Cehennem Melekleri 3

(2014)

The Expendables 3

Film 2 Saat 6 Dk. Aksiyon, Macera Fransa, Almanya 15 Ağustos 2014

6

81 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.1 (193.306 OY)

KONUSU
Barney Ross, Lee Christmas ve ekibi hayatlarının en zorlu mücadelesiyle karşı karşıyalar! Bir zamanlar Barney ile birlikteekibin kurulmasında rol alanConrad Stonebanks, şimdilerde silah satıcısı olarak çalışmaktadır ve bu durum ekibin geri kalanını rahatsız eder. Bu nedenle Stonebanks ekibi dağıtmay ... Devamı
Barney Ross, Lee Christmas ve ekibi hayatlarının en zorlu mücadelesiyle karşı karşıyalar! Bir zamanlar Barney ile birlikteekibin kurulmasında rol alanConrad Stonebanks, şimdilerde silah satıcısı olarak çalışmaktadır ve bu durum ekibin geri kalanını rahatsız eder. Bu nedenle Stonebanks ekibi dağıtmayı kafasına koymuştur. Barney ise karşı bir hamle olarak, yeni ve genç üyelerin de eklendiği ekibini yeniden toplar. Artık ekipmanları ve teknikleri de daha güçlü ve moderndir. Ancak karşılarına çıkacak her türlü kötülüğe tam olarak hazırlıklı mıdırlar?

Aksiyon hayranlarının favori serilerinden olan Cehennem Melekleri’nin son filmi, Sylvester Stallone, Jason Statham, Arnold Schwarzenegger, Antonio Banderas,Jet Li, Bruce Willis veHarrison Ford gibi isimlerdenoluşanyine efsanevi bir kadroyu bir araya getiriyor. Bu film, bir zamanların Blade’i olarak tanıdığımız Wesley Snipes’ın hapishane günlerinden sonra kamera önüne geçtiği ilk film olarak da ayrıca önemli. Filmin yönetmenliği ise Patrick Hughes’a ait.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@hrarchon

3 yıl önce

4 / 10

Kadroya Nuri Alço, Kadir İnanır, Cüneyt Arkın’ı da alsalarmış tam olurmuş.

Kısaca beğendiğimi söyleyemem.
P

@punisheremir

9 yıl önce

9.8 / 10

Katıksız bir aksiyon ve birbirinden usta oyuncular. Sadece çocukluğum hatrına bile bu adamlar iki saati feda ederdim ama o iki saatin nasıl geçtiğini bile anlayamadım filmin hareketliliğinden. Banderas ’’funny guy’’ rolünü çok iyi kotarmış, bar sahnesi ve replikler bile başlı başına kahkaha ve duygulanma sebebi. 4 ü sabırsızlıkla bekliyorum :)

@serkanaydemir

9 yıl önce

5.5 / 10

Asker: Pat, pat pat pat pat paat... Niye hiçbiri ölmüyor:

Christmas: Pat(asker ölür)... çünkü bu bir film, geri zekalı.

Orta noktada buluşmak gerekirse filmde karşımıza çıkan tiplerin tanıdık olmasındaki heyecan biraz da olsa filmi iyi hale getiriyor. Konu itibariyle intikam filmine dönüşen bu gibi Call of Duty zekası filmlerde olan oluyor ve kötüler ölüyor. Efekt yönüyle pek de iyi diyemeyeceğimiz filmde ara ara güzel sahneler de bizi bekliyor. Kadın kahramanın olması da bence filmin en kaliteli yanı. Neden mi, çünkü dünyada kadını güçsüz gösterip aşağılama ve kadına ne yapmasını söyleyen kişilerin yönetimde olması falan var olan cinsiyet ayrımını kültürel boyuta getirmektedir. Amerika’yı bu yüzden seviyorum. Oyunlarında olsun filmlerinde olsun kadın kahramanlar da bulunmaktadır. Bizde de kadınlar sokakta kahkaha atmalı mı ya da gece geç saatte sokağa çıkmalı gibi aptalca şeylerle kafa yoralım. Neyse sözün kısası film 6 puanlık. Aksi
... Devamı
Asker: Pat, pat pat pat pat paat... Niye hiçbiri ölmüyor:

Christmas: Pat(asker ölür)... çünkü bu bir film, geri zekalı.

Orta noktada buluşmak gerekirse filmde karşımıza çıkan tiplerin tanıdık olmasındaki heyecan biraz da olsa filmi iyi hale getiriyor. Konu itibariyle intikam filmine dönüşen bu gibi Call of Duty zekası filmlerde olan oluyor ve kötüler ölüyor. Efekt yönüyle pek de iyi diyemeyeceğimiz filmde ara ara güzel sahneler de bizi bekliyor. Kadın kahramanın olması da bence filmin en kaliteli yanı. Neden mi, çünkü dünyada kadını güçsüz gösterip aşağılama ve kadına ne yapmasını söyleyen kişilerin yönetimde olması falan var olan cinsiyet ayrımını kültürel boyuta getirmektedir. Amerika’yı bu yüzden seviyorum. Oyunlarında olsun filmlerinde olsun kadın kahramanlar da bulunmaktadır. Bizde de kadınlar sokakta kahkaha atmalı mı ya da gece geç saatte sokağa çıkmalı gibi aptalca şeylerle kafa yoralım. Neyse sözün kısası film 6 puanlık. Aksiyon için izlenir.

İyi seyirler.

P: 6
L

@laelaps

10 yıl önce

6.6 / 10

Mel Gibson olmasaydı filmin sonunu getiremezdim herhalde renk katmış resmen. sadece kadronun hatrına izlenilebilecek çerezlik bir film.

@havlayankuzu

10 yıl önce

4.8 / 10

Biz bebeyken, öyle tv filmleri olurdu. Bir tane mavi ninja olurdu, o elinden ficuvvv sesleri çıkaran bir şeyler atardı, ben diyeyim 100 sen de 1000 tane kırmızı ninja yere düşerdi. ÖYle acayip,Çin filmleri olurdu eskiden. Bu film aynı onlara benziyor. Ben diyeyim B sen de C sınıfı bir aksiyon olmuş.

Stollone'un yüzü yaşlandıkça merkeze yaklaşmakta. Adam steroid almaktan şişmiş,kalp krizi geçirip gidecek bir gün kastın ortasında.

Hele bu filme sevgilisiyle gelen bazı tipler vardı,şimdi derdin karanlık bir ortam bulmaksa eyvallah ama ciddi ciddi izlemeye geldiysen, ben diyeyim ayrılık sen de şiddetli geçimsizlik sebebi...

@airking

10 yıl önce

Serinin diğer filmlerini izlediyseniz tamamen aynısı farkedeceksiniz. Ama kadro daha kalabalık (yani daha çok kas), daha fazla aksiyon... Sıkılmadan izlettiriyor. :) 65/100
E

@emrechik

10 yıl önce

7.1 / 10

Filmi izlerken dejavu hissini bolca yaşayacağınız film ama insanı coşturuyor 10/7
N

@nymphv

10 yıl önce

5.5 / 10

bizdeki muhteşem yüzyıl gibi maşallah oynamayan oyuncu kalmamş. zaten doğruya doğru serinin üçüncü filmi her filmide aksiyonu ve kadrosu için izleniyor. beklentileri karşılıyor sonuçta bol aksiyon , etkileyici görsellik, iyi oyunculuk . giderli film.

@nike9779x

10 yıl önce

6.7 / 10

İzlemesenizde pek bişi kaybetmiyeceğiniz film

Çok fazla klişeler ile dolu senaryo vasat her neyse aksiyon istiyorsunuz sizi

Tatmin edecektir ama senaryodan bişi beklemeyin.

Sadece oyuncular ve görsellik açısından puanım 6.7
SPOILER

Cehennem Melekleri 3 filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Cehennem Melekleri 3 filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Cehennem Melekleri 3 filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL