Dokuz Kraliçe Yorumları

Dokuz Kraliçe filmi detayları

@hrarchon

2 yıl önce

7.9 / 10

Zeka seksidir evet. :) Tavsiyedir izleyin.

@refikerdal

6 yıl önce

8.6 / 10

Keyifle izlediğim bir filmdi. Son sahneyi görünce bilhassa, daha da beğendim.

@pinky

8 yıl önce

Ne zamandır izlemeyi ertelediğim bir filmdi. Keyifliydi

@maverick16

10 yıl önce

8 / 10

kurgu ve oyunculuk harika.underrated filmlerden kesinlikle tavsiye ederim. 9/10

altta bu kadar alavere dalavere 200.000 için mi yapıldı denmiş.oyunun içinde 5-6 kişi var gerçekten para ciddi bir miktarda bölünüyor ama mevzu bu değil.O tiyatroyu oynayanların çoğu Marcos’tan bir şekilde kazık yemiş insanlar.Bi intikam olarak düşünebiliriz yani.

@thematrixhasyou

10 yıl önce

vay anam vay neler dönmüş Serhat ya :)
L

@legendary

10 yıl önce

8 / 10

Gerçekden çok eglenceli bir flim hatırlamadığı şarkıyı durmadan yinelemesi ayrı bir renk katmış.

Ricardo Darin enfes oynamış

http://www.youtube.com/watch?v=V-QExLrw-RQ

@venezue

10 yıl önce

7.8 / 10

Filmde ne tempo bir an olsun düşüyor ne de aksiyon eksik kalıyor. Dolayısıyla her anıyla izleyiciyi içine çekmeyi ve filme dahil etmeyi başarıyor. Filmi izlemeyenlere izlemelerini ve yazımın aşağıdaki kısmını okumamalarını tavsiye ederim.

Filmde dönen daleveranın haddi hesabı yok. Filmdeki ana iki karakterin birbirlerine olan güvensizlikleri ve madik atma çabası izleyicide acaba şimdi ne olacak diye merak uyandırıyor. Kurgudan yana bir derdim yok, zaten hepimiz de biliyoruz ki böyle şeyler yalnızca filmlerde olur, eyvallah. Fakat benim kafama takılan konu (evet, ciddi ciddi kafaya taktim), böylesine detaylıca oynanan bu tiyatronun, böylesine ustaca çevrilen bu kocaman dümenin hepi topu 200 bin dolar için olması. Tamam, 200 bin dolar aslında hepimiz için büyük para ve ayrıca ortada kız kardeşin abisinden almış olduğu intikam söz konusu ama bi de bu paranın dümene ortak olmuş en az 5-6 kişi tarafından paylaşılacağı düşüldüğünde bence miktar az hacılar...

@boybey

11 yıl önce

7 / 10

Genel itibarı ile iyi bir film. Sürükleyici. Ama

Sürekli ters köşeye yatırmaya çalışmasından sonunu tahmin edebildiğim film. Özellikle yaşlı kadınla pazarlıktan sonra dışarıdaki kavgada.

@rashomon

11 yıl önce

İzlemiş olanların çoğunda tatlı bir tebessüm bırakmış filmlerden biridir.Krizde'ki arjantine mizahi yönü daha ağır basan eleştirel bir bakış açısına sahip.Malum kader yoldaşımız Arjantinle biz çok badireler atlattık vakti zamanında.) Filmdeki hırsızlık ve üçkağıtçılığıda bize ihraç etmiş hergeleler.Finali aklıma getirdiğimde ne kadar tebessüm ettiysem yönetmenin öldüğünü hatırlattığı için garip bir üzüntüde hissederim.

@chewing

11 yıl önce

7.5 / 10

Son zamanlarda izlediğim arjantin sineması hoşuma gitmeye başladı. İkili diyalogların ve oyunculukların çok samimi ve doğal olması gerçekten etkileyici. Bu film de baştan soa sizi sarmayı başarıyor.Çok iyi kurgulanmış oyunculuklarında çok iyi olduğu, ilginç bir konusu olan ters köşe filmlerden biri.Ricardo darin i gözlerindeki sır filminde ki perfonmasıyla biliyorduk zaten bu filmde de oldukça iyiydi. Suç ve entrika üzerine kurulu bu film de sizi tatmin edecektir.7.5/10 iyi seyirler.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL