Hayat Güzeldir Yorumları

Hayat Güzeldir filmi detayları

G

@gizemilhan

1 ay önce

8.6 / 10

lisedeyken ilk izlediğimde bana "dünyanın en iyi filmi bu galiba" yorumunu yaptıran muhteşem film. yeri bende hep ayrı kalacak sanırım.

@dexmach

8 ay önce

9.3 / 10

Çok kişi tarafından bilinen şahaser film. 10 yıl ertelemiştim izlemeyi, geçen hafta izledim, ne kadar popüler olduğu umrumda değil, her zaman güzel kalacak.

@ravenna

1 yıl önce

10 / 10

Hayat iyiler varsa güzel.
Her bakımdan muazzam bir film.Etkileyici ve bir o kadar da duygu yüklü.Akıtacağınız gözyaşının sınırı yok.İzlemekte tereddüt dahi edilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

@steed

1 yıl önce

10 / 10

Hayat Güzeldir, evet gerçekten çok güzeldir.

@warriorpoet

1 yıl önce

Ay çiçeğini düşün güneşe doğru eğilir. Fazla eğilmiş bir ay çiçeği ölmüş demektir.
Servis yaparken şunu aklından çıkarma ki, sen bir köle değilsin. Hizmet büyük bir sanattır, Tanrı en büyük hizmetkardır. İnsanlara hizmet verir ama insanların kölesi değildir, bunu aklından çıkarma.

@caliskanaylin7

2 yıl önce

8.1 / 10

İçinde bulunduğunuz şartlar kötü olsa dahi bazı "özel" insanların sizi hep iyi hissettireceğini, Önemli olanın nerede olduğunuz değil, kimin ile olduğunuz gerçeğini iliklerinize kadar hissettirecek şahane bir yapıt..

@iamgzde

2 yıl önce

Hayata bu pencereden bakan bir insan olsun isterdim hep yanımda. Denilecek pek de bir şey yok galiba. Gözyaşlarınızı tutamayacağınız bir dram filmi ve bir o kadar da sıcacık, eğlenceli.

@bird_one

3 yıl önce

Bu film nasıl olur da karantinaya alınır? Taş olursunuz, taş.
K

@karadenizli

3 yıl önce

Filmin türüne bakıldığında aslında herşey ortaya çıkıyor."Komedi, dram, savaş"..Savaş ile komedi nasıl bir araya geliyorsa film de öyle bir film.İlk yarısı harika, muhteşem.İkinci yarısı bir o kadar dram.Nazi toplama kampı ile komediyi bir araya getiremedum bir türlü.Bu nedenle film bana göre iğreti ve zorlama kalıyor.Charli Chaplin'in Great Dictator filmi de mizah yapıyor.Ama ölümle ve ölülerle değil.

@idekm

3 yıl önce

10 / 10

Sonunu sevmedim böyle bitmemeliydi,ama bazen sevdiklerimiz için fedakarlıklar yapmamız gereklidir.Oyunculara bayıldım :)
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL