Üçkağıtçı Mortdecai

(2015)

Mortdecai

Film 1 Saat 47 Dk. Aksiyon, Macera ABD, İngiltere 30 Ocak 2015

5.5

55 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5.5 (76.914 OY)

KONUSU

Bir müzayedeci olan Charles Mortdecai, çalınmış bir tablonun peşine düşer. Söylentilere göre bu tablo, Nazi altınlarıyla dolu kayıp bir banka hesabıyla bağlantılıdır.

Johnny Depp

Charlie Mo...

Gwyneth Paltrow

Johanna Mo...

Ewan McGregor

Inspector ...

Paul Bettany

Jock Strapp

Jonny Pasvolsky

Emil Strago

Olivia Munn

Georgina K...

Jeff Goldblum

Milton Krampf

Michael Culkin

Sir Graham...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
F

@filedelfiya

7 yıl önce

Açılış.
10. Dakikanın sonunda hayal kırıklığının iliklere kadar hissedilmesi
20. Dakikanın sonunda "hof çok kötü ama bitireyim"
30. Dakikanın sonu, "bi ömrüm var, 30 dakikasını yaktım neden 1saatini daha yakayım?"
Kapanış.

@linquter

8 yıl önce

6.7 / 10

O kadar da gömmeyin be yazıktır, çerezlik gider bence.

@dilarakrkmz

9 yıl önce

Gwyneth paltrow var johnny depp var ama ortada bir film yok.

@gundula

9 yıl önce

Ayıptır söylemesi, dörtte üçünü izleyip ve yine de sonuna kadar dayanamadığım film. İyi vakit geçirmek arzusunu kursakta bırakan film...

@serkanaydemir

9 yıl önce

5.1 / 10

Yine mi İngiliz sıkıcılığı.

Önce filmin İngiltere içinde geçiyor olmasına üzüldüm ki zaten ilk 30 dakikanın neden sıkıcı geçtiğini çok net görüyoruz. İngiltere neden bu kadar bıktırıyor insanı? Hareketleri olsun çevre düzeni olsun her yer sanki 1950'lerden kalma. Bu filmin eksilerinden.

J. Depp olduğu için beklentiyi biraz yüksek tutmayın sakın. Hatta bildik Depp bizle yeniden buluşuyor. Mimik ve el hareketleri falan yani. Bu her ne kadar beğeni alsa da bu filmde gördüğümüz gibi artık yeter be Johnny diyenlerin sesi de fazlasıyla yüksek. Film bana kalırsa iyi kişilerin oynadığı düşük senaryoya sahip bir işlenişle bizleri karşılıyor. Başlangıçtaki şehir geçişleri de pek olmamış. Konu yok gibi. Sanat üzerinden az biraz London havası az biraz terör ve dünyayı karıştıran Ruslar üzerine giden bir konu var. İlk yarı filmden acayip sıkılabilirsiniz. Bazı yerlerde komiklik olsa da bazı sahnelerde de komedi unsuru abartı kaçıyor. Beni en çok ü
... Devamı
Yine mi İngiliz sıkıcılığı.

Önce filmin İngiltere içinde geçiyor olmasına üzüldüm ki zaten ilk 30 dakikanın neden sıkıcı geçtiğini çok net görüyoruz. İngiltere neden bu kadar bıktırıyor insanı? Hareketleri olsun çevre düzeni olsun her yer sanki 1950'lerden kalma. Bu filmin eksilerinden.

J. Depp olduğu için beklentiyi biraz yüksek tutmayın sakın. Hatta bildik Depp bizle yeniden buluşuyor. Mimik ve el hareketleri falan yani. Bu her ne kadar beğeni alsa da bu filmde gördüğümüz gibi artık yeter be Johnny diyenlerin sesi de fazlasıyla yüksek. Film bana kalırsa iyi kişilerin oynadığı düşük senaryoya sahip bir işlenişle bizleri karşılıyor. Başlangıçtaki şehir geçişleri de pek olmamış. Konu yok gibi. Sanat üzerinden az biraz London havası az biraz terör ve dünyayı karıştıran Ruslar üzerine giden bir konu var. İlk yarı filmden acayip sıkılabilirsiniz. Bazı yerlerde komiklik olsa da bazı sahnelerde de komedi unsuru abartı kaçıyor. Beni en çok üzen tabi ki Ewan McGregor'un bu filmde oynuyor olmasıdır. Ha o da İngiliz olduğu için hani bir destek çıkmak istemiş de ne filmlerde gördüğümüz bu ismin bence basit bir yapıda yer alması üzücü.

Başlayıp biten bir yapısı yok. Uff hadi ya ne zaman bitecek dediğiniz anlar da pek yok. Ortanın bazen yukarısında bazen aşağısında giden dalgalanmayla bitti gitti diyebileceğiniz bir yapım. Ben pek beğenmedim doğrusu. Şu isimlere bakınca bu gibi sıradan bir film olmamalı.

İyi seyirler.

P:5

@marulm

10 yıl önce

Belirtmek isterim ki tarif kötüyse ne kadar leziz baharatlarınız olursa olsun o filmin toparlanmayacağının acıklı bi kanıtı bu film ne yazık ki. Olmamış olamamış iteleme bir kurgu olmuş e hadi bu da böyle olsun denmiş e hadi öyle olsun bakalım, daha kötülerini de izliyoruz aslında ama sadece johnny depp standardının çıtasının düşmüş olmasından bu kadar lafımız.

@ilgirg

10 yıl önce

Johnny Depp aç mı kaldı susuz mu kaldı ya? Niye böyle kötü yapımlar?
U

@ufkabakanadam

10 yıl önce

hep aynı oyunculuğu yapan J.Depp bile kurtaramamış filmi.
T

@thisisamie

10 yıl önce

1.5 / 10

Johnny Depp in kasıntı oyunculuğuna katlanabileceksiniz buyrun,
Baştan sona zaman kaybı bir film,
Çerezlik bile değil

@luzumludeli

10 yıl önce

Johnny Depp oyunculuğuyla da görüntüsüyle de aynı Haluk Bilginer:) film fena değil eğlenceli tempolu güzel vakit geçirtiyor ve görüntü kalitesi çok iyi
SPOILER

Üçkağıtçı Mortdecai filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Üçkağıtçı Mortdecai filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Üçkağıtçı Mortdecai filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL