5.8

96 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.6 (3.428 OY)

KONUSU
Çocukluk ve gençlik dönemleri bir arada geçmiş bir grup yazlık arkadaşı, ellerinde büyüdükleri Nezihe’nin rahatsızlandığı haberiyle, İstanbul’dan İzmirdeki Nezihe’nin evine doğru yola çıkar. Yıllar sonra ilk kez birkaç günlüğüne bir arada kalmak zorunda olan, birbirine zıt karakterlerle dolu ekibi, ... Devamı
Çocukluk ve gençlik dönemleri bir arada geçmiş bir grup yazlık arkadaşı, ellerinde büyüdükleri Nezihe’nin rahatsızlandığı haberiyle, İstanbul’dan İzmirdeki Nezihe’nin evine doğru yola çıkar. Yıllar sonra ilk kez birkaç günlüğüne bir arada kalmak zorunda olan, birbirine zıt karakterlerle dolu ekibi, sürpriz gelişmeler, geçmiş hesaplaşmalar ve içine düşülen birbirinden komik olaylar beklemektedir.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@medusaninkafasi

1 hafta önce

5 / 10

Berrak Tüzünataç’ın oyunculuğunu gerçekten hiç beğenemedim. Aptal çocukluk aşkı çıkmazı olmasa gayet çerezlik iyi bir televizyon filmi. Ama sevgilinize, eşinize güvenir onu sıkmazsanız, sizi aldatır mesajı çok dandikti.

@baltaliilahzago

1 hafta önce

caner özyurtlu’yu şöyle özetleyebiliriz: para kazanmak için hafif filmler çekip, derdi para kazanmak olmayan sanat filmlerinden daha az para kazanan yapımcı / ’’yönetmen’’.

@zeymep

1 hafta önce

bomboş , vakit kaybı, olaysız, mesajsız, gerçekten çok kötü bir film, filmle ilgili şu da güzeldi diyebileceğim tek şey yok. İZLEMEYİN

@zeuspawn

3 hafta önce

3.2 / 10

Beğenemedim, olmamış!

@miss-nobody

3 hafta önce

Hitap ettiği kitleden değilim, bir hata ettim sonuna kadar izledim.Yapmacık,sığ bir film.Tek güzel şey Hümeyra ve o güzel evdi.

@koraydiyebirisi

3 hafta önce

5 / 10

Çok kötü başlayıp, vasata ulaşan ve kötü biten film. Yerli "otör"ümüz çizgisini bozmamış, kötü bir filmle gönlümüzdeki yerini korumuş. Kralsın Caner Özyurtlu.

@uniqueen

3 hafta önce

5 / 10

olmamış melikşah ,demek ki eleştirmek kolay yazmak çekmek zormuş

@zzuhal

3 hafta önce

Cok begenmedim hatta hic begenmedim de diyebilirim bazi yerlerde altyazi acma geregi bile duydum dediklerini anlamadigim icin (ozellikle berrak tuzunatac konusurken) konu daha cok emre ve gokceye yogunlasmis ve iyi bir dostluk havasi vermeye calismislar ama ergen tavirlari disinda bir sey yoktu ne bileyim sevemedim...

@philocine

3 hafta önce

6.7 / 10

Son yarım saati gereksiz uzayıp zırvalamasa iyi gidiyordu aslında.

@heisenberg1

3 hafta önce

1 / 10

Hayatımda daha gereksiz ve boş bir şey izledim mi diye düşünüyorum ama bulamıyorum

@haoff

3 hafta önce

4 / 10

"vakit kaybı" teriminin görsel hali.

@ondadokuz

5 ay önce

7 / 10

film çok güzel olacakmış ama ölüm konusunun işlenmesi tüm güzellikleri altüst etmiş. Bu konu bu filme yakışmamış arkadaş. Neden türk filimlerinin bir yerlerinde dramatik aşırıya kaçan ölüm konusu işlenir . böyle şeyleri yazmak daha basit olduğundan ve izleyiciyi kolay yoldan duygularını bir indirip bir çıkarmak için kullanılabilen basit bir senaryoculuk anlayışıdan olduğunu düşünüyorum.

@aysegulpem

5 ay önce

7 / 10

Bant Mag. maskelimiz Melikşah’ımızın senaryosunu yazdığı her anından belli. Çok tatlış, bu kadar fenalık içerisinde içimizi açan bir yaz, aile ve arkadaşlık ilişkileri filmi olmuş. Daha çok böyle Türk filmi çekilmesi dileğiyle, elinize sağlık:)

@ondadokuz

5 ay önce

herşey tatlış tamam ama ölüm konusunun etrafında dönmesi herşeyin, herşeyi altüst etmiyor mu sence de

@omerfurkantemiz

6 ay önce

6.5 / 10

Caner Özyurtlu mu beklentiyi yükseltmişti bilmiyorum ama beklentimi karşılamadı. Farklı bir şey yapılmaya çalışılmış ama bence hayallerindeki film tam anlamıyla olmamış. Kadın egemen bir film, erkek karakterlerden Gökçe hariç diğerleri çok yüzeysel kalmış konuşma hakkı bile tanınmamış ki kötü bir şeymiş gibi söylemiyorum. Bu kadro ve görselliğin temposuna uyum sağlayamayan senaryo ve hikaye vardı. Bunun sebebi belki de castın çok ön planda olması olabilir. Diyaloglar bazı yerlerde çok yapmacık geldi.Çerezlik bir film. Ama sayın Özyurtlu daha iyisini yapacağına inanıyorum.

@maviucurtma

6 ay önce

berrak hanımı hiçbir zaman tam sevemiyorum galiba filmdeki oyunculuğunu da biraz yapmacık buldum onun dışında caner özyurtlu takibim nedeniyle gittiğim film düşük olan beklentimi aşıp hoşuma gitti; güldürdü, azıcık da duygulandırdı derken güzel bir hisle sonlandı. bazı zamanlar oyunculuklar beni üzse de senaryosu çekimiyle hayatın içindenliğiyle beni tatmin etti 7/10
SPOILER

Biz Böyleyiz filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Biz Böyleyiz filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Biz Böyleyiz filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL