Çatlak Yönetmen

(1999)

Bowfinger

Film 1 Saat 37 Dk. Komedi ABD 8 Ekim 1999

6

36 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.5 (71.219 OY)

KONUSU

Bir süredir başarısız olan aktör, yapımcı ve yönetmen Bobby çok sevdiği bir senaryoyla karşılaşır. Bu filmi çekmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Görüştüğü yapımcı filme sıcak bakar ama bir şartı vardır. Hollywood’ un bir numaralı starı Kit Ramsey’ in filmde oynaması gerekmektedir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
D

@digeri

9 yıl önce

bu güne kadar bunun kadar güldüğüm film sayısı beşi geçmez. Sinemada izlemiştim, karnıma ağrılar girmişti. Tabii herşey değişiyor bir de şimdi izleyip görmek lazım 15 yıl olmuş sonuçta.

@ommanipadmehum

12 yıl önce

steve martin ve eddie murphy'nin ayri ayri filmlerinden dirty rotten scoundrels disinda begendigim pek yoktur, ama bu filmde guzel bi kimya yakalanmis.. gercekten gulduruyor..

sadece otoban sahnesi icin bile izlenir :)

@tamara

14 yıl önce

6.6 / 10

EğLenceLi kafa yormayan komediLerden.. FiLmdeki fikir çok orjinaL bence.. FiLmin içinde fiLm çekimLeri eğLeceLi oLmuş.. Bazı sahneLer varki cidden çok güLdüm :) Ama onun dışında daha iyi oLabiLirdi diye düşünüyorum.. Çünkü oyuncuLar komedide çok iyi.. Açıkçası Eddi Murphy ve Steve Martin'den daha iyisini bekLerdem.. Ama bekLentinizi yükseLtmeden izLerseniz baya eğLenirsiniz fiLm boyunca.. Bir UFO fobisi ve bir "fiLm çekmiyormuş gibi fiLm çekmek" fikrini buLuşturan bu yapım bence eğLence düzeyi iyi bazı sahneLerinde koparan ama geneLinde "daha iyisi oLabiLirdi" diye düşündüğüm ve oyuncuLarı karakterLerine yakıştırdığım bir fiLmdi :) Eddie Murphy ve Steve Martin yine bu işte iyi oLdukLarını göstermiş :) Heather Graham'a fiLmin içinde fiLmdeki karakteri çok yakışmış :) ve Robert Downey (hernekadar pek göremesek de :) ) fiLme tat katmış :) İzLeyin hoş vakit geçirirsiniz :)
SPOILER

Çatlak Yönetmen filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Çatlak Yönetmen filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Çatlak Yönetmen filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL