Cehennem Melekleri 3 Yorumları

Cehennem Melekleri 3 filmi detayları

@hrarchon

4 yıl önce

4 / 10

Kadroya Nuri Alço, Kadir İnanır, Cüneyt Arkın’ı da alsalarmış tam olurmuş.

Kısaca beğendiğimi söyleyemem.
P

@punisheremir

10 yıl önce

9.8 / 10

Katıksız bir aksiyon ve birbirinden usta oyuncular. Sadece çocukluğum hatrına bile bu adamlar iki saati feda ederdim ama o iki saatin nasıl geçtiğini bile anlayamadım filmin hareketliliğinden. Banderas ’’funny guy’’ rolünü çok iyi kotarmış, bar sahnesi ve replikler bile başlı başına kahkaha ve duygulanma sebebi. 4 ü sabırsızlıkla bekliyorum :)

@serkanaydemir

10 yıl önce

5.5 / 10

Asker: Pat, pat pat pat pat paat... Niye hiçbiri ölmüyor:

Christmas: Pat(asker ölür)... çünkü bu bir film, geri zekalı.

Orta noktada buluşmak gerekirse filmde karşımıza çıkan tiplerin tanıdık olmasındaki heyecan biraz da olsa filmi iyi hale getiriyor. Konu itibariyle intikam filmine dönüşen bu gibi Call of Duty zekası filmlerde olan oluyor ve kötüler ölüyor. Efekt yönüyle pek de iyi diyemeyeceğimiz filmde ara ara güzel sahneler de bizi bekliyor. Kadın kahramanın olması da bence filmin en kaliteli yanı. Neden mi, çünkü dünyada kadını güçsüz gösterip aşağılama ve kadına ne yapmasını söyleyen kişilerin yönetimde olması falan var olan cinsiyet ayrımını kültürel boyuta getirmektedir. Amerika’yı bu yüzden seviyorum. Oyunlarında olsun filmlerinde olsun kadın kahramanlar da bulunmaktadır. Bizde de kadınlar sokakta kahkaha atmalı mı ya da gece geç saatte sokağa çıkmalı gibi aptalca şeylerle kafa yoralım. Neyse sözün kısası film 6 puanlık. Aksiyon için izlenir.

İyi seyirler.

P: 6
L

@laelaps

10 yıl önce

6.6 / 10

Mel Gibson olmasaydı filmin sonunu getiremezdim herhalde renk katmış resmen. sadece kadronun hatrına izlenilebilecek çerezlik bir film.

@havlayankuzu

10 yıl önce

4.8 / 10

Biz bebeyken, öyle tv filmleri olurdu. Bir tane mavi ninja olurdu, o elinden ficuvvv sesleri çıkaran bir şeyler atardı, ben diyeyim 100 sen de 1000 tane kırmızı ninja yere düşerdi. ÖYle acayip,Çin filmleri olurdu eskiden. Bu film aynı onlara benziyor. Ben diyeyim B sen de C sınıfı bir aksiyon olmuş.

Stollone'un yüzü yaşlandıkça merkeze yaklaşmakta. Adam steroid almaktan şişmiş,kalp krizi geçirip gidecek bir gün kastın ortasında.

Hele bu filme sevgilisiyle gelen bazı tipler vardı,şimdi derdin karanlık bir ortam bulmaksa eyvallah ama ciddi ciddi izlemeye geldiysen, ben diyeyim ayrılık sen de şiddetli geçimsizlik sebebi...

@tenekteplaz

10 yıl önce

Filmde görüldüğü üzere daha çok aksiyon oyuncusu sinerji yaratmıyormuş. ’’ Herkes daha çok bıçak diyor ’’ diyen jilet reklamı gibi yani.

@amip

10 yıl önce

5.3 / 10

aksiyon sever biri olarak bu kadar oyuncuyu bir arada gorecek olmak benı çok heyecanlandırmıstı ama filmi izlerken cok sıkıldım,bu kadar cok aksıyon oyuncusunun oldugu bu filmden daha fazla aksıyon ve heyecan beklıyordum. filmin bir giriş bölümü birde son bölümü dışında bir şey yok, zaten o sahnelerden de filmin fragmanını yapmışlar.

@airking

10 yıl önce

Serinin diğer filmlerini izlediyseniz tamamen aynısı farkedeceksiniz. Ama kadro daha kalabalık (yani daha çok kas), daha fazla aksiyon... Sıkılmadan izlettiriyor. :) 65/100
E

@emrechik

10 yıl önce

7.1 / 10

Filmi izlerken dejavu hissini bolca yaşayacağınız film ama insanı coşturuyor 10/7
N

@nymphv

10 yıl önce

5.5 / 10

bizdeki muhteşem yüzyıl gibi maşallah oynamayan oyuncu kalmamş. zaten doğruya doğru serinin üçüncü filmi her filmide aksiyonu ve kadrosu için izleniyor. beklentileri karşılıyor sonuçta bol aksiyon , etkileyici görsellik, iyi oyunculuk . giderli film.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL