niye hayatını riske atarsın ki? Ya bu sahnede bilet varsa suçsuzsunuz denmeliydi yada daha mantıklı bir kurgu gerekliydi. Merkez komitesinin arı gibi çalışması ve her hangi bir hacklenme olayı olmaması için eski teçhizat kullanımı çok güzel gösterilmiş. Şuranın üstündeki adamın çölde öylece dolaşıp kafasına göre takılan biri seçilmesi e
... Devamı
Bazı yönleri ile serinin en iyi bazı yönleri ile ise serinin en kötü filmi diyebilirim. Öncelikle aksiyona doyuyorsunuz. Son filmde continentalde çiğnediği kuraldan ötürü men edilmiş olan john wick hayatta kalmak için bir strateji izliyor. Filmde bunu izliyoruz. Özellikle açılıştaki bıçak dövüşlerinin olduğu sahneler nefes kesiciydi diyebilirim. Fakat şura'ya rağmen bazı birimlerin john wick'e yardım etmesi bana saçma geldi. Mesela hakem bale okulunun sahibi olan kadına "şura biletten üstündür" diyor. Yani biletin gereğini yapmadı diye yargılanmayacaktı. Buna rağmen niye hayatını riske atarsın ki? Ya bu sahnede bilet varsa suçsuzsunuz denmeliydi yada daha mantıklı bir kurgu gerekliydi. Merkez komitesinin arı gibi çalışması ve her hangi bir hacklenme olayı olmaması için eski teçhizat kullanımı çok güzel gösterilmiş. Şuranın üstündeki adamın çölde öylece dolaşıp kafasına göre takılan biri seçilmesi evet mistik bir hava katmış ama herşeyden haberdar olmasını sağlayan sisteminde gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum Sofia ve köpekleri ile olan sahne ayrıca ilk filme yapılan gönderme başarılıydı.

Film bittiğinde başlanılan noktaya dönüldü. John yine men edilmiş ve yeni bir hayatta kalma mücadelesinin içinde devam edecek. ilk film köpeğin intikamı, ikincisi arabanın intikamı ve mühürün karşılığını vermekti bu filmde ne oldu? john men edildi hayatta kalmaya çalışıyor. sonunda da durum aynıydı. Bu yönü ile diğer filmlerin gerisinde kaldığı kanaatindeyim.

@acemiseyirci

3 hafta önce

Tamamen vakit kaybı

@astro

3 hafta önce

Gerçek aksiyon filmi. Bütün dövüş sahnelerinin yoğunluğunu hissediyorsunuz.

2. filmin sonunda söylediği sözü tutuyor ve kim gelirse gelsin...
Eşinin ölümünün ardından depresyon haline rağmen neden hayatta kalmaya çalıştığını anlatışı çok güzeldi. Bale sahnesi filmin sanatsal yönünün ağırlığını hissettiriyor. Filmde ışıklar da çok güzel kullanılmış. Keanu Reeves gerçekten emek sarf etmiş. Dublörsüz sahneleri sayesinde filmin enerjisi hiç düşmüyor. Örgütün tarihine de gitmeleri çok güzeldi.

@sersak53

3 hafta önce

8.5 / 10

John Wick 3 de serinin diğer filmleri gibi kaliteli bir film olmuş. Özellikle ilk yarım saati aksiyon açısından çok doyurucu . Bu filmdeki dövüş sahneleri inanılmaz gerçekçi. Film değilde sanki sokakta gerçek bir dövüş izliyorsunuz. Filmdeki yarı fantastik ve mistik evren sizi farklı bir boyuta taşıyor. Mekanlar, dövüş kareografileri,ve karakterler hepsi filmin içinde size inanılmaz bir haz veriyor. Son olarak Keanu Reeves demek istiyorum.Sinema dünyasında böyle kendine has karizmatik ve iyi bir oyuncu gerçekten çok az .Halle Berry'i görmek güzel olsada çok yaşlanmış ve eski çekiciliği kalmamış. Merakla 4. filmi bekleyeceğiz.

@sinebiyat

3 hafta önce

10 / 10

Serinin en iyisi. Suç dünyasını Dick Tracy tarzı fantastik bir evrene taşıması, karikatürize aksiyonu ve müthiş dövüş koreografileriyle harika bir film. Keşke bu ekip yaşadığı sürece bu seriyi çekmeye devam etse.

@mekeroz

3 hafta önce

8.8 / 10

bir sinema sever olarak benim adima yilin aksiyon filmi; araliksiz dovus ve kovalama sahnelerine keskin gozlerle farkedilecek detaylar, mistik atmosferler ve nefessiz sahneleriyle benim adima yilin filmi !!!kacirmayin derim ..

@manuks

3 hafta önce

Sanırım bir John Wick filmi daha göreceğiz devamında. Filmin yapımcısı ve yönetmeni tarafından gelen bilgiye göre eğer talep ve izlenme yüksek olursa devam filmi gelecek dediler. Umarız öyle olur keza bu bölümü diğer ikisine göre senaryo içeriği olarak geniş bulsam da aralarda boşluklar olduğunu kabul etmeliyim. Bu boşluğu da anca son bir film doldurabilir gibi geliyor. Onun yanı sıra filmdeki aksiyon bir üst seviyeye çıkmış görünüyor ve filmde bahsedilen High Table gibi kurumları açıklıyor sizlere. O yüzden izlenmesi ve görselliği güzel olan bir film sizi bekliyor diyebilirim.
SPOILER

John Wick 3: Parabellum filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

John Wick 3: Parabellum filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

John Wick 3: Parabellum filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL