7

209 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.3 (138.535 OY)

KONUSU
Obsesif-kompulsif dolandırıcı Roy, partneri Frank ile birlikte gayet profesyonel bir şekilde iş bitirmektedir. Fakat, önceden varlığından haberdar bile olmadığı kızı Angela ortaya çıkınca, hayatının kontrolünü kaybetmeye başlar. Artık onca işi, sorumluluğu ve takıntıları arasına bir de kızı karışmış ... Devamı
Obsesif-kompulsif dolandırıcı Roy, partneri Frank ile birlikte gayet profesyonel bir şekilde iş bitirmektedir. Fakat, önceden varlığından haberdar bile olmadığı kızı Angela ortaya çıkınca, hayatının kontrolünü kaybetmeye başlar. Artık onca işi, sorumluluğu ve takıntıları arasına bir de kızı karışmıştır.

Eric Garcia’nın yayımlanmayan romanından uyarlandı. Yönetmenliğini Ridlet Scott’ın yapmış olması, en büyük avantajı. Ama Nicholas Cage’in ana karakteri canlandırıyor oluşu da ayrı bir beklenti yaratıyor.
Nicolas Cage

Roy Waller

Sam Rockwell

Frank Mercer

Bruce Altman

Dr. Klein

Bruce McGill

Chuck Frec...

Jenny O'Hara

Mrs. Schaffer

Steve Eastin

Mr. Schaffer

Beth Grant

Laundry Lady

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@kahramansmt

5 yıl önce

7.1 / 10

Nicolas Cage'i bu filmdeki performansıyla gayet beğendim. Kesinlikle çok iyi oyunculuk sergilemiş. Senaryo ve müzikler gayet güzel . İzlemek için tereddütte kalmayın. filmin sonunda duygusal anıma denk geldi ağladım. O kadar birikim yap harcayamadan dolandırıl. Hemde ortağın tarafından. o halı dükkanı sahnesinde ise aksiyon beklemedim değil.

@zopa1971

8 yıl önce

7.3 / 10

Film süpriz sonlu. Cage'in abartılı oyunculuğundan sıkılıp yarım bırakmayın..
L

@legendary

9 yıl önce

6.6 / 10

Flim akışı odukça iyi ama Nicolas Cage oyunculuğu sinir etti tamam adam tiklide bu kadar çok yapılmaz daha...

@bsevde

12 yıl önce

1 / 10

Sürükleyici, şaşırtıcı... çok iyiydi ya

@enik_kral

12 yıl önce

6.9 / 10

nicolas cage ve ben affleck ne yaparsa yapsın bana yaranamayacak oyuncuların başında geliyorlar. nedendir bilmiyorum ama sevemedim bu adamları. nicolas cage gerçek soyadı olan coppola'yı kendisine ayrıcalık yapılmasın diye piyasaya girmeden önce değiştirmiş diyorlar. buna karşın birçok filmde şans bulmuş olması, oldukça çaba sarfettiğini gösteriyor. dediğim gibi yinede sevmiyorum bu adamı

matchstick men filmindeki oyunculuğu ve canlandırdığı karakter, jack nicholson'un as good as it gets filmindeki canlandırdığı karakterle benzerlik göstermesindenmidir nedir benim izlediklerimin en iyisiydi..
H

@hellsing

13 yıl önce

7 / 10

Nine Queens filminin dallandırılıp budaklanmış hali gibi geldi hatta kopyası desek yeridir. Ha ilk bu filmi izleseydim Nine Queens yavan kalabilirdi gözümde.
S

@sn00p

15 yıl önce

Ne denilebilirki?Müthiş.

@metehan

16 yıl önce

7.8 / 10

Çok eğlenceli bir film. Çok sevmiyorum gülerken düşünmeyi ama zorla başarıyor bu film o arada geçişleri. Nicolas Cage faktörünü söylememe gerek yok zaten. Mimiklerinin ekrandan taştığını hissedebilirsiniz.
SPOILER

Üçkağıtçılar filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Üçkağıtçılar filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Üçkağıtçılar filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL