Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus Yorumları

Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus filmi detayları

Y

@yeg777

4 gün önce

1 / 10

Cok kötü zaman kaybı

@paranselost

2 hafta önce

babadan gelen mesaj : ilk defa şu Cem yılmaz a güldüm he. Gerisini siz düşünün.

@superhans

2 hafta önce

8 / 10

ağız niye öyle?

@endaksiorea

2 hafta önce

7.9 / 10

Eski şovları izlemedim. Yeterli miktarda güldürdü gayet iyiydi.

@serkanaydemir

2 hafta önce

8 / 10

Canlı izlemiş biri olarak emin olun canlı çok çok daha keyifliydi. Burada az yorgun ve yavaş girdi asıl enerjiye. Yoksa yerimden düştüğümü hala hatırlıyorum. Harika bir adam. Yaptığı neredeyse her şeye değer verip anın tadını çıkartmak gerek. Biz kim oluyoruz da tüm ülkede her kesime hitap edebilen bu şahsı eleştirip yaptığı üzerinden ego kasıyoruz. İzleyin, anın tadını çıkartın ve kıymetini bilin.

@filmist

2 hafta önce

7.8 / 10

Tüm filmlerini, gösterilerini izlediğim ve kalitesini çok beğendiğim birisi.
Nitekim bu gösterisini de beğendim.İzlerken şunu farkettim Cem Yılmaz başından geçen veya gözlemlediği olayları anlatmak yerine(askerlik anıları,bayram mesajları vs.) daha çok toplumsal sınıf farkını anlatmış.(ipad,tekne,para vs.)
Ben diğer gösterilerine göre kötü olduğunu düşünmüyorum.Sadece buradaki en büyük dezavantaj seçtiği konuları aşırı uzun tutmuş ve çeşitlilik açısından kıt bir gösteri olmuş.Ne kadar doğru bilmiyorum ama eskisi gibi esprileri arka arkaya patlatmıyor kahkahaya tufanına sokmuyor yorumlarını ben buna bağlıyorum.
Benim anladığım biz aslında bu tür gösterilerde toplumsal gözlemini ustalıkla yapabilen ve işin doğası gereği abartarak kaliteli espriler ekleyerek yine bize anlatan kişileri izleyip gülüyoruz.Cem Yılmaz’da bu gözlem yeteneğini çok iyi konuşturabilen ve bence kaliteli mizahı olan birisi ama yukarıda belirttiğim hususlar yüzünden bunu gösteremediğini düşünüyorum.

@kaerin

2 hafta önce

Korkunç ötesi.

@emirhanakcicek

3 hafta önce

Ben beğendim açıkçası çok güldüm mü hayır yer yer katıla katıla güldüm ama çok fazla olmadı. Fakat keyifli vakit geçirdim ve salt kuru gülmek amacıyla izlememiştim zaten o yüzden benim beklentimi karşıladı. Cem Yılmaz yaşlanıyor 2008 fundamentals gibi enerjik ve potansiyelli değil artık belli şeyleri aşmış yaşamış birisi ama hala bu işte zirvede beğendim. 10 üzerinden 6 7 arası puanım.

@sentinus

3 hafta önce

7.7 / 10

Sosyla medyada ve burada çoğu kişi beğenmediğini bildirmiş. Ben o kişilere hem hak verdim hem de vermedim. Evet CMYLMZ 2008 ve Fundamentals gösterilerinin yanında temposu ve güldürme düzeyi sönük kalmış. Bunun birçok sebebi olabilir; Cem Yılmaz'ın yaşlanması, gösteriyi yaptığı tarihte pandemiden dolayı salon kapasitesinin yarı dolu olması, seyircinin enerjisinin düşüklüğü ve bizim izleyemediğimiz kesilmiş sahneler... Fakat yine de şöyle de bir gerçek var ki Cem Yılmaz Türkiye'de komedi denince akla gelen ilk isim, bir markadır. Onun yaptığı en kötü işin bile ülkede "komedi" adı altında yapılan diğer işlerin yanında kat kat kaliteli olduğunu görebilirsiniz. Ben güldüm, eğlendim ve beğendim.

@tiamath

3 hafta önce

7.2 / 10

Neredeyse tüm filmlerini, stand-up'larını ve söyleşilerini izlemiş biriyimdir. Evet, bir fundamentals değil ama her yapımdan da aynı seviyede komiklik beklememek lazım. Yılların geçtiğini ve bunun hepimizi etkilediğini biliyoruz. Bu gösterisinde daha realistik konuları ele almış olmasını beğendim açıkcası. Homofobi, beyaz türk edalarının iki yüzlülüğü, eski hikayelerden bahsederken hiç iç yüzünü düşünmüyor olmamız gibi konulara değinmesi ve ayrıca küçükte olsa politik göndermeleri güzeldi. Kendisinin daha çok film ve gösteri yapmasını isterim.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL