Çatlak Yönetmen Yorumları

Çatlak Yönetmen filmi detayları

D

@digeri

10 yıl önce

bu güne kadar bunun kadar güldüğüm film sayısı beşi geçmez. Sinemada izlemiştim, karnıma ağrılar girmişti. Tabii herşey değişiyor bir de şimdi izleyip görmek lazım 15 yıl olmuş sonuçta.

@ommanipadmehum

13 yıl önce

steve martin ve eddie murphy'nin ayri ayri filmlerinden dirty rotten scoundrels disinda begendigim pek yoktur, ama bu filmde guzel bi kimya yakalanmis.. gercekten gulduruyor..

sadece otoban sahnesi icin bile izlenir :)

@tamara

15 yıl önce

6.6 / 10

EğLenceLi kafa yormayan komediLerden.. FiLmdeki fikir çok orjinaL bence.. FiLmin içinde fiLm çekimLeri eğLeceLi oLmuş.. Bazı sahneLer varki cidden çok güLdüm :) Ama onun dışında daha iyi oLabiLirdi diye düşünüyorum.. Çünkü oyuncuLar komedide çok iyi.. Açıkçası Eddi Murphy ve Steve Martin'den daha iyisini bekLerdem.. Ama bekLentinizi yükseLtmeden izLerseniz baya eğLenirsiniz fiLm boyunca.. Bir UFO fobisi ve bir "fiLm çekmiyormuş gibi fiLm çekmek" fikrini buLuşturan bu yapım bence eğLence düzeyi iyi bazı sahneLerinde koparan ama geneLinde "daha iyisi oLabiLirdi" diye düşündüğüm ve oyuncuLarı karakterLerine yakıştırdığım bir fiLmdi :) Eddie Murphy ve Steve Martin yine bu işte iyi oLdukLarını göstermiş :) Heather Graham'a fiLmin içinde fiLmdeki karakteri çok yakışmış :) ve Robert Downey (hernekadar pek göremesek de :) ) fiLme tat katmış :) İzLeyin hoş vakit geçirirsiniz :)
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL