7.5

173 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.9 (57.269 OY)

KONUSU
Dokuz Kraliçe, hiçbir şeyin aslında göründüğü gibi olmadığı, gölgelerle dolu bir evrendeki hileli oyunlar üstüne akıl çelici bir çalışma. İkisi de dolandırıcı olan Juan ile Marcos, bir bakkalda tanışırlar; Marcos, daha deneyimsiz görünen Juana, kötü bir durumdan kurtulması için yardımcı olur. Marcos ... Devamı
Dokuz Kraliçe, hiçbir şeyin aslında göründüğü gibi olmadığı, gölgelerle dolu bir evrendeki hileli oyunlar üstüne akıl çelici bir çalışma. İkisi de dolandırıcı olan Juan ile Marcos, bir bakkalda tanışırlar; Marcos, daha deneyimsiz görünen Juana, kötü bir durumdan kurtulması için yardımcı olur. Marcos, çaylak Juana bir anlaşma önerir: 24 saat boyunca birlikte bir dizi dümen çevireceklerdir.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@hrarchon

2 yıl önce

7.9 / 10

Zeka seksidir evet. :) Tavsiyedir izleyin.

@refikerdal

5 yıl önce

8.6 / 10

Keyifle izlediğim bir filmdi. Son sahneyi görünce bilhassa, daha da beğendim.

@pinky

8 yıl önce

Ne zamandır izlemeyi ertelediğim bir filmdi. Keyifliydi

@thematrixhasyou

10 yıl önce

vay anam vay neler dönmüş Serhat ya :)
L

@legendary

10 yıl önce

8 / 10

Gerçekden çok eglenceli bir flim hatırlamadığı şarkıyı durmadan yinelemesi ayrı bir renk katmış.

Ricardo Darin enfes oynamış

http://www.youtube.com/watch?v=V-QExLrw-RQ

@venezue

10 yıl önce

7.8 / 10

Filmde ne tempo bir an olsun düşüyor ne de aksiyon eksik kalıyor. Dolayısıyla her anıyla izleyiciyi içine çekmeyi ve filme dahil etmeyi başarıyor. Filmi izlemeyenlere izlemelerini ve yazımın aşağıdaki kısmını okumamalarını tavsiye ederim.

Filmde dönen daleveranın haddi hesabı yok. Filmdeki ana iki karakterin birbirlerine olan güvensizlikleri ve madik atma çabası izleyicide acaba şimdi ne olacak diye merak uyandırıyor. Kurgudan yana bir derdim yok, zaten hepimiz de biliyoruz ki böyle şeyler yalnızca filmlerde olur, eyvallah. Fakat benim kafama takılan konu (evet, ciddi ciddi kafaya taktim), böylesine detaylıca oynanan bu tiyatronun, böylesine ustaca çevrilen bu kocaman dümenin hepi topu 200 bin dolar için olması. Tamam, 200 bin dolar aslında hepimiz için büyük para ve ayrıca ortada kız kardeşin abisinden almış olduğu intikam söz konusu ama bi de bu paranın dümene ortak olmuş en az 5-6 kişi taraf
... Devamı
Filmde ne tempo bir an olsun düşüyor ne de aksiyon eksik kalıyor. Dolayısıyla her anıyla izleyiciyi içine çekmeyi ve filme dahil etmeyi başarıyor. Filmi izlemeyenlere izlemelerini ve yazımın aşağıdaki kısmını okumamalarını tavsiye ederim.

Filmde dönen daleveranın haddi hesabı yok. Filmdeki ana iki karakterin birbirlerine olan güvensizlikleri ve madik atma çabası izleyicide acaba şimdi ne olacak diye merak uyandırıyor. Kurgudan yana bir derdim yok, zaten hepimiz de biliyoruz ki böyle şeyler yalnızca filmlerde olur, eyvallah. Fakat benim kafama takılan konu (evet, ciddi ciddi kafaya taktim), böylesine detaylıca oynanan bu tiyatronun, böylesine ustaca çevrilen bu kocaman dümenin hepi topu 200 bin dolar için olması. Tamam, 200 bin dolar aslında hepimiz için büyük para ve ayrıca ortada kız kardeşin abisinden almış olduğu intikam söz konusu ama bi de bu paranın dümene ortak olmuş en az 5-6 kişi tarafından paylaşılacağı düşüldüğünde bence miktar az hacılar...

@boybey

11 yıl önce

7 / 10

Genel itibarı ile iyi bir film. Sürükleyici. Ama

Sürekli ters köşeye yatırmaya çalışmasından sonunu tahmin edebildiğim film. Özellikle yaşlı kadınla pazarlıktan sonra dışarıdaki kavgada.

@rashomon

11 yıl önce

İzlemiş olanların çoğunda tatlı bir tebessüm bırakmış filmlerden biridir.Krizde'ki arjantine mizahi yönü daha ağır basan eleştirel bir bakış açısına sahip.Malum kader yoldaşımız Arjantinle biz çok badireler atlattık vakti zamanında.) Filmdeki hırsızlık ve üçkağıtçılığıda bize ihraç etmiş hergeleler.Finali aklıma getirdiğimde ne kadar tebessüm ettiysem yönetmenin öldüğünü hatırlattığı için garip bir üzüntüde hissederim.

@chewing

11 yıl önce

7.5 / 10

Son zamanlarda izlediğim arjantin sineması hoşuma gitmeye başladı. İkili diyalogların ve oyunculukların çok samimi ve doğal olması gerçekten etkileyici. Bu film de baştan soa sizi sarmayı başarıyor.Çok iyi kurgulanmış oyunculuklarında çok iyi olduğu, ilginç bir konusu olan ters köşe filmlerden biri.Ricardo darin i gözlerindeki sır filminde ki perfonmasıyla biliyorduk zaten bu filmde de oldukça iyiydi. Suç ve entrika üzerine kurulu bu film de sizi tatmin edecektir.7.5/10 iyi seyirler.

@benboyledegildi

11 yıl önce

öncelikle bir perşembe akşamı izlenebilecek türden bir film.

film boyuncaysa kim kime kazık atacak diye beklerken kazık atılacağını düşündüğümüz kişinin, kazık atmasını umduğumuz kişi olduğu anda film heycan kazanıp, mutlu sonla bitiyor :)
iyi seyirler

@alejandro06

12 yıl önce

9.1 / 10

bol süprizli, harika bir film, mutlaka izleyin..

@quijote

13 yıl önce

güzel filmdi..sadece filmin başı saçmaydı..mantıksızdı daha doğrusu
B

@black_smoke

15 yıl önce

El secreto de sus ojos filminin ardından Ricardo Darini keşfetmem vesilesiyle izlediğim Usual Suspects vede Snatch severlerin hoş vakit geçirebileceği eğlenceli,çıtır çerez bir film.ısrarla tavsiye ederim.
SPOILER

Dokuz Kraliçe filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Dokuz Kraliçe filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Dokuz Kraliçe filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL