VİZYONDA

6.2

15 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.7 (497 OY)

KONUSU
Çocukluk ve gençlik dönemleri bir arada geçmiş bir grup yazlık arkadaşı, ellerinde büyüdükleri Nezihe'nin rahatsızlandığı haberiyle, İstanbul'dan İzmirdeki Nezihe'nin evine doğru yola çıkar. Yıllar sonra ilk kez birkaç günlüğüne bir arada kalmak zorunda olan, birbirine zıt karakterlerle dolu ekibi, ... Devamı
Çocukluk ve gençlik dönemleri bir arada geçmiş bir grup yazlık arkadaşı, ellerinde büyüdükleri Nezihe'nin rahatsızlandığı haberiyle, İstanbul'dan İzmirdeki Nezihe'nin evine doğru yola çıkar. Yıllar sonra ilk kez birkaç günlüğüne bir arada kalmak zorunda olan, birbirine zıt karakterlerle dolu ekibi, sürpriz gelişmeler, geçmiş hesaplaşmalar ve içine düşülen birbirinden komik olaylar beklemektedir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@aysegulpem

2 gün önce

7 / 10

Bant Mag. maskelimiz Melikşah'ımızın senaryosunu yazdığı her anından belli. Çok tatlış, bu kadar fenalık içerisinde içimizi açan bir yaz, aile ve arkadaşlık ilişkileri filmi olmuş. Daha çok böyle Türk filmi çekilmesi dileğiyle, elinize sağlık:)

@omerfurkantemiz

4 gün önce

6.5 / 10

Caner Özyurtlu mu beklentiyi yükseltmişti bilmiyorum ama beklentimi karşılamadı. Farklı bir şey yapılmaya çalışılmış ama bence hayallerindeki film tam anlamıyla olmamış. Kadın egemen bir film, erkek karakterlerden Gökçe hariç diğerleri çok yüzeysel kalmış konuşma hakkı bile tanınmamış ki kötü bir şeymiş gibi söylemiyorum. Bu kadro ve görselliğin temposuna uyum sağlayamayan senaryo ve hikaye vardı. Bunun sebebi belki de castın çok ön planda olması olabilir. Diyaloglar bazı yerlerde çok yapmacık geldi.Çerezlik bir film. Ama sayın Özyurtlu daha iyisini yapacağına inanıyorum.

@maviucurtma

2 hafta önce

berrak hanımı hiçbir zaman tam sevemiyorum galiba filmdeki oyunculuğunu da biraz yapmacık buldum onun dışında caner özyurtlu takibim nedeniyle gittiğim film düşük olan beklentimi aşıp hoşuma gitti; güldürdü, azıcık da duygulandırdı derken güzel bir hisle sonlandı. bazı zamanlar oyunculuklar beni üzse de senaryosu çekimiyle hayatın içindenliğiyle beni tatmin etti 7/10
SPOILER

Biz Böyleyiz filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Biz Böyleyiz filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Biz Böyleyiz filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL