Senin Adın Yorumları

Senin Adın filmi detayları

"The Red Thread of Fate is an East Asian belief originating from Chinese mythology. It is commonly thought of as an invisible red cord around the finger of those that are destined to meet one another in a certain situation as they are "their true love". The two people connected by the red thread are destined lovers, regardless of place, time, or circumstances. This magical cord may stretch or tangle, but never break."
S

@siyahtuval

1 yıl önce

6.9 / 10

ımmmm beklentimi yüksek tuttum sanırım.

@cikolatalisut

2 yıl önce

sabrımı sınamak için film yapmışlar
Z

@zeyneso

3 yıl önce

Görsellik açısından inanılmaz güzellikler içeren bir anime hayran kaldım izlerken.

@selmass

3 yıl önce

7.8 / 10

ilginçti, güzeldi, şaşırttı beni açıkcası. görüntülere diyecek bir şey yok zaten muhteşemdi, dış mekanlar, gün batımı, gök taşının izleri hepsi çok gerçekçi ama bir o kadar da hayal gibiydi. hikayeyi ele alış biçimi ve sonu iyiydi. kesinlike izlerken zevk alacağınız bir anime.

@dilekerd0gan

3 yıl önce

Sonunu tahmin edemediğim merakla izlettiren bir anime film. Merakınızı öyle tatlı gideriyor ki film, bittikten sonra anime bir karakter olmayı diliyorsunuz, ehehehe!

@aylinokan

3 yıl önce

Görselliği muhteşem olan çok tatlı, sıcak bir filmdi. Bazı yerlerinde fazla uzayıp birkaç dakikalığına sıkılabiliyorsunuz ama hemen telafi ediyor. İçinde güzel birkaç mesaj da vardı, özellikle daha iyi hissetmek için izlenmeli bence:3

@zett

3 yıl önce

Miyazaki Usta'nın yeri her zaman ayrıdır. Ama Makoto Shinkai filmlerinin büyüleyiciği ile gönlümdeki Satoshi Kon tahtını bile zorluyor. Film kesinlikle sinemada izlenmeli, çizimleri harika.

@idekm

3 yıl önce

10 / 10

Ya çok güzeldi :(
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL