Biz Böyleyiz Yorumları

Biz Böyleyiz filmi detayları

@feyyaz11

1 hafta önce

berbat ötesi bir film

@crowfuu

3 hafta önce

Kız arkadaşım olmasa bu filmi hiç izlemezdim bile. Marcello Mastroianni'nin Stane Tutto Bene - Herkesin Keyfi Yerinde oynadığı filmden esintiler mevcut. Bu o filmin Türk versiyonu gibi. Oyunculuklar fena değil, senaryo için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Karakterler aile ve dostluk ortamını yaratalım derken bariz bir şımarıklıktan başka bir şey sergilememişler. Mimari açıdan film güzel ama gerisi boş.

@ondadokuz

3 hafta önce

7 / 10

film çok güzel olacakmış ama ölüm konusunun işlenmesi tüm güzellikleri altüst etmiş. Bu konu bu filme yakışmamış arkadaş. Neden türk filimlerinin bir yerlerinde dramatik aşırıya kaçan ölüm konusu işlenir . böyle şeyleri yazmak daha basit olduğundan ve izleyiciyi kolay yoldan duygularını bir indirip bir çıkarmak için kullanılabilen basit bir senaryoculuk anlayışıdan olduğunu düşünüyorum.

@aysegulpem

1 ay önce

7 / 10

Bant Mag. maskelimiz Melikşah'ımızın senaryosunu yazdığı her anından belli. Çok tatlış, bu kadar fenalık içerisinde içimizi açan bir yaz, aile ve arkadaşlık ilişkileri filmi olmuş. Daha çok böyle Türk filmi çekilmesi dileğiyle, elinize sağlık:)

@ondadokuz

3 hafta önce

herşey tatlış tamam ama ölüm konusunun etrafında dönmesi herşeyin, herşeyi altüst etmiyor mu sence de

@omerfurkantemiz

1 ay önce

6.5 / 10

Caner Özyurtlu mu beklentiyi yükseltmişti bilmiyorum ama beklentimi karşılamadı. Farklı bir şey yapılmaya çalışılmış ama bence hayallerindeki film tam anlamıyla olmamış. Kadın egemen bir film, erkek karakterlerden Gökçe hariç diğerleri çok yüzeysel kalmış konuşma hakkı bile tanınmamış ki kötü bir şeymiş gibi söylemiyorum. Bu kadro ve görselliğin temposuna uyum sağlayamayan senaryo ve hikaye vardı. Bunun sebebi belki de castın çok ön planda olması olabilir. Diyaloglar bazı yerlerde çok yapmacık geldi.Çerezlik bir film. Ama sayın Özyurtlu daha iyisini yapacağına inanıyorum.

@maviucurtma

1 ay önce

berrak hanımı hiçbir zaman tam sevemiyorum galiba filmdeki oyunculuğunu da biraz yapmacık buldum onun dışında caner özyurtlu takibim nedeniyle gittiğim film düşük olan beklentimi aşıp hoşuma gitti; güldürdü, azıcık da duygulandırdı derken güzel bir hisle sonlandı. bazı zamanlar oyunculuklar beni üzse de senaryosu çekimiyle hayatın içindenliğiyle beni tatmin etti 7/10
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL