Snowpiercer Oyuncuları

Yönetmen Bong Joon-ho
Oyuncu
Chris Evans

Chris Evans

Curtis Everett

Song Kang-ho

Song Kang-ho

Namgoong Minsu

Ed Harris

Ed Harris

Minister Wilford

John Hurt

John Hurt

Gilliam

Tilda Swinton

Tilda Swinton

Minister Mason

Jamie Bell

Jamie Bell

Edgar

Octavia Spencer
Ewen Bremner

Ewen Bremner

Andrew

Ko A-sung

Ko A-sung

Yona

Alison Pill

Alison Pill

Öğretmen

Luke Pasqualino
Vlad Ivanov

Vlad Ivanov

Franco The Elder

Adnan Hasković

Adnan Hasković

Franco The Younger

Emma Levie

Emma Levie

Claude

Steve Park

Steve Park

Fuyu

Clark Middleton

Clark Middleton

Painter

Marcanthonee Reis
Paul Lazar

Paul Lazar

Paul

Tómas Lemarquis

Tómas Lemarquis

Egg-Head

Kenny Doughty

Kenny Doughty

Muhabir

Robert Russell
Magda Weigertová
Jim High

Jim High

Soldier 1

Peter Hallin

Peter Hallin

Soldier 2

Haruna Honcoopova

Haruna Honcoopova

Female Officer

Ana Braun

Ana Braun

Ylfa

Griffin Seymour
Tyler John Williams

Tyler John Williams

Young Wilford

Luna Sophia Bar-Cohen
Sean Connor Renwick
Karel Veselý
Park Sungtaek
Brian Foley

Brian Foley

Soldier A

Kendrick Roger Ong

Kendrick Roger Ong

Soldier B

Seisuke Tsukahara

Seisuke Tsukahara

Yaşlı Adam

Tomáš Dianiška

Tomáš Dianiška

Dark Voice

Miroslav Navrátil
Huh Chan

Huh Chan

Plan Tender 1

Lucie Burianová

Lucie Burianová

Plan Tender 2

Jonny Loquasto

Jonny Loquasto

Voice Actor (ses)

Parry Shen

Parry Shen

Voice Actor (ses)

Eunkyung Song

Eunkyung Song

Korean Translator Voice (ses)

Dana Green

Dana Green

Voice Actor (ses)

Joseph Bertót

Joseph Bertót

Voice Actor (ses)

Brian Colin Foley
Mirek Navratil
Igor Jurić
Işık Asistanı
Zdenek Vodvarka
Kostüm Koordinatörü
Karolina Morrison
Makyaj Sanatçısı
Tereza Mala
Yükleyici
Vratislav Novotný
Elektrikçi
Jiri Horych , Jan Rimský , Josef Valta , Jaroslav Potuzník Jr.
Kablocu
Stanislav Hubacek
Işık Sanatçısı
Kim Mirang , So Hee Jung , Jung Wook Lee , Jae-sung Chun , Oh Hyun A
Kameraman
Juan David Salazar
2B Sorumlusu
Sean Danischevsky
Set Kıyafet Sorumlusu
Vladimir Stastny , Martin Svandrlik , Libor Datel , Jan Hejzlar , Jannis Katakalidis , Jakub Vlcek
3B Sanatçısı
Jiri Pospisil , Vladimír Matousek , Jaroslava Chalasova , Jiri Vycital , Zdenek Hrazdira , Martin Kindl , Péter Obornik , Pavel Ocovaj , Frantisek Vaclavek , Jakub Velcl
Baş Animatör
Tai-keun Yoo
1. Yardımcı Yönetmen
Park Hyun-cheol , Robert Grayson
Teçhizat Sorumlusu
Karel Charvat
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
José Manuel Weil
Video Assist Operatörü
Michal Chadima
Boom Operatörü
Roman Rigo
Set
Ivo Červenka , Jaroslav Ungr
Dolly Sorumlusu
Jan Rehanzl
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
Cameron Dale , Courtney McClain
Dijital Ortam
Philippe Majdalani , Sun Jin Chung , Ha-Na Jo , Kyoung Ho Lee , Kimin-Seok , Angie Alavez , Andy Chung , Kim Baek-cheol , Im-Sik Ok , Young-hyun Yoo , Se Hyeung Cho , Seon Sik Kim , Young Gook Lee , Dong Won Seo
Terzi
Alena Hrebejuova , Romana Martinkova , Lenka Syobodova
Ses efektleri Editörü
Park Jin-hye
Diyalog Editörü
Hyun Jee-yoon
Ses
Anna Behlmer , Kim Byung-in , Choi Sung-rok , Vladimír Chorvatovič , Patrick Christensen , Felix Diekhake , Mitch Dorf , Eric Flickinger , Al George , Judah Getz , Mark Holding , Michael Miller , Michael Morrison , Tim Nielsen , Craig Noble , David Osternacher , David Philipp , Terry Porter , Roman Rigo , Nick Roberts , Julius Selbach , Andreea Stanculeanu , Choi Tae-young , Dave Whitehead , Tomáš Zůbek , David Michael Green , Kyle D. Krajewski , Rob Nokes
Teşekkürler
Paul Dano , Thomas Fuchs , Lewis Taewan Kim , Sandro Kopp , Stuart T. Maschwitz
Diğer
Jacques Lob , Benjamin Legrand , Jean-Marc Rochette , Bong Joon-ho , Kelly Masterson
VFX Sanatçısı
Cho Yong-seok
Diğer
Leo Baumgartner , Aram Choi , Ini Chung , Kathi Danielson , Eva Dvorakova , Michal Engrth , Guido Gotz , Ryu Jae-jun , Jeong Won-jo , Kubhaer T. Jethwani , Joyce Jun , Paul Kampf , Kwonsik Kim , Hwang Kyu-young , Ed Labowitz , Lee Jeong-eun , Tereza Mandic Listikova , Marketa Mutlova , Jan Petřina , Sonny Ritscher , Dusan Robovsky , Ki Lee Seog , Faujja Singh , Goran Uljanic , Ludek Vomacka , Choi Yeonu , Peter Ziak , Dan Adam , Thomas Fuchs , Parry Shen , Joon H. Choi
Ulaşım Koordinatörü
Dan Kuska , Petr Skvor
Editoryal Hizmetler
Angie Alavez , Se Hyeung Cho , Andy Chung , Sun Jin Chung , Brano Danis , Rob Doolittle , Scott Janush , Ha-Na Jo , Katie Jordan , Kevin Kang , Kim Chang-ju , Seon Sik Kim , Kimin-Seok , Kyoung Ho Lee , Young Gook Lee , Curtis Lindersmith , Yvan Lucas , Philippe Majdalani , Ivo Marak , Im-Sik Ok , Loan Phan , Dong Won Seo , Yang Jin-mo , Young-hyun Yoo , Tricia Chiarenza , Joel McWilliams
Kamera Teknisyeni
Jan Carda , Pavel Čáslavský , Václav Čermák , Ivo Červenka , Michal Chadima , Jiří Čtvrtečka , Jiri Horych , Jaroslav Hromádka , Ladislav Hrubý , Stanislav Hubacek , Vladimir Kesl , Lee Jae-hyeok , Vratislav Novotný , Miroslav Pavlík , Jiri Pospisil , Jaroslav Potuzník Jr. , Jan Rehanzl , Jan Rimský , Roland Safr , Juan David Salazar , Bogdan Stanciu , Jaroslav Ungr , Josef Valta , Zdenek Vodvarka , Jan Vojtěch , Petr Zavřel , Karel Charvát
Görsel Efektler
Andrzej Bandurski , Fritz Beck , Tomáš Bezděčka , Mark Breakspear , Ariane Brinkmann , Shauna Bryn , Christian Burggraf , André Cabaco , Korey J. Cauchon , Jaroslava Chalasova , Jae-sung Chun , Michelle Cornwall , Ondrej Ctibor , Sean Danischevsky , Nicolas Darques , Jonathan Davies , Simone De Salvatore , Silvia Debnarova , Gabriel Dedic , Francesco Dell'Anna , Thad Diego , Ales Dlabac , Martin Dolezal , Catherine Duncan , Moriba Duncan , Eric Durst , Moritz Eiche , Marijn Eken , Maggie Evans , Marco Fanari , Manuel Ferdinand , Bruno Fernandes , Frederic Fourier , Robert Freitag , Jan Glöckner , Björn Gottwald , Markus Hagemeier , Peter Hart , David Harter , Geoffrey Harvey , Uel Hormann , Zdenek Hrazdira , Wendy Hulbert , Stefan Hähnlein , Mirko Hänssgen , Hasan Ilhan , Dalibor Janda , Scott Janush , Drew Jones , Peter Kenneth Jones , So Hee Jung , Sandro Kath , Helena Keslova , Dave Kim , Kee-Won Kim , Martin Kindl , Ivo Klaus , Mak Knighton , Claudia Knorr , Nikolay Kolev , Vít Komrzý , Sua Kook , Christian Kratzert , Jan Krupicka , Andrea Krupp , Jan Krupp , Roland Langschwert , Felix Laser , Jae Woo Lee , Lee Jeon-hyoung , Jung Wook Lee , Sean Lee , Sean Lewkiw , Lenka Likarova , Jirí Linhart , Björn Lubitz , Jona Maluck , Giorgio Marino , Daniel Matley , Vladimír Matousek , Jaroslav Matys , Dirk Mauche , Steve McLeod , Joel Román Mendías , Petr Mentberger , Michel Mielke , Djordje Milasinovic , Walid Mouawad , Viktor Müller , Stephane Naze , Andreas Nehls , Jessica Newhouse-Smith , Péter Obornik , Pavel Ocovaj , Peter Orlicky , Jon Ossitt , Park Min-su , Nikul Patel , Monika Pavlickova , Stepan Pazderka , Christine Petrov , Andrew Pinson , Jiri Pospisil , Olivier Pron , Esdras Prudente , Giorgia Pulvirenti , Ingo Putze , Csaba Pépp , Bernardo Rodriguez , Timo Rolle , Simon Ross , Yves Ruprecht , Jae Hwan Ryu , Michael Scheffler , Franz Schiller , Paul Schlie , Felix Serwir , Misato Shinohara , Josef Skvrcek , Courteney Smith , Russell L. Smith , Hyung Ju Sung , Jakub Szilvasi , Curtis Tsai , Frantisek Vaclavek , Petr Vcelicka , Jakub Velcl , Lenka Velingerová , Pavel Vicik , Johannes Vogl , Jiri Vycital , Jenny Wan , Ian Ward , José Manuel Weil , Paulo Welter , Matthias Winter , Melody Woodford , Bjoern Wortmann , Trevor Wyatt , Janet Yale , Yang Jin-mo , Tai-keun Yoo , Ismat Zaidi , Katarzyna Zak , Rainer Zöttl , Peter Bowmar , Jakub Budina , Patrick Clancey , Chad E. Collier , Derik Gokstorp , Christoffer Hulusjö , Manovigianek Jehman , Zahid Jiwa , Vijay Kadapatti , Laurent Reynaud , Filip Sustek
Özel Efektler
Marek Bocek , Jan Holub , Ondar Hrncir , Kamil Jaffar , Pavel Sagner , Frantisek Sloup , Rudolf Tudzaroff , Jirí Vater , Russell L. Smith
İkinci Birim
Lucie Burianová , Jakub Dvorak , Robert Grayson , Sallie Hard , Jiří Kolárský , Park Hyun-cheol , Philip Seeger
Set Fotoğrafçısı
Lee Jae-hyeok
Operasyon Yöneticisi
Park Beom-su , Park Ji-sung , Jiri Kotlas , Gerhard Rupp , Kateřina Silná
Makyaj Sorumlusu
Nathaniel De'Lineadeus , Linda Eisenhamerová , Tereza Mala , Růžena Novotná , Gabriela Poláková , Paula Price , Kim Seo-young , Jeremy Woodhead , Chris Lyons , Matthew Smith , Bobo Sobotka , Magda Mazalová
Yapım Sanatçısı
Ondrej Nekvasil
Sinematografi
Hong Kyung-pyo
Müzik
Marco Beltrami , Angela Claverie , John Kurlander , Tyson Lozensky , Chris McGeary , Buck Sanders , Ron Finn , Lili Haydn , Dennis Smith
Üretim Hizmetleri
Baek Ji-seon , Robert Bernacchi , Park Chan-wook , Dooho Choi , Choi Pyung-ho , Francis Chung , Kris Ghil , Samuel Yeunju Ha , Jeong Won-jo , Kim Hak-beom , Harry H.W. Kim , Kim Yeong-don , Miky Lee , Lee Tae-hun , David Minkowski , Nam Ki-moon , Steven Nam , Park Tae-joon , Cathy Seok , Lee So-rim , Matthew Stillman , Jeong Tae-sung , Huh Soo-young
Dublörler
Jack Kingsley , Pavel Bousek , Petr Bozdech , Matous Brichcin , Radek Brůna , Jan Cajzl , Pavel Cajzl , Martin David , Zdeněk Dvořáček , Pavel Dvorscik , Rene Hajek , Jan Homolka , Jiří Horký , Martin Hub , Josef Jelínek , Pavel Krátký , Petr Kucera , Miroslav Lhotka , David Lištván , Jan Loukota , Ivan Mares , David Mottl , Mirek Navratil , Tomáš Peteráč , Jan Petřina , Jaroslav Pšenička , Ales Putik , Tomas Rydval , Jiri Simberský , Klara Slavikova , Julian Spencer , Martin Spur , Petr Stehlík , Marek Svitek , Tomáš Tobola , Miroslav Valka , Pavel Vokoun , Jan Vosmik , Ivo Zubaty , Jan Holíček , Igor Jurić , Jindřich Klaus , Michaela Salamounova , Zdeněk Stadherr
Sorumlu Diyalog Editörü
Kim Byung-in
Hazır Boyacı
Jan Palcr
Ses Kayıtçısı
Felix Diekhake , David Osternacher , David Philipp , Julius Selbach
Animasyon Süpervizörü
Christian Kratzert
Oyuncu Seçimi
Johanna Ray , Jenny Jue , Nancy Bishop , Sarah Brown Carter , Jirí Hrstka , Sarka Hudeckova , Krista Husar , Martin Oktabec
Işık Teçhizat Şefi
Jaroslav Hromádka
Prodüksiyon Tasarım
Ondrej Nekvasil
VFX Editörü
Yang Jin-mo
Kast Asistanı
Krista Husar , Sarka Hudeckova
Set Dekorasyon
Beatrice Brentnerova
Set Tasarımı
Petr Bouska , Pavel Tatar , Adela Háková , Song Bo-mi , Bárbara Cruz García , Darina Hejlová , Kwon Ju-hee , Kim Byung-han
Sanat Bölümü Yöneticisi
Kim Eun-young
Yardımcı Yönetmen
Jakub Dvorak
Birim Yöneticisi
Jiri Kotlas
Eş Yönetici yapımcı
Kim Hyun-woo , Choi Pyung-ho , Kris Ghil , Kim Yeong-don
Sanat Yönetimi
Stefan Kovacik , Lee Nae-kyung , Michal Abraham , Song Bo-mi , Petr Bouska , Ham Kim Byung , Hin Soo Cho , Zuzana Cizmarova , Libor Datel , Bárbara Cruz García , Stanislav Glugar , Adela Háková , Darina Hejlová , Jan Hejzlar , Viktor Höschl , Roman Illovsky , Kwon Ju-hee , Jannis Katakalidis , Jan Kodera , Petr Marousek , Pavel Mehes , Silvie Michajlova , Jan Palcr , Jelinek Radovan , Jean-Marc Rochette , Vladimir Stastny , Martin Svandrlik , Pavel Tatar , Vera Trousilová , Jakub Vlcek , Jana Železná
Editör
Steve M. Choe , Kim Chang-ju
Birim Yapım Yöneticisi
Kateřina Silná , Gerhard Rupp , Nam Seong-ho
Dublörler Koordinatörü
Julian Spencer , Pavel Cajzl
Özgün Hikaye
Benjamin Legrand , Jacques Lob , Jean-Marc Rochette
Görüntü Yönetmeni
Hong Kyung-pyo
Kostüm Tasarımı
Catherine George
Yapımcı
Miky Lee , Steven Nam , Jeong Tae-sung , Jeong Won-jo
Ekran Hikayesi
Bong Joon-ho
Senaryo
Bong Joon-ho , Kelly Masterson
Yönetici yapımcı
Park Chan-wook , Lee Tae-hun
Özgün Müzik Bestecisi
Marco Beltrami
Yapım Koordinatörü
Ludek Vomacka , Ryu Jae-jun , Park Hyun-cheol , Park Min-cheol
Ortak Yapımcı
Samuel Yeunju Ha , Cathy Seok , Lee So-rim , Huh Soo-young
Eş Yapımcı
Robert Bernacchi , David Minkowski , Matthew Stillman , Park Tae-joon , Dooho Choi , Baek Ji-seon , Francis Chung
Görsel Efekt Sorumlusu
Michel Mielke , Mark Breakspear , Uel Hormann , Jae Hwan Ryu , Hyung Ju Sung , Kee-Won Kim
Görsel Tasarımcısı
Eric Durst
Işık Şefi
Václav Čermák
Bilgisayar Görüntü Süpervizörü
Park Min-su
Baş Kuaför
Paula Price
Yardımcı Sanat Yönetmeni
Zuzana Cizmarova
Steadicam Operatörü
Bogdan Stanciu
Butafor
Jan Kodera
Ses Tasarımcısı
Tim Nielsen , Dave Whitehead , Gang Hye-yeong , Choi Sung-rok
Görsel Efekt Editörü
Timo Rolle , Steve McLeod , Scott Janush , Bernardo Rodriguez , Markus Hagemeier
Görsel Efekt Yapımcısı
Catherine Duncan , Vít Komrzý , Viktor Müller , Joel Román Mendías , Korey J. Cauchon , Sean Lee , Jae Woo Lee , Matthias Winter
Post Prodüksiyon Sorumlusu
Park Beom-su
Kostüm Sorumlusu
Hana Kučerová , Cameron Dale , Jiřina Eisenhamerová , Maria Hubackova , Katalina Iturralde , Eliska Kosinová , Romana Martinkova , Courtney McClain , Karolina Morrison , Patricie Šoptenková
Görsel Efekt Koordinatörü
Dave Kim , Jessica Newhouse-Smith , Daniel Matley , Katarzyna Zak , Wendy Hulbert , Curtis Tsai , Michelle Cornwall , Petr Mentberger
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
Terry Porter , Anna Behlmer
Saç Tasarımcısı
Jeremy Woodhead
Yardımcı Editör
Han Mi-yeon , Park Sung-won , Yang Jin-mo , Kim Woo-hyun
Ses Mikseri
Choi Tae-young , Mark Holding
Senaryo Süpervizörü
Park Bo-eun , Darcy Paquet
Başlık Tasarımı
Hwang Kyu-young , Baik
Mekan Yöneticisi
Armin Popp , Florian Mohn
Yapım Yöneticisi
Park Ji-sung
Sanat Bölümü Koordinatörü
Ján Svoboda
Genel
Lee Jeon-hyoung , Jan Petřina , Choi Tae-young , Kim Seo-young , Klara Slavikova , Curtis Lindersmith , Nick Roberts , Loan Phan , Jaroslav Matys , Patrick Christensen , Yvan Lucas , Michael Miller , Ladislav Hrubý , Miroslav Pavlík , Linda Eisenhamerová , Jan Carda , Katalina Iturralde , Gabriela Poláková , Růžena Novotná , Judah Getz , Jiri Pospisil , Andreea Stanculeanu , Misato Shinohara , Jiřina Eisenhamerová , Hin Soo Cho , Park Je-chul , Courteney Smith , Roland Safr , Roman Illovsky , Andreas Nehls , Kevin Kang , Tomáš Zůbek , Brano Danis , Petr Zavřel , Vladimír Chorvatovič , Jang Hee-chul , Jan Vojtěch , Eliska Kosinová , Lenka Velingerová , Ryu Yeon , Al George , Craig Noble , Michael Morrison , Lee Chung-gyu , Jelinek Radovan , Park Yong-gi , Mitch Dorf

Snowpiercer filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Snowpiercer filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Snowpiercer filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL